Cieszymy się, że stopniowo przyczyniamy się do rozwoju działalności przyjaznej środowisku i niskoemisyjnej.


Wierzymy w relację win-win z tobą.

Dom ProduktyPłyta DVD z muzyką wideo

live rock concerts on dvd

Orzecznictwo
dobra jakość Kompletne zestawy DVD z serii TV na sprzedaż
dobra jakość Kompletne zestawy DVD z serii TV na sprzedaż
Im Online Czat teraz

koncerty na żywo na żywo na DVD

Bluray TV Series koncerty na żywo na DVD NTSC Format, The Last Kingdom season 2

 • Bluray TV Series koncerty na żywo na DVD NTSC Format, The Last Kingdom season 2
 • Bluray TV Series koncerty na żywo na DVD NTSC Format, The Last Kingdom season 2
Szczegóły Produktu:
Sezon w Wielkiej Brytanii 2


1.) Opis (Recenzje redakcyjne)

 • Uhtred (Alexander Dreymon) wciąż wyleczył się z walki o definitywną bitwę, która uratowała Wessexa dla króla Alfreda (Dawson Dawson), ale która przyniosła ogromną osobistą cenę. Żałobny za tych, których stracił, Uhtred rozpoczyna podróż na północ, aby odzyskać swój własny los: pomścić śmierć Earl Ragnara i odzyskać jego rodowe ziemie. Przekonanie Alfreda, by stworzyć zjednoczoną Anglię jest silniejsze niż kiedykolwiek, a on stawia sobie cele na dzikich ziemiach północy, które popadły w chaos i bunt. To jest niebezpieczny czas dla Saksonii i Duńczyka, ale Alfred czempionuje nowego króla - Chrześcijańskiego Duńczyka - by zjednoczyć plemiona. Utyliony musi zmierzyć się z pytaniami o los i obowiązek, walcząc o kraj, w którym się urodził, przeciwko ludziom, z których wychowywał. Z nowo odkrytą miłością wydaje się, że może być na wybranej przez siebie ścieżce, ale w czasach rywalizujących frakcji rozlew krwi i szokująca zdrada Uhtred są testowane jak nigdy wcześniej.

2.) Funkcje specjalne

 • Płyta 3 - The Last Kingdom Season Two:

 • Dotychczasowe dzieje
 • Wróć do The Last Kingdom: The Making of Season 2
 • 3.) Specyfikacja

  Aktorzy Format
  Alexander Dreymon Kolor
  Tobias Santelmann AC-3

  • Aktorzy: Ian Hart, David Dawson
  • Format: Zestaw skrzynek, Kolor, NTSC, Napisy, Szeroki ekran
  • Język: angielski (Dolby Digital 5.1)
  • Napisy dla niedosłyszących: English
  • Region: Region 1 (tylko USA i Kanada. Więcej informacji o formatach DVD.)
  • Proporcje obrazu: 1,78: 1
  • Liczba dysków: 3
  • Oceniono:
   NR
   Nie oceniony
  • Studio: Universal Studios Home Entertainment
  • Data wydania DVD: 30 maja 2017 r
  • Czas działania: 487 minut
Recenzja klienta

1.) Po prostu obserwowałem cały sezon w nocy, a teraz jest poranek. To samo mówi o magnetyzmie tego programu.

The Last Kingdom, od około połowy sezonu 1, rozwinęła niektóre z najbardziej dynamicznych postaci w każdym serialu. Znaki, których nienawidziłeś, pokochasz, postacie, które kochałeś, będą rosły w nienawiści.

Wyjątkowym osiągnięciem tego sezonu jest rozwój Uhtred of Bebbanburg, głównego bohatera i bohatera. Podczas gdy w sezonie 1 czułem, że był jednym z najmniej interesujących bohaterów, który służył jedynie jako narzędzie do podkreślenia konfliktu między Duńczykiem i Saxonem, w tym sezonie udowodnił on heroiczną, godną podziwu, twardą i dynamiczną postać. Zamiast zmieniającej się postaci opartej na pozornie ulotnych relacjach opartych na związkach z konkretnym Duńczykiem lub Saksonem, jest on kształtowany przez potężne doświadczenia, które dają głęboki wgląd w to, kim ta postać jest wewnętrznie.

Ten sezon; Eric Thurgilson, Halig, Odda, Father Beocca, Uhtred i inni przechodzą fascynujące zmiany, które przyciągną twoją uwagę, wpadną w twoje sympatie i dadzą Ci fantastyczne wrażenia oparte na postaciach, których nie oferuje żaden program telewizyjny.

