Cieszymy się, że stopniowo przyczyniamy się do rozwoju działalności przyjaznej środowisku i niskoemisyjnej.


Wierzymy w relację win-win z tobą.

Dom ProduktyDisney Film DVD

disney dvd collection

Orzecznictwo
dobra jakość Kompletne zestawy DVD z serii TV na sprzedaż
dobra jakość Kompletne zestawy DVD z serii TV na sprzedaż
Im Online Czat teraz

kolekcja disney dvd

Childrena Movies Kolekcja Disney DVD Cyfrowy język angielski w wysokiej rozdzielczości

 • Childrena Movies Kolekcja Disney DVD Cyfrowy język angielski w wysokiej rozdzielczości
Szczegóły Produktu:
JOHNNY DEPP RANGO


1.) Opis (Recenzje redakcyjne)

 • Przygotuj się na tango z RANGO, zwycięzcą z udziałem krytyków i publiczności, który "nie przypomina niczego, co kiedykolwiek widziałeś" (Peter Travers, Rol ling Stone). Johnny Depp jest spektakularny jak Rango, kamuflaż, który w desperackim świecie staje się bohaterem. Odświeżony, oryginalny z animacją, RANGO jest "mnóstwo zabawy i naprawdę zabawny" (Betsy Sharkey, Los A ngeles Times).

2.) Funkcje specjalne

 • Johnny Depp jest spektakularny jak Rango, kamuflaż, który zostaje wrzucony do dzikiego i hałaśliwego miasta w rozpaczliwej potrzebie bohatera. Odnosi się do PG-a za nieuprzejme poczucie humoru, język, akcję i palenie.Box office gross: 123,2 mln $. Zobacz historię kas fiskalnych.

  Wydany przez Paramount.

3.) Specyfikacja

Aktorzy Format
Johnny Depp

Kolor
Art Parkinson AC-3

 • Format: wiele formatów, animowane, kolorowe, NTSC, szerokoekranowe
 • Język: angielski (Dolby Digital 5.1), francuski (Dolby Digital 5.1), hiszpański (Dolby Digital 5.1)
 • Region: Region 1
 • Liczba dysków: 1
 • Oceniono:
  PG
  Zalecany nadzór rodzicielski
 • Studio: Warner Bros.
 • Data wydania DVD: 15 lipca 2011 r
 • Czas pracy: 107 minut
Recenzja klienta

1.) Cóż, to była niespodzianka! Animowana funkcja dla kochających zabawę, kochających film dorosłych. Skąd mam wiedzieć?

* Dialog: Nasz bohater mówi jak George Clooney rozmawiający jak Clark Gable w "O Bracie, gdzie jesteś?" więc zwróć szczególną uwagę!
* Hobby dla klasyków od "Gwiezdnych wojen" do "Singin" w deszczu. "
* Muzyka ma wszystko, od jodłowania podczas sceny pościgowej (z papierem toaletowym ciągnącym się od buta) do Jazdy Walkirii podczas ataku z powietrza.
* The Spirit of the West (w rydwanie Alabaster) jest clawem Eastwoodem ubranym w serafipa w białym wózku golfowym z pęczkiem Oscarów rzucanych w plecy.
* Linia tańca mieszczan na Main Street jest wykonywana dla Cool Water przez brzmiące jak Synowie Pionierów.
* Grecki Chorus / Mariachi Band, który wyjaśnia akcję, składa się z czterech małych sów kaktusowych.
* Jastrząb, który terroryzuje miasto, ma częściowy srebrny dziób, a la Lee Marvin w Cat Ballou.
* Jeden z mieszkańców miasta ma chrapliwy głos jak Pat Buttram ze starych filmów Roya Rogersa.
* Wąż jest zbyt przerażający dla dzieci, mimo że jest wyraźnie wzorowany na tym z serii "Harry Potter".

2.) Choć mój ulubiony film z Johnny'm Deppem wciąż nie jest taki, ten mały film robi wszystko, co powinien zrobić świetny film Depp ...
* Wydobywaj motywy klasyczne: zwierzaka, który udaje innych bohaterów ...
* Eksploracja: w tym przypadku ~ eksploruje naturę rzeczywistości, a nawet moralność ...
* Humor: Old vs. Young, Newcomers vs. Familiar Community Members, Outsiders and Insiders ....

To nie jest film, który polecałbym małym dzieciom, ale jest filmem, który polecam dzieciom w wieku 9+
To świetny film - zarówno klasyczny, w jego zdolności do bycia prawdziwym, dziwnym i pytającym.

3.) Bardzo zabawna, szybko poruszająca się animacja z historią z Chin Town z Jackiem Nicholsonem. Bez kazirodztwa czy cokolwiek innego, tylko bardzo bogaty, stary człowiek usiłujący zmonopolizować grę wodną w pustynnym mieście. Na początku jest też niesamowity strach i odraza do Las Vegas!

Region 1 Cartoon Disney Dvd Collection Angielski podtytuł z wszystkimi zastrzeżonymi prawami

 • Region 1 Cartoon Disney Dvd Collection Angielski podtytuł z wszystkimi zastrzeżonymi prawami
Szczegóły Produktu:
John Carter


1.) Opis (Recenzje redakcyjne)

 • Od Andrew Award - najlepszego filmowca, Wall-E , 2008) Andrew Carter - John Carter - niezwykły zestaw akcji i akcji na tajemniczej i egzotycznej planecie Barsooma (Mars). Opierając się na klasycznej powieści Edgara Rice'a Burroughsa, John Carter jest zmęczonym wojną, byłym kapitanem wojskowym, który w niewyjaśniony sposób został przetransportowany na Marsa i niechętnie zostaje uwikłany w epicki konflikt. To świat na krawędzi upadku, a Carter poznaje swoją ludzkość, gdy zdaje sobie sprawę z przetrwania Barsooma, a jego ludzie spoczywają w jego rękach. Oszałamiające efekty specjalne, wspaniałe postacie i złoczyńcy - a wraz z nimi niezwykłe bonusy - John Carter to heroiczna i inspirująca przygoda, która podnieci Cię ponad wyobraźnię.

2.) Funkcje specjalne

 • 100 lat w robieniu - Podążaj za podróżą Edgara Rice'a Historia Burroughsa, od początku, jako powieść miazgi, do jej przybycia na ekran | Komentarz audio z filmowcami

Specyfikacja

Aktorzy Format
Taylor Kitsch Kolor
Craig Ferguson AC-3

 • Format: wiele formatów, AC-3, kolor, Dolby, Dubbed, NTSC, Napisy, Widescreen
 • Język: angielski (Dolby Digital 5.1), francuski (Dolby Digital 5.1), hiszpański (Dolby Digital 5.1)
 • Napisy: angielski, francuski, hiszpański
 • Nazwany: francuski, hiszpański
 • Region: Region 1
 • Współczynnik proporcji: 2,40: 1
 • Liczba dysków: 1
 • Oceniono:
  PG-13
  Rodzice mocno przestrali
 • Studio: Buena Vista
 • Data wydania DVD: 5 czerwca 2012 r
 • Czas działania: 132 minuty

Recenzja klienta

1.) Przekazałem ten film, gdy oryginalnie został wydany z jakiegokolwiek powodu, myślę, że byłem po prostu zbyt zajęty, aby oglądać filmy.

Zdecydowałem się wynająć go z Amazon, ponieważ odkryłem, że niektórzy moi ulubieni projektanci byli zaangażowani w ten projekt, w tym Iain McCaig, a także dowiedziałem się o historii IP oryginalnej powieści Księżniczka Marsa i uważam, że brzmi to niezwykle interesująco. Zadziwiło mnie, że ktoś mógł wymyślić taką historię w 1912 roku.

Ten film nie był rozczarowaniem. Nie mam pojęcia, dlaczego, kiedy ten film został pierwotnie wydany w kinach, "zbombardował" w stosunku do jego budżetu na produkcję. To jedna z najlepszych akcji science-fiction, jaką kiedykolwiek widziałem. Historia jest bardzo dobra, postać, stworzenie, projekty pojazdów są niesamowite, otoczenie i atmosfera są fantastyczne, VFX jest na najwyższym poziomie ... Naprawdę nie rozumiem, dlaczego nie dobrze sobie radził w kasie ... Zły marketing? Kupuję to na Blu-Ray i od czasu do czasu oglądam je od wielu lat.

2.) Na podstawie wielu negatywnych recenzji, które przeczytałem, ERB Puriści są zaniepokojeni odejściem od pisemnej trylogii Barsoom. I pod tym względem film NIE DZIAŁA. Szczerze mówiąc - mówiąc sam za siebie - nie mogę sobie przypomnieć nawet jednego filmu opartego na książkach, nad którym nie wolałem tej książki. Pojedynczy film nie może NADZIEĆ, by dać życie wizualne wszystkim szczegółom nawet JEDNEJ historii, a tym bardziej opowieści.

Co prowadzi nas do realisty - tego, który czytając książkę (e), docenia ograniczenia medium filmowego i czyni to, co najlepsze.


3.) Wszedłem do "John Carter" wypełnionego trwogą. Często unikam tych wielkich, bryzgających okularów CGI, które nigdy nie dotrzymują swoich obietnic. Byłem pewien, że ten film będzie niczym więcej jak filmowym okiem i krótką treścią. Do tego doszło wiele nieudanych krytycznych recenzji. Cóż, wszystko, co mogę powiedzieć, to wspaniała rozrywka i cieszę się, że złapałem ją na dużym ekranie!

Słyszałem, jak niektórzy krytycy twierdzą, że fabuła była chaotyczna i zbyt zawiła. Naprawdę? Moja sugestia dla nich brzmi "nie tekst podczas oglądania filmu, możesz coś przegapić". Zauważyłem, że fabuła została dość dobrze zrobiona i rzeczywiście miała sens (jeśli tylko ostatni film z serii Star Trek to robiła) i była interesująca.

Czytałem również, że wygląd Barsooma (Marsa dla ciebie i dla mnie) był nudny i nieciekawy. Hmmm, nigdy nie byłem wielbicielem surowego i surowego piękna amerykańskiego południowego zachodu, jak sądzę. Osobiście przekonałem się, że Barsoom jest piękny, obcy, egzotyczny i znajomy w tym samym czasie. W końcu, łaziki marsowe potwierdziły, że Czerwona Planeta rzeczywiście wygląda jak nasz amerykański południowy zachód, a ja z jednej strony myślę, że oba miejsca są bardzo malownicze.

Disney Dvd Movie Collection , Disney Special Edition Dvd For Home Theater

 • Disney Dvd Movie Collection , Disney Special Edition Dvd For Home Theater
Szczegóły Produktu:
Kubuś Puchatek


1.) Opis (Recenzje redakcyjne)

 • Walt Disney Animation Studios z dumą przedstawia wspaniałą nową przygodę, Kubuś Puchatek . Wróć do Stumilowego lasu, by stworzyć serdeczny oryginalny film i ponownie połączyć się z ukochanym niedźwiedziem i jego głupimi, ale niezłomnymi przyjaciółmi, aby poczuć magiczną rodzinną atmosferę. Kiedy smutny stary Kłapouchy traci ogon, Sowa wysyła cały gang - Puchatek, Tygrys, Królik, Prosiaczek, Kanga i Roo - w dziką podróż, by pomóc Kłapouszkowi i uratować Christophera Robina przed tajemniczym Baksonem. Zainspirowany pięcioma historiami z książek AA Milne i stworzony w legendarnym, odręcznym stylu Disneya, ten zupełnie nowy klasyk wprowadza jedną z najcenniejszych postaci na świecie do zupełnie nowego pokolenia. Opowiadane przez Johna Cleese'a i pękające z nowymi utworami w wykonaniu Zooey Deschanel, ten cudownie kapryśny film jest obowiązkowym filmem dla każdej rodziny

2.) Funkcje specjalne

 • płyta DVD
  • 3 usunięte sceny z wprowadzeniem reżyserskim
  • "The Ballad Of Nessie" Theatrical Short
  • Mini Adventures Of Winnie The Pooh: "Balon Puchatek" Krótki

3.) Specyfikacja

Aktorzy Format
Kolor
Craig Ferguson AC-3

 • Aktorzy: Peter Cullen, John Cleese, Bud Luckey
 • Reżyserzy: Don Hall, Stephen J. Anderson
 • Pisarze: Don Hall, AA Milne, Brian Kesinger, Clio Chiang, Don Dougherty

Format: wiele formatów, AC-3, animowane, kolorowe, dubbingowane, NTSC, podtytułowane, szerokoekranowe

 • Język: angielski (Dolby Digital 5.1), francuski (Dolby Digital 5.1), hiszpański (Dolby Digital 5.1)
 • Napisy: francuski, hiszpański, angielski
 • Nazwany: francuski, hiszpański
 • Region: Region 1 (tylko USA i Kanada. Więcej informacji na ten temat.)
 • Proporcje obrazu: 1,78: 1
 • Liczba dysków: 1
 • Oceniono:
  sol
  Ogólna publiczność
 • Studio: Disney
 • Data wydania DVD: 25 października 2011 r
 • Czas działania: 63 minuty
Recenzja klienta

1.) Zaśmiałem się. Dużo. A film nie był nawet dla mnie!
Moje dzieci cieszyły się tym niezmiernie i jest to zgodne z naturą Puchatek. Cała bardzo słodka, bardzo dobra gra.
Myślałem, że zdrzemnę się, gdy obejrzą film, ale ja się w to włączyłem i bardzo mi się podobało.
Kubuś Puchatek ma ochotę dzieciństwo. Przygodowy, przezabawny, głupi i bezpieczny.
Cieszę się, że to obejrzeliśmy i obejrzę go ponownie, jeśli o to poproszę.

2.) To był miły wysiłek, aby odzyskać to, co sprawiło, że Wielkie Przygody Kubusia Puchatka z 1977 roku były tak wspaniałe. To uderzyło w niektóre z celów nostalgicznych i było przyzwoitą fabułą opartą na historiach z książek. Został zaktualizowany, więc żarty były nieco bardziej ostre niż wcześniejsze wersje - czy to dlatego, że publiczność miała być starsza, czy dlatego, że są dziećmi XXI wieku, nie jestem pewien. To było urocze i mam nadzieję, że uchwyci wyobraźnię młodszych dzieci i przydaje im magii, która jest Pucharem, tak jak zrobiła to dla mnie i innych z mojego pokolenia.


3.) To nie jest zbyt długie ani przez 63 minuty. To odpowiednia ilość 100 akrów Wood Fun w jednym siedzeniu! Jest humor dla wszystkich grup wiekowych. Pęknąłem na scenie zobaczyłem / ula. Piosenki są świetne! Klęska Backsona jest zabawna, zwłaszcza piosenka. Musi być moją ulubioną piosenką w filmie. The Honey Song jest po prostu świetna, szczególnie intro. To za dużo miodu! Cóż, jeśli to możliwe.

To dobra, radosna zabawa. Naprawdę mam nadzieję, że utrzymają tę formułę i będą robić nową co dwa lub trzy lata przez jakiś czas. Jeszcze trzy takie i będziemy mieć wspaniałą kolekcję! Byłoby czymś wielkim, na co czekamy!

"Puchatek dostaje miód ... CIESZY SIĘ".

Region 1 Full Disney Classics Dvd Collection With French / Spanish Subtitles

 • Region 1 Full Disney Classics Dvd Collection With French / Spanish Subtitles
Szczegóły Produktu:
Kubo i dwa ciągi


1.) Opis (Recenzje redakcyjne)

 • Z uznanego studia animacji LAIKA (Koralina) pochodzi z epickiej akcji przygodowej, w której występują głosy zdobywców Oscarów, Charlize Theron i Matthew McConaughey. Kubo fascynuje ludzi ze swojej wioski magicznym darem do obracania dzikich opowieści z origami. Kiedy przypadkowo przywołuje złego ducha szukającego zemsty, Kubo jest zmuszony podjąć się zadania rozwiązania tajemnicy upadłego samurajskiego ojca i jego mistycznej broni, a także odkryć własne magiczne moce. Kubo i Two Strings to "szalenie pomysłowa, magiczna przygoda". - Scott Mantz, Access Hollywood

2.) Funkcje specjalne

 • Japońska inspiracja
 • Narożniki Ziemi
 • Mit Kubo
 • Komentarz do funkcji z reżyserem / producentem Travisem Knightem

3.) Specyfikacja

Aktorzy Format
Charlize Theron Kolor
Art Parkinson AC-3

 • Format: Animowane, Kolor, NTSC, Napisy, Szeroki ekran
 • Język: angielski (Dolby Digital 2.0 Stereo), angielski (Dolby Digital 5.1), hiszpański (Dolby Digital 5.1)
 • Napisy: francuski, hiszpański
 • Napisy dla niedosłyszących: English
 • Region: Region 1
 • Współczynnik proporcji: 2,40: 1
 • Liczba dysków: 1
 • Oceniono:
  PG
  Zalecany nadzór rodzicielski
 • Studio: Universal Studios Home Entertainment
 • Data wydania DVD: 22 listopada 2016 r
 • Czas działania: 102 minuty
Recenzja klienta

1.) Podobnie jak "Song of the Sea" ten film dla naszej rodziny był głęboko poruszający, wizualnie oszałamiający, zabawny, mistyczny i bardzo krzepiący. Było to również świetne odejście od zwykłych animacji, które przyjmują formułę Disneya, co może być wyłączeniem dla widzów, którzy albo wolą końcówki do wycinania ciastek, albo nie lubią bardziej zaangażowanych umysłowo doświadczeń konsumenckich (gdzie widzowie muszą zrobić trochę Rozumowanie dedukcyjne). Dla nas ten film był jednak mile widzianym odejściem, ponieważ pozwolił nam omówić tematy z życia z naszymi dziećmi (nastolatkami i pięciolatkami), że nawet dorośli mają trudności z pogodzeniem się. Najbardziej godna uwagi była prywatna strata, a konkretnie utrata bliskiej osoby. To była największa siła tego filmu, ponieważ Kubo pokazuje nam, jak właściwie zasmucać i opłakiwać oraz jak iść dalej.

2.) Na początku filmu Kubo został pochłonięty pytaniami, dlaczego, bo tak utknął z takim osobistym smutkiem; na koniec znalazł siłę i odwagę, by przejść do pytań o to, jak, jak odejść od swojej straty (np. jego zaskakujące działania i działania mieszkańców wioski pod koniec filmu po prostu odzwierciedlały, ile azjatyckich kultur spróbuj poradzić sobie z osobistą stratą). To naprawdę uderzyło w naszą rodzinę, szczególnie w nasze dzieci, które ogromnie podziwiały Kubo za jego dobroć, siłę i poświęcenie dla doceniania wszystkiego, co ludzkie ma do zaoferowania, nawet jeśli obejmuje to życie pełne emocjonalnych trudności.

Powiedziawszy to, radziłbym rodzicom, aby najpierw pokazali film przed pokazaniem go swoim dzieciom, na wypadek, gdyby ich dzieci nie były jeszcze psychicznie i / lub emocjonalnie przygotowane do poradzenia sobie z takimi tematami. W przeciwnym razie jest to piękny film, który z pewnością będzie rezonował z widzami przez wiele lat.

3.) Jedna z najlepszych animacji, jakie widziałem. Zdecydowanie najlepsza amerykańska animacja, nawet ranking tam z wieloma japońskimi animacjami. Historia pokazuje miłość, determinację, rodzinę, stratę i przebaczenie. Kubo jest sympatyczny od początku, a postacie mają poziom głębokości, jakiego nie widziano dziś w kinie. Wierzę, że rodzice będą cieszyć się tym filmem tak samo, jeśli nie bardziej niż ich dzieci.

High Definition Cartoon Disney Kolekcja DVD Region 1 Kolekcja filmów

 • High Definition Cartoon Disney Kolekcja DVD Region 1 Kolekcja filmów
Szczegóły Produktu:
Paddington


1.) Opis (Recenzje redakcyjne)

Paddington opowiada historię komicznych nieszczęść młodego niedźwiedzia peruwiańskiego, który podróżuje do miasta w poszukiwaniu domu. Odnajdując, że jest zagubiony i samotny, zaczyna zdawać sobie sprawę, że życie w mieście nie jest wszystkim, co sobie wyobrażał - dopóki nie pozna grzecznej rodziny Browna, która czyta etykietkę na szyi, która mówi "Proszę, opiekuj się tym niedźwiedziem, dziękuję" i ofiaruj mu tymczasowy przystań. Wygląda na to, że jego szczęście się zmieniło, dopóki ten rzadki gadatliwy niedźwiedź nie zwróci uwagi na taksyderma w muzeum. W filmie pojawia się całkowicie wygenerowany komputerowo niedźwiedź, który współdziała z aktorami cenionych aktorów.

2.) Funkcje specjalne

Z ukochanych powieści Michaela Bonda i producenta Davida Heymana (HARRY POTTER), PADDINGTON opowiada historię komicznych nieszczęść młodego peruwiańskiego misia, który podróżuje do miasta w poszukiwaniu domu. Stając się zagubionym i samotnym, zaczyna zdawać sobie sprawę, że życie w mieście nie jest wszystkim, co sobie wyobrażał - dopóki nie pozna uprzejmej rodziny Browna, która czyta etykietkę na szyi, która mówi "Proszę, opiekuj się tym niedźwiedziem, dziękuję" i ofiaruj mu tymczasowy przystań. Wygląda na to, że jego szczęście się zmieniło, póki ten najdzikszy niedźwiedź nie zwróci uwagi na taksyderma muzeum. Podzielił PG za łagodne działania i nieuprzejme poczucie humoru.Box office brutto: 76,2 mln USD. Zestawy DVD do zestawów ViewCartoon

Wydane przez Dimension i The Weinstein Company

3.) Specyfikacja

Aktorzy Format
Nicole Kidman NTSC
Hugh Bonneville Nazwany
 • Format: wiele formatów, kolor, NTSC, szerokoekranowy
 • Język: angielski
 • Region: Region 1
 • Liczba dysków: 1
 • Oceniono:
  PG
  Zalecany nadzór rodzicielski
 • Studio: ANCHOR BAY
 • Data wydania DVD: 28 kwietnia 2015 r
 • Czas działania: 95 minut
Recenzja klienta

1.) Słyszałem wiele dobrych rzeczy na temat tego filmu, i wreszcie dostałem szansę, aby to zobaczyć. Oto moje przemyślenia na temat filmu Paddington.

Film otwiera się i widzimy fragment starego materiału przedstawiającego człowieka o nazwisku Montgomery Clyde, który odkrywa Peru. Wkrótce trafia na dwa niedźwiedzie; a przy dalszej realizacji wkrótce odkrywa, że ​​nie tylko mogą mówić, ale także polubili marmoladę z owoców. Montgomery postanawia nazwać niedźwiedzie Pastuzo i Lucy, a lata później Lucy i Pastuzo okazują się opiekować się swoim siostrzeńcem. Po tym jak Lucy później wysyła swojego siostrzeńca do Londynu, stara się znaleźć schronienie, dopóki przypadkowe spotkanie z rodziną Brown nie zmieni wszystkiego.

Muszę przyznać, że nie spodziewałem się tak bardzo cieszyć z Paddington jak ja. Aktor Ben Whishaw użycza swoich wokalnych talentów w roli Paddingtona i wykonuje bajeczną pracę wyrażając niedźwiedzia. Hugh Bonneville i Sally Hawkins przedstawiają Henry'ego i Mary Brown, a Nicole Kidman nadaje Paddington wyjątkowy występ w roli antagonisty Millicent Clyde.

2.) Pamiętam, jak oglądałem oryginalną serię niedźwiedzi Paddington i kochałem ją jako dziecko, i miałem niewielkie nadzieje na ten film, ponieważ tyle filmów i historii, które kiedyś były stare, są przerabiane na nowe i są dalekie lub kończą jako odpad.

Nie ten.

Czuję, że wykonali świetną robotę w tym filmie. To nie było zbyt przesycone cukrem ani pełne dzwonów i gwizdów. To było w porządku. Śliczna komedia, ciepłe, poruszające sceny z przygodą i psotami. Szczerze mówiąc myślałem, że moje dzieci nie będą zainteresowane oglądaniem tego (bliźniacze 7-latki), ale przez cały czas były przyklejone do telewizora, chichocząc i zapewniały mi rozrywkę. Bardzo szczęśliwy, że to kupiłem, przekroczyło moje nadzieje na to, czego oczekiwałem, ponieważ wszyscy wydają się robić przeróbki / reboots starszych dzieci / filmów i flop, rozczarowanie lub po prostu zbyt przesadnie zrobione.

Chciałem, aby moje dzieci miały nowe filmy i cieszył się tym. Patrząc, aby obejrzeć go jeszcze wiele razy.

3.) Jako fanka Paddington odkąd byłem mały, uwielbiałem ten film. W przeciwieństwie do książek, pochodzenie Paddingtona zostało opracowane i wyjaśnione szczegółowo, co jest konieczne do tego, co dzieje się w opowiadaniu później. Wiele z nich jest zabawnych, a obsada jest cudowna, ale ponieważ jest połączeniem akcji na żywo i CGI, nie wiem, czy w pełni przyciągnie uwagę dzieci poniżej lat 9. Niektóre sceny mogą być nieco niepokojące dla młodszych dzieci: jest ogromne trzęsienie ziemi, które powoduje śmierć postaci, a baddie jest skłonne do zbierania egzotycznych zwierząt i cięcia ich na rzeczy. Nie widzisz żadnej taksydermii, ale implikacja istnieje. Poza tym jest to świetny film familijny, który będziemy oglądać w kółko.

Szczegóły kontaktu
YJ CO Ltd

Osoba kontaktowa: Mr.

Tel: 86-20-15915808789

Faks: 86-20-32572998

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)