Cieszymy się, że stopniowo przyczyniamy się do rozwoju działalności przyjaznej środowisku i niskoemisyjnej.


Wierzymy w relację win-win z tobą.

Orzecznictwo
dobra jakość Kompletne zestawy DVD z serii TV na sprzedaż
dobra jakość Kompletne zestawy DVD z serii TV na sprzedaż
Im Online Czat teraz

zestawy komedii komediowych

Bluray Theatrical Trailers Tv Shows Dvd Sets Digital HD DTS Format

 • Bluray Theatrical Trailers Tv Shows Dvd Sets Digital HD DTS Format
Szczegóły Produktu:
The Last Ship Season 3


1.) Opis (Recenzje redakcyjne)

Ostatni statek: Kompletny trzeci sezon S3 (DVD)

Załoga Nathana Jamesa przeniosła swoją uwagę na Azję po tym jak prezydent Michener usłyszał pogłoski, że chiński przywódca gromadzi "lekarstwo Scotta", zamiast rozdawać je ludziom w tym regionie. Michener wysyła Chandlera na globalny szczyt, aby zbadać ten zarzut, a także pogłoski o możliwej mutacji pierwotnego wirusa, który spowodował nowy wybuch w Japonii.

2.) Funkcje specjalne

Ekskluzywna marynarka wojenna i The Last Ship Documentary 2. Wewnątrz Epizodów 3. Za kulisami

3.) Specyfikacja

Aktorzy Format
Eric Dane Kolor
Bridge Regan AC-3

 • Aktorzy: Adam Baldwin, Travis Van Winkle, Marissa Neitling
  Producenci: Michael Bay, Brad Fuller, Andrew Form, Hank Steinberg, Steven Kane

  Format: NTSC
 • Język: angielski (Dolby Digital 5.1)
 • Liczba dysków: 3
 • Oceniono:
  NR
  Nie oceniony
 • Studio: WarnerBrothers
 • Data wydania DVD: 2 maja 2017 r
 • Czas działania: 572 minuty
Recenzja klienta

1.) Sezon pierwszy był lepszy niż sezon 2. Sezon 3 przewyższył oba! Tak, doktor Scott został zabity. Rzecz w TLS polega na tym, że żadna postać nie jest bezpieczna. Podczas gdy moją ulubioną postacią gryzącą pył był Tex - sezon 3 - to nie umniejsza niesamowitej pracy pisarzy, reżyserów, producentów i aktorów. Grafika nie ma sobie równych. Praca Michaela Baya jest niesamowita. Występ Eric Dane jest naprawdę bolesny jak kapitan, który musi wykonywać trudne rozmowy - i żyć z nimi. Nie mogę sobie wyobrazić, by ktokolwiek inny grał tak doskonale. Adam Baldwin jest doskonałym XO, a później kapitanem USS Nathan James (DDG 151). Jest zdecydowanie ulubieńcem fanów. Moimi ulubionymi bohaterami są Danny Green, specjalne ops zagrane przez Travisa Van Winkle'a i Sasha Cooper grane przez Bridget Regen. Minefield i Do not Look Back były moimi dwoma ulubionymi epizodami; oni naprawdę pokazują kierunek Petera Wellera i głębokość działania Eric Dane'a. Nie mogę się doczekać, aż sezon 4 rozpocznie się w czerwcu 2017 r.

2.) Oglądałem trzeci sezon The Last Ship na żywo w lecie 2016 roku. Myślę, że to absolutnie niewiarygodne zarówno w obsadzie, jak i obsadzie. Pisanie jest dramatyczne i dowcipne, a ja siedziałem wstrzymując oddech w każdym odcinku. Pomimo tego, że mam wszystkie odcinki nagrane na moim DVR, kupię DVD po wydaniu, aby zobaczyć nagrania zza kulis, które już zawierają. Dodatkowo, wypożyczam je znajomym, którzy są teraz uzależnieni. Jeśli szukasz świetnego prezentu, lub po prostu świetnego nowego show, bardzo polecam The Last Ship :)

3.) Zamówiłem to wcześniej. Myślałem, że to był wspaniały sezon. Podczas gdy inni nie podoba mi się fakt, że doktor Scott został zabity pod koniec drugiego sezonu, nie widzę, gdzie jej postać mogłaby odejść w przyszłych sezonach. Ten sezon był pełen akcji i ekscytujący. Czekamy na sezony 4 i 5.

TV Shows House Comedy Dvd Box Sets Classics For Children , Full Version

 • TV Shows House Comedy Dvd Box Sets Classics For Children , Full Version
Szczegóły Produktu:
ZŁOTY WIEK POP


1.) Opis (Recenzje redakcyjne)

Jak sugeruje tytuł, Golden Age to zbiór klasyków z Great American Songbook. Czerpiąc z epoki między I i II wojną światową, z tytułami takimi jak "Głupcy", Singin In the Rain, Dream a Dream i "Cheek to Cheek", Raabe hipnotyzuje nowe pokolenie z ponadczasowymi melodiami Cole'a Portera, Noela Cowarda i innych oraz świętuje Epoka, w której Josephine Baker tańczyła ubrana tylko w bananową spódnicę, sale taneczne kwitły, każda restauracja miała orkiestrę, a Charleston stał się sensacją.

2.) Funkcje specjalne

Max Raabe i jego wspaniały zespół przenoszą się. Nigdy nie przestaję słuchać tej niezwykłej kolekcji, która w pewnym momencie wyzwala (przynajmniej w tym słuchaczu) bujne kołysanki i uśmiechy rozkoszy, aw następnym, żałosne poczucie zachwytu nad czystym, słodkim dźwiękiem i nastrojem stworzonym przez to wyjątkowo mistrzowsko interpretujący wspaniałą muzykę lat dwudziestych, trzydziestych i czterdziestych. Uwzględniono także nowsze kompozycje, wykonane z czystym, komediowym poczuciem Raabe, które zawsze wywołuje radosny uśmiech, gdy rozkosznie jeżdżę po mieście, ciesząc się geniuszem Maxa Raabe i jego wspaniałej Pałacowej Orkiestry.

3.) Specyfikacja

Aktorzy Format
David Pełny ekran
Bowie Bluray

 • Audio CD (25 lutego 2014 r.)
 • Oryginalna data wydania: 2014
 • Liczba dysków: 1
 • Wytwórnia: Universal Music Classics
Recenzja klienta

1.) Miłośnicy amerykańskiej muzyki popularnej z lat dwudziestych i trzydziestych docenią najnowszą płytę Maxa Raabe i The Palast Orchester. Jest to kolekcja dwudziestu jeden z ich odświeżająco zorkiestrowanych utworów muzycznych, wiele wcześniej dostępnych na DVD, z 15 głosami Maxa Raabe w języku angielskim. Zawarte są takie ulubione, jak "Śpiewanie w deszczu", "Policzek do policzka" i "Te głupie rzeczy". Jednostronicowe notatki liniowe wskazują, że ta prezentacja sugeruje, jaka muzyka mogła rozwinąć się w Niemczech sprzed II wojny Nazistowska represja niemieckiej kultury.
Dla osób nieobeznanych z stylem Maxa Raabe'a obraz przedstawia rzadką scenografię w stylu art deco z dwiema warstwami równomiernie podzielonych tuzinów muzyków po prawej i lewej stronie sceny. Zwykłe białe tło, nadające się do dramatycznych efektów chromatycznych, wyzwala graczy. Na poziomie sceny, przed graczami na prawych scenach, są pianiści i kilku gitarzystów / banjoistów. Pomiędzy piętrami znajduje się przejście, do którego wchodