Cieszymy się, że stopniowo przyczyniamy się do rozwoju działalności przyjaznej środowisku i niskoemisyjnej.


Wierzymy w relację win-win z tobą.

Dom ProduktyDVD dla dzieci

baby reading dvd

Orzecznictwo
dobra jakość Kompletne zestawy DVD z serii TV na sprzedaż
dobra jakość Kompletne zestawy DVD z serii TV na sprzedaż
Im Online Czat teraz

dziecko czyta DVD

Funny Baby Reading Dvd, edukacyjne Dvd dla małych dzieci Spanish Audio

 • Funny Baby Reading Dvd, edukacyjne Dvd dla małych dzieci Spanish Audio
Szczegóły Produktu:

Twoje dziecko może czytać


1.) Opis (Recenzje redakcyjne)

 • Uczy: alfabet (litery), samogłoski, ponad 200 słów (70% tekstu w szkole podstawowej), ponad 800 słów, 250+ wysokiej częstotliwości i 250 zdań.

 • Dzieci uczą się, oglądając 9 edukacyjnych płyt DVD, które wykorzystują technikę uczenia się kart, animowane rymowanki, ezopowe historyjki i klipy edukacyjne.

 • Stopniowo robi się trudniej, przechodząc przez 3 poziomy: 1 to słowa, 2 to frazy, a 3 to zdania. Ostatecznym celem jest niezależne czytanie książek.

 • Wielokrotnie nagradzany: Najlepszy Zwycięzca Mamy, Rodzic Testowany, Rodzic zatwierdzony, Wybór Rodziców, Nagroda Mom's Choice, Rodzicielska Pieczęć Zatwierdzenia, Tillywig Brain Child Award, Creative Child Magazie 2014 Produkt Roku, Dr. Toy Best Picks.

 • Wybrani czytelnicy zaczynają młodość! Od 3 miesięcy do 7 lat. Obejmuje 9 edukacyjnych płyt DVD uczących się, 15 slajdów ze zdjęciami, 15 książek fonicznych, 3 puste karty słowne z suchym kaskiem i dodatkową płytkę z arkuszem do wydrukowania.

2.) Funkcje specjalne

 • wymiary produktu

  9,8 x 9,1 x 9 cali

  waga przedmiotu

  9,1 funta

  Waga wysyłki

  9,1 funta

  JAK W

  B00R6ROTBQ

  Producent zalecany wiek

  3 miesiące i więcej

3.) Specyfikacja

Aktorzy

Format

Gamma

Kolor

Prędkość

AC-3

 • "Myślę, że ten program daje dzieciom przewagę w czytaniu, zanim jeszcze wejdą do szkoły. Różne sposoby, w jakie program uczy czytania, są idealne, ponieważ dzieci mają różne style uczenia się."
  -Mom's Best Award
  "Rodzice byli wylewni w wychwalaniu tego wyjątkowo wszechstronnego systemu nauczania, od jakości produktu po projekt programu, który uzyskał wysokie oceny w całym teście. Program jest dobrze skonstruowany i konsekwentny w swoim podejściu. jeden pojawia się ponownie na poziomie drugim i pojawia się ponownie na poziomie trzecim itd. "
  - Krajowe Centrum Rodzicielskie
  "Little Champion Reader to doskonałe narzędzie pomagające rodzicom w nauczaniu dzieci rozpoznawania ważnych słów i wspomagania ich umiejętności czytania." Używanie wielu różnych narzędzi "Little Champion Reader" sprawia, że ​​cały proces nauki jest przyjemny! Doskonałe narzędzie pomagające dzieciom odnieść sukces."
  -Parent Testowany rodzic nadrzędny (PTPA) Parent
  "Little Champion Reader, 3-poziomowy zestaw do czytania oferuje najlepsze techniki czytania, aby nauczyć dziecko czytania ... Z ciekawymi historiami, DVD i karty flash dzieci oglądają, bawią się i uczą. Poziomy pozwalają wykonywać zadania zgodnie z umiejętnościami dziecka.I Znaleziony Little Champion Reader był bardzo pomocny, ponieważ zestaw łączył różne czynności, więc dzieci nie znudziły się bardzo szybko. "
  -PTPA Parent
  NOWY, wielokrotnie nagradzany system edukacji edukacyjnej stworzony dla niemowląt, małych dzieci, przedszkolaków, przedszkolaków i dzieci daje dziecku przewagę w czytaniu, ucząc ich w sumie ponad 800 słów słownictwa, ponad 200 zwrotów o wysokiej częstotliwości i 250 zdań . Łącząc 3 sprawdzone techniki Phonics, Sight Words i Whole-Language, ten system czytania posunie Twoje dziecko przez 3 poziomy. Poziom 1 to słowa, 2 to frazy, a 3 to zdania. Zachowuje zainteresowanie dziecka za pomocą technik uczenia się kart pamięci, animowanych rymowanek, animowanych opowiadań i krótkich klipów edukacyjnych