2.) Uhtred powraca, mając więcej wrogów niż kiedykolwiek wcześniej, i tym razem dużo intryg politycznych. Walczy z różnymi rodzajami, tak jak wszyscy go podejrzewają, i właśnie tak, jak mu się wydaje, najbardziej zbliża się do domu Bebbanburga, wszystko zostaje zdradzone przez zdradę. Dorasta i dojrzewa w tym sezonie poprzez swoje doświadczenia; ironia polega na tym, że Alfred jest tym, który nie może tego zobaczyć, ponieważ ma obsesję na punkcie tego, co to znaczy być dobrym człowiekiem. Uhtred ratuje ludzi w tym sezonie bardziej niż ich zabija, ale wciąż jest wystarczająco dużo, by walczyć o fanów. Cała sprawa z Mercią też jest dość interesująca i jedna Uhtred zostaje złapana bez żadnej winy. Wszyscy próbują nim manipulować, a on próbuje dobrać prawdę z kłamstw. Trzyma także 2 wielkie sekrety Alfreda, kiedy może stworzyć chaos, ujawniając je. Athelwold jest równie smętny jak zawsze, więc możemy być całkiem pewni, kto jest prawdziwym zdrajcą, i jeszcze raz zmienia zdanie na temat ścieżki, którą podjął, ale nie wcześniej, zanim wielu dobrych ludzi dokona wielkich poświęceń. Jego przechwałka na temat noszenia czystej tuniki na zmianę sprawiła, że ​​się roześmiałem - tak, jakby dlatego teraz zasługuje na to, by zostać królem. Wielka telewizja, reklama teraz jestem nieszczęśliwy, ponieważ muszę czekać cały rok na kolejny sezon. Jeden mniejszy spór-Hild. W zeszłym roku brała udział w poważnych bitwach i była podobna do Joanny d'Arc w habicie zakonnicy, więc nie jestem pewna, dlaczego tym razem, gdy była w Etadun, zrobili z niej dziewczynkę bez umiejętności walki (z mieczem). W pewnym sensie idea nigdzie się nie udaje i po kilku występach nie bierze udziału w głównej akcji, mimo że ma tak silną postać. Ale uwielbialiśmy nowe dodatki do postaci Finan i Sihtric. Musi zobaczyć telewizję.


3.) Niegasny syn Uhtreda powrócił!
Wartość produkcji jest nawet wyższa niż w przypadku sezonu 1 (np. Zestaw Lunden).
To jedna z najlepszych historycznych opowieści w telewizji.
Sekwencje walki są niesamowite i instynktowne.
Aktorstwo jest fantastyczne.
Dostajesz widzieć Uhtreda jako cholernego niewolnika galery.
Tak, 95% z nich jest kompletnie wymyślone. Kogo to obchodzi?
Przyprowadź sezon 3!

TV Shows Live Rock Concerts On Dvd English Subtitle For Home Theater

 • TV Shows Live Rock Concerts On Dvd English Subtitle For Home Theater
 • TV Shows Live Rock Concerts On Dvd English Subtitle For Home Theater
 • TV Shows Live Rock Concerts On Dvd English Subtitle For Home Theater
Szczegóły Produktu:
Suits sezon 6


1.) Opis (Recenzje redakcyjne)

 • Po podpisaniu umowy o błogosławieństwo dla swoich kolegów z Pearson Spectre Litt, Mike (Patrick J. Adams) staje w obliczu trudnych warunków życia w więzieniu, rozpoczynając dwuletnie wyroki. Tymczasem, niegdyś tętniące życiem biura PSL są teraz miastem-widmem. Partnerzy uciekli, zostawiając Harveya (Gabriela Machta), Jessicę (Gina Torres), Louisa (Rick Hoffman), Donnę (Sarah Rafferty) i Rachel (Meghan Markle), aby odebrać kawałki. Ponieważ firma stoi w obliczu licznych pozwów sądowych, które miały stać się opozycją w związku z zarzutami, a Harvey - misją uwolnienia Mike'a z więzienia, problemy PSL są dalekie od zakończenia.

2.) Funkcje specjalne

 • Disc 1 - Suits Season Six:
  Usunięte sceny


  Disc 3 - Suits Season Six:
  Usunięte sceny


  Dysk 4 - Suits Season Six:
  Usunięte sceny Gag Reel Suits: Anatomy of a Episode Goodbye, Jessica Pearson

3.) Specyfikacja

Aktorzy Format
Gabriel Macht Kolor
Patrick J AC-3

 • Format: Zestaw skrzynek, Kolor, NTSC, Napisy, Szeroki ekran
 • Język: angielski (Dolby Digital 5.1), francuski (Dolby Digital 5.1), hiszpański (Dolby Digital 5.1)
 • Napisy: francuski, hiszpański
 • Napisy dla niedosłyszących: English
 • Region: Region 1 (tylko USA i Kanada. Więcej informacji na temat formatów DVD.)
 • Proporcje obrazu: 1,78: 1
 • Liczba dysków: 4
 • Oceniono:
  NR
  Nie oceniony
 • Studio: Universal Studios Home Entertainment
 • Data wydania DVD: 30 maja 2017 r
 • Czas działania: 682 minuty
Recenzja klienta

1.) Edytuj **: W drobnym druczku stwierdza: "Nowe odcinki programu telewizyjnego będą dostępne tak szybko, jak to możliwe po ich pierwotnej dacie emisji w sieci (zwykle następnego dnia)." Miejmy nadzieję, że w ciągu jednego dnia od czasu antenowego. Mam nadzieję, że to wyjaśni zamieszanie!

Oczywiście nie oglądałem jeszcze sezonu 6, ponieważ nie został jeszcze wyemitowany. Dla wszystkich, którzy płaczą, że zapłacili 30 $, tak, wiem, ja też zapłaciłem 30 $ i jeśli przeczytałeś "Amazon Video" PRZED zakupem, wyraźnie zobaczyłbyś, że odcinki zostaną wydane po emisji na antenie TV. Odcinki będą emitowane w każdą środę o 8 / 9c. Więc przestań dawać temu niesamowitemu show 1 gwiazdkowe recenzje za brak czytania.
Suits to jeden z najlepszych programów telewizyjnych, jakie widziałem. Oglądałem sezony od 1 do 5 dwa razy, ponieważ lubię to tak bardzo. Niesamowite postacie, przemyślane wątki fabularne i scenariusz, nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, gdzie będzie ten sezon. Świetne show, bardzo polecam! A to pochodzi od kogoś, kto nigdy nie ogląda programów telewizyjnych ..

2.) To jest przekomarzanie, które sprawia, że ​​jest to zabawne.
Aktorzy są przekonani.
Fabuła jest zabawna.
Ale przekomarzanie ma wiele odniesień
i referencje podrzędne.
Już samo to może utrzymać osobę zajętą.


3.) Jest nadal tak dobrze napisany, jak w sezonie 1 i tak trudno jest na trwającym programie. Bardzo podoba mi się sposób, w jaki bohaterowie komunikują się ze sobą. Postać Louisa Littta to skrzyżowanie komedii z wysokim dramatem. Jest to hołd dla aktora, który go gra. Wszyscy aktorzy i aktorki za każdym razem dają sto pięćdziesiąt procent siebie.

High Definition Music Concert DVDs Full Version For Entertainment

 • High Definition Music Concert DVDs Full Version For Entertainment
 • High Definition Music Concert DVDs Full Version For Entertainment
Szczegóły Produktu:
Once Upon a Time Season 6


1.) Opis (Recenzje redakcyjne)

 • Ciemność i światło. Jeden ukrywa, drugi ujawnia, ale każdy jest nieskończenie uwodzicielski. Przygotuj się na ostateczną bitwę pomiędzy tymi epickimi siłami przeciwnika w ABC'S ONCE UPON A TIME: THE COMPLETE FIFTH SEASON. Kiedy Zbawiciel staje się "Mrocznym Łabędziem", linie między dobrem a złem zacierają się, gdy Emma zaczyna smakować odurzający smak absolutnej mocy. Przerażona ona ulegnie, Emma i Hook odwiedzają Camelot, aby znaleźć jedyną osobę, która może im pomóc: Merlin. Niestety, król Artur okazuje się zdradziecki, a kiedy łączy siły z mściwą Zeleną, nadzieje Emmy i Hooka zostają zniszczone. Teraz Emma i jej cała rodzina Storybrooke muszą wyruszyć w zimne zejście do Zaświatów Hadesu, gdzie spróbują uratować Hak przed losem gorszym niż śmierć ... z "pomocą" z Rumplestiltskin. Ale czy któryś z nich przetrwa podróż? Zafunduj sobie wszystkie 23 epizody nitowania sezonu 5. Plus, rozkoszuj się zmysłami dzięki nigdy nie widzianym dodatkowym funkcjom, gdy dzielisz się romansem, przeżywasz magię i odkrywasz sekrety RAZU NA TIM