Recenzja klienta

1.) Używałem tego programu wcześniej, kiedy zostało to nazwane, twoje dziecko jest gotowe i nauczyło moją starszą córkę czytać 8 lat temu. Ona nadal rośnie jako czytelniczka i łatwo przychodzi jej. Byłem wtedy zdumiony i mam nadzieję, że znów zadziała z moim synem. Ale na pewno twoje dziecko może czytać. Moja córka pokazała mi to lata temu podczas korzystania z tego programu. Rozpoczęliśmy program, gdy miała 9 miesięcy. Przeczytała mi i mojemu mężowi swoją pierwszą książkę przed ukończeniem 2 lat ... to było "To nie jest łatwe, być króliczkiem". Powodzenia dla tych, którzy próbują wykorzystać program. Rekomendacja doktora Titzera, że ​​dzieci nie oglądają zbyt dużo telewizji podczas korzystania z programu była dla nas bardzo pomocna, a także do czytania dziecku i wskazywania na słowa, które czytamy. Najlepiej.

2.) Dostałem to po przeczytaniu wszystkich recenzji i musiałem dostać jeden dla naszego syna, który ma 13 miesięcy i muszę powiedzieć, że jestem szczęśliwy. Po pierwsze zawiera wiele materiałów, które pomogą Twojemu dziecku. Był zaskoczony wszystkimi książkami i kartami, które przyniósł, to warte każdego grosza. Kiedy zaczynaliśmy, na początku nie był zainteresowany, ale po tygodniu ciągłego grania na CD, gdy tylko usłyszy muzykę, rzuca się, by usiąść i obejrzeć to, co teraz lubi oglądać. Cieszę się, widząc go uśmiechającego się za każdym razem, gdy to ogląda. Podoba mi się też, że może on używać tego przez długi czas. Dziękuję Amazon.

3.) Kupiłem ten zestaw dla przyjaciela kopalni i jak dotąd jej córka wydaje się dostosowywać do programu. Córka moich znajomych do tej pory przemawiała w pełniejszych zdaniach, a przy okazji jest tylko dwa lata. Zauważyłem, że program zgodnie z instrukcją powinien być używany codziennie i wymaga czasu na dostosowanie dziecka i rodzica. Świetny produkt.

Blu ray Cartoon DVD Box Sets Ultra HD Video With English Subtitle

 • Blu ray Cartoon DVD Box Sets Ultra HD Video With English Subtitle
Szczegóły Produktu:
Sekretne życie zwierząt domowych


1.) Opis (Recenzje redakcyjne)

Ustawione w budynku mieszkalnym na Manhattanie, zwierzęta zbierają się, aby rozpocząć dzień, gdy dwunożni mieszkańcy udają się do pracy i szkoły. Pokochasz to zabawne spojrzenie na życie zwierząt domowych i nareszcie znajdziesz odpowiedź na to odwieczne pytanie: co robią twoje zwierzęta, kiedy nie ma cię w domu! Oceniono PG za działanie i trochę niegrzecznego humoru.Box office brutto: 368,3 miliona USD. Zobacz historię kas fiskalnych.

Wydany przez Universal.

2.) Funkcje specjalne

Komiczne supergwiazdy Louis CK, Eric Stonestreet i Kevin Hart debiutują w fabularnym debiucie, który w końcu odpowiada na pytanie: co robią wasze zwierzęta domowe, gdy nie ma was w domu? Kiedy ich właściciele wyjeżdżają na dzień, zwierzaki z plotek o budynkach z przyjaciółmi, zaspokajają swoje słodycze i rzucają skandaliczne imprezy. Ale kiedy rozpieszczony terier (CK) i jego niesforny nowy "współlokator" z funta (Stonestreet) gubią się w miejskiej dżungli Nowego Jorku, muszą odłożyć na bok różnice, aby przetrwać epicką podróż do domu.

 • Cyfrowa kopia sekretnego życia zwierząt domowych (do wygaśnięcia. Przejdź do NBCUCodes.com, aby uzyskać szczegółowe informacje.)
 • Obejmuje UltraViolet (Z zastrzeżeniem wygasania. Przejdź do NBCUCodes.com, aby uzyskać szczegółowe informacje.)
 • Ludzie, którzy przynieśli ci zwierzęta
 • Zwierzęta mogą mówić: Poznaj aktorów
 • Wszystko o zwierzętach domowych
 • Fryzjerka do psów
 • Jak zrobić animowany film
 • Anatomia sceny
 • The Best of Snowball
 • "Piękny dzień" Lyric Video
 • Hot Dog Sing-Along
 • Brian the Minion on Pets
 • Go-Pro: Sekretne życie zwierząt domowych
 • Sing Trailer
 • Mini-filmy

Specyfikacja

Aktorzy Format
Louis CK AC-3
Eric Stonestreet NTSC

 • Aktorzy: Kevin Hart, Jenny Slate, Ellie Kemper
  Reżyserzy: Chris Renaud
  Pisarze: Cinco Paul, Ken Daurio, Brian Lynch
  Producenci: Chris Meledandri, Janet Healy
  Format: 4K, Digital_copy

  Język: angielski (Dolby Digital 2.0 Stereo), francuski (Dolby Digital 5.1)
 • Napisy: francuski, hiszpański
 • Napisy dla niedosłyszących: English
 • Region: Wszystkie regiony
 • Proporcje obrazu: 1,85: 1
 • Liczba dysków: 2
 • Oceniono:
  PG
  Zalecany nadzór rodzicielski
 • Studio: Universal Studios Home Entertainment
 • Data wydania DVD: 6 grudnia 2016 r
 • Data wygaśnięcia kopii cyfrowej: 2 maja 2018 r. (Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji)
 • Czas działania: 174 minuty

Recenzja klienta

1.) Mam syna, który nie umie mówić, ale komunikuje się dobrze. Kupił psa-zabawkę Maxa zanim film wyszedł. Teraz nie jest wielkim obserwatorem filmowym, ale jeśli ma w sobie rybę lub psa, to go obejrzy. Zabrałem go do teatru i zobaczył zdjęcie psa Maxa. Wskazał na to i powiedziałem mu, że to film, który zobaczymy. Uśmiechnął się szeroko. Mój sześciolatek wraz z każdym innym dzieckiem w teatrze śmiał się tak ciężko przez cały film. Mój syn rzadko śmieje się z zabawnych części filmów, bo on tego nie rozumie, ale ten film zrozumiał i zaśmiał się, a on mnie rozśmieszył. Przytulił mnie przez cały film, który był jego słowem: dziękuję mamusiu, uwielbiam ten film. Jego ulubioną sceną, w której śmiał się najtrudniej, było to, że Max i drugi pies znaleźli fabrykę wędlin i są w kiełbaskach. Każde dziecko uwielbia tę scenę. Po filmie musieliśmy pójść do Walmartu i znalazł rozmowną pluszową zabawkę Maxa. Nosił go wszędzie. Wziąłem mojego syna, aby zobaczyć Zootopię, i na pół nudziło się, ale moje nastoletnie córki uwielbiały to, dlaczego? Fabuła była nastawiona na dorosłe dzieci i dorosłych, jednak Sekretne życie zwierząt domowych fabuła jest tak prosta, że ​​dzieciaki to uwielbiają i za to to kocham! Mój dzieciak siedział przez cały film i kredyty, których nie chciał opuścić. Tak przy okazji, moje nastoletnie córki też uwielbiały ten film. Pamiętaj, to ma być film dla dzieci, a nie film dla dorosłych, a ten jest filmem dla dzieciaków! Kocham to!

2.) Historia, postacie, działania i dialog są drop-dead HILARIOUS! Dla tych z nas, którzy mają psie futro, tak wiele fabuły i zachowań zwierzęcych brzmi prawdziwie. Stale się śmiałam z brzucha na wybryki każdej postaci. Kolejna wygrana ze studia, która dała nam Sługusów

3.) Nie ma znaczenia wiek, to był uroczy film z poczuciem winy. Czasami wątpiłem, czy scenarzyści / animatorzy nie byli na produktach "poprawiających wydajność". Generalnie nie przejmuję się stylem Louisa CK, ale myślałem, że dostarczył ten w porównaniu do powiedzmy Parks and Rec. Weenies świetnie się śmiali. Wciąż chichoczę jak idiota oglądając tę ​​część i mini-film.

Video Cover Disney Blu Ray Box Set , Dvd Series Box Sets For Home Theater

 • Video Cover Disney Blu Ray Box Set , Dvd Series Box Sets For Home Theater
Szczegóły Produktu:
Hotel Transylwania


1.) Opis (Recenzje redakcyjne)


Witamy w Hotel Transylvania, luksusowym, pięcioportowym ośrodku Draculi, w którym potwory i ich rodziny mogą żyć, a ludzie nie mogą. W jeden wyjątkowy weekend Dracula (Adam Sandler) zaprosił wszystkich swoich najlepszych przyjaciół - Frankensteina i jego żonę, Mumię, Niewidzialnego Człowieka, rodzinę wilkołaków i wiele innych - aby uczcić 118. urodziny swojej ukochanej córki Mavis (Selena Gomez). Dla Draculi catering dla wszystkich tych legendarnych potworów nie stanowi problemu, ale impreza naprawdę zaczyna się, gdy jeden zwykły gość wpada do hotelu i zmienia wszystko

2.) Funkcje specjalne

Uwaga: Kopia cyfrowa wygaśnie dopiero 31 grudnia 2017 r. Bez względu na datę wymienioną na karcie do redeplikacji cyfrowych kopii Oceniono PG za nieokrzesany humor, akcję i przerażające obrazy.

Kwota kasowa kasowa: 148,3 miliona dolarów. Zobacz historię kas fiskalnych.

Wydane przez Sony Pictures.

 • Komentarz do reżysera Genndy'ego Tartakovsky'ego, producenta Michelle Murdocca i inspektora efektów wizualnych Daniela Kramera
 • Goodnight Mr. Foot
 • Prolog
 • "Monster Remix" teledysk autorstwa Becky G Featuring will.i.am
 • Wykonywanie "Problem (Monster Remix)"

3.) Specyfikacja

Aktorzy Format
Genndy Tartakovsky Kolor
Michelle Murdocca DTS
 • Producenci: Michelle Murdocca
 • Format: wiele formatów, ultrafiolet, AC-3, animowany, zamknięty, kolor, Dolby, Dubbing, NTSC, podtytuł, panoramiczny, Digital_copy
 • Język: angielski
 • Napisy: angielski, francuski, hiszpański
 • Nazwany: francuski, hiszpański
 • Napisy dla niedosłyszących: English
 • Opis audio: angielski
 • Region: Region 1 (tylko USA i Kanada. Więcej informacji na temat formatów DVD).
 • Proporcje obrazu: 1,85: 1
 • Liczba dysków: 1
 • Oceniono:
  PG
  Zalecany nadzór rodzicielski
 • Studio: Sony Animation
 • Data wydania DVD: 29 stycznia 2013 r
 • Data wygaśnięcia kopii cyfrowej: 31 grudnia 2017 r
 • Czas działania: 91 minut

Recenzja klienta

1.) dało to kompletną 5 gwiazdkę, ponieważ zarówno syn jak i ja (jak również inni uczestnicy oglądania filmów - przechodzący przez ich reakcje) bardzo lubili to od początku do samego końca.
Czy to było przewidywalne? Oczywiście. Jest to animacja nakierowana na dzieci (czego można by się spodziewać?) - ale jak większość dzisiejszych filmów animowanych, było też sporo "ukrytych humorystycznych" miejsc, które byłyby całkowicie stracone przez młodszą publiczność (nie było to niespodzianką, ponieważ w końcu to dorośli, którzy rozwidlają chleb i to nie boli, aby JEDNAK był również rozrywką). Film jest dość dynamiczny, a animacja dobrze zrobiona. Zwykle jestem trochę zaniepokojony, gdy mam dobre oczekiwania wobec filmu opartego na klipach / podglądzie, ale w tym przypadku czułem, że jest naprawdę wydany. Ten zostanie dodany do naszej biblioteki, kiedy (ostatecznie) trafi na półki. Zbyt wielu ludzi szuka dużej głębi i nieprzewidywalności w filmach animowanych - ale TO jest trochę nierealistyczne (nie gra słów) - pomyśl o tym: te rzeczy WYKORZYSTAJĄ, aby być nazywanym CARTOON FILMY z jakiegoś powodu. Nie miały one pasować do tego rodzaju oczekiwań. Mają one być zabawne - a ten film jest po prostu: ZABAWA.

2.) Moje 4-letnie uwielbia potwory, a Hotel Transylwania jest teraz jego ulubionym. I to jest świetne, ponieważ moja żona i ja naprawdę lubimy to oglądać! W tym filmie udało się stworzyć zabawne postacie, które przypadną do gustu zarówno dzieciom, jak i dorosłym, takim jak nadopiekuńczy ojciec wampirów, wyczerpany ojciec wilkołaków i zakochana para bez mózgu i energii.

Tempo filmu jest SZYBKIE, prawie nie ma sekundy oddechu między jedną sceną lub żartem, a kolejną, co sprawia, że ​​ponowne oglądanie filmu jest równie przyjemne jak za pierwszym razem.

Tylko uwaga: nie oczekuj, że film będzie miał sens i przygotuj się na wiele niespójności. Musiałem ułożyć swoją nerdkę, by spać, podczas gdy wampiry chodzą w świetle dziennym lub patrzą na słońce (bez płonących oczu). To jest film dla dzieci, więc odpręż się i ciesz się!

3.) Uwielbiam ten film !! Cena była właściwa, przyszło znacznie wcześniej niż w czasie Świąt Bożego Narodzenia! To jest wspaniałe.
A teraz dla was, prawdziwi niebiescy krytycy filmowi, przypomnę wam, że jest to film Adama Sandlera (nie należy go traktować poważnie, dosłownie, i proszę, na litość boską, NIE PODEJMUJEMY OSOBIŚCIE)
Uwielbiałem to, gdy fabuła opowiadała historię o najsłodszym skręcie. Mój syn uwielbiał to za dowcipy o wzdęciu, które niemal go dławią, śmieje się tak mocno, i nigdy nie widziałem, jak dwójka lat chodził, mówiąc: "Jestem Dracula bla bla bla"
Jako matka, która całe życie kocha Adama Sandlera, aby naprawdę zobaczyć, jak bardzo jest ojcem, naprawdę to kocham. Jeśli nie jesteś fanem Adama Sandlera i gangu, lub starych filmów o potworach, wybrałbym coś innego.

Szczegóły kontaktu
YJ CO Ltd

Osoba kontaktowa: Mr.

Tel: 86-20-15915808789

Faks: 86-20-32572998

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)