2.) Funkcje specjalne

 • Merida In Storybrooke - Spirited, niezależna Merida ożywa w RAZ NA UPŁYW CZASU. Zagraj za kulisami z aktorką Amy Manson i dowiedz się, co trzeba zrobić, aby wejść do roli, jak identyfikuje się z jej postacią i dlaczego Merida, Mulan i Ruby działają tak idealnie razem. Tales From The Underworld: Knight with Cruella - At pod koniec sezonu Cruella De Vil została w Zaświatach, jej los nieznany ... aż do teraz. Wróć do Zaświatów, aby odkryć, co się dzieje, gdy kochająca futro Królowa Ciemności spotyka się z zupełnie nowym charakterem | JUŻ świętuje setkę | Najsubtelniejsze z nich ... | Usunięte sceny | Komentarze audio

  3.) Specyfikacja

  Aktorzy Format
  Ginnifer Goodwin Kolor
  Jennifer Morrison AC-3

  • Aktorzy: Lana Parrilla, Josh Dallas, Emilie de Ravin
  • Format: Zestaw skrzynek, Kolor, Dolby, DTS Surround Sound, NTSC, Napisy, Widescreen
  • Język: angielski (Dolby Digital 5.1)
  • Napisy: francuski, hiszpański, angielski
  • Region: Region 1 (tylko USA i Kanada. Więcej informacji na temat formatów DVD.)
  • Proporcje obrazu: 1,78: 1
  • Liczba dysków: 5
  • Studio: Walt Disney Studios
  • Data wydania DVD: 16 sierpnia 2016 r
  • Czas działania: 989 minut

Recenzja klienta

1.) Znalazłem "Once Upon a Time" przez przypadek, w 2013 roku, podczas gdy przeglądałem to, co zostało opublikowane w telewizji w ciągu ostatnich kilku lat i fabuła zaintrygowała mnie. Po selekcji sezonu 1 lat temu stałem się fanem serii i czekam na każdy nowy sezon. W tym roku widać olbrzymi wzrost zarówno w fabule, jak iw postaciach, co widziałem i wierzę, że stały się one o wiele bardziej intrygujące i zaangażowane. Naprawdę podobał mi się ten sezon.
Jednak ten sezon rozpoczął się na bardzo solidnej podstawie. Fabuły są naprawdę solidne. Wydaje mi się, że nawet zmiękczona Provenza to dobra rzecz.

2.) kocham tę serię. Jedynym problemem jest to, że muszę czekać długo między końcem sezonu, aż pojawi się następny. Robert Carlisle wykonuje fantastyczną robotę. jeśli kochasz bajki i fantazję z niespodzianką, to jest właśnie dla Ciebie!


3.) Fantastyczna seria SiFi również kupiła sezon 4 w tym samym czasie i ma już pierwsze 3 sezony.

Wszystkie prawa zastrzeżone Koncerty Blu Ray na żywo na DVD dla dzieci / rodziny, OEM ODM

 • Wszystkie prawa zastrzeżone Koncerty Blu Ray na żywo na DVD dla dzieci / rodziny, OEM ODM
 • Wszystkie prawa zastrzeżone Koncerty Blu Ray na żywo na DVD dla dzieci / rodziny, OEM ODM
Szczegóły Produktu:
The 100 Seasons 4


1.) Opis (Recenzje redakcyjne)

 • Walka o przetrwanie rozerwała The 100 osobno, obróciła ich przeciwko sobie i zabrała życie ich najbliższym przyjaciołom. W ubiegłym sezonie nasi bohaterowie znaleźli się w epicentrum świata Grounder i walki o duszę Arkadii. Pomimo ich najlepszych starań, wojna wydawała się nieunikniona, dopóki nowe, jeszcze groźniejsze zagrożenie - które cicho rosło przez cały czas - eksplodowało na powierzchnię: ALIE, AI, która zakończyła świat, zaoferowała ulgę od bólu i życia wiecznego w "Miasto Światła". Jednak gdy jej szeregi wzrosły, szybko stało się jasne, że buduje armię, której zadaniem jest kontrolowanie całego życia na Ziemi. To nie była już bitwa między walczącymi frakcjami; była to walka o samą ludzkość. Teraz twarda prawda ląduje na barkach tych, którzy pozostają. Czy pójdą cicho w noc, czy znajdą w sobie nadzieję i wiarę, gdy będą mieli jeszcze do czynienia z ich najciemniejszym rozdziałem?

2.) Funkcje specjalne

 • Jeśli trzymasz się tego od samego początku, historia i postacie są dobrze rozwinięte jako punkt wyjścia, a zobaczysz, że to nie jest po prostu jakaś syfika Syffa i nie lubisz Syfy, to jest dla dzieci, zobaczysz, że to jest bardziej wciągający niż przerabiane w czasie rzeczywistym. Jest to dramat dla dorosłych z bogatymi postaciami, których fabuła jest łatwa do utrzymania, ponieważ po mistrzowsku wygładzają przejście od jednego sezonu do następnego sezonu. Nie pozostawiasz sobie głowy kręcąc głową "co i gdzie to się stało". Pisanie jest bardzo wciągające, nie obraża twojej inteligencji i sprawia, że ​​wszystkie klany są kompletne i uderzają same. Przypomina mi to również pisanie w Defiance (tęsknię za tym.) To miłe, że dorosła Syfy jest dojrzała, wciągająca, dobrze napisana i niesamowicie kreatywna od początku do końca.

 • 3.) Specyfikacja

  Aktorzy Format
  Eliza Taylor Kolor
  Paige Turco AC-3

  • Format: kolor, NTSC, szerokoekranowy
  • Język: angielski
  • Napisy: angielski, francuski, hiszpański
  • Nazwany: angielski
  • Region: Region 1 (tylko USA i Kanada. Więcej informacji na temat formatów DVD.)
  • Liczba dysków: 1
  • Oceniono:
   NR
   Nie oceniony
  • Studio: WarnerBrothers
  • Data wydania DVD: 18 lipca 2017 r

Recenzja klienta

1.) Ten program jest niesamowity! Kiedy po raz pierwszy zacząłem oglądać, nie miałem pojęcia, że ​​zostanę tak zainwestowany i pasjonuję się tym, jak ja. Opowiadanie jest spójne, prowokuje do myślenia i fantastyczne, a gra aktorska jest na najwyższym poziomie. Każdy odcinek jest jak filmowe przeżycie. Szkoda, że ​​nie wydaje się, że zasługuje na uznanie, ponieważ zasługuje na CW. Sieć powinna zdecydowanie bardziej ją promować, ponieważ jest to jeden z najlepszych programów telewizyjnych i zdecydowanie jeden z najciekawszych pokazów science-fiction wszechczasów.

2.) Sercem "100" są jego postacie, z których większość jest wyjątkowo dobrze rozwinięta, konsekwentnie napisana i uroczo wadliwa. Bob Morley i Eliza Taylor, w szczególności, błyszczą jak Bellamy Blake i Clarke Griffin, odpowiednio, męski i żeński lider wystawy. Razem tworzą szkielet złożonej obsady postaci. Zarówno Bellamy, jak i Clarke są intrygującymi, interesującymi postaciami, postaciami, które potrafią odwrócić typowe role i oczekiwania płci do góry nogami. Podczas gdy Bellamy jest namiętny, wrażliwy i często otwarcie emocjonalny, Clarke jest o wiele bardziej racjonalny i pragmatyczny. Ich związek jest jedną z najbardziej wyjątkowych i pięknych relacji, jakie kiedykolwiek przeszły przez mały ekran. Między Morleyem a Taylorem istnieje tak silna chemia, że ​​nawet najmniejszy kontakt wzrokowy może wysłać fanów w piskliwy szał. Uzupełniają je inne silne i intensywne postacie, takie jak wojowniczka Octavia Blake i bransoletka Raven Reyes, obie znakomicie grane przez Marie Avgeropoulosa i Lindsey Morgan. Richard Harmon jest sarkastycznym zachwytem w roli snarka Johna Murphy'ego, a Devon Bostick błyszczy jako jeden z najbardziej niedocenianych postaci serialu, Jasper Jordan.


3.) Kocham ten program. To lepsze, niż ma prawo być, a przynajmniej tak myślałem. Do 4 sezonu jest po prostu dobra. Po prostu przeczytałem jakiś czas temu, że sezon 5 jest już w drodze. Kto wiedział, że CW będzie siecią najbardziej wierną typom programów, które kocham?

Szczegóły kontaktu
YJ CO Ltd

Osoba kontaktowa: Mr.

Tel: 86-20-15915808789

Faks: 86-20-32572998

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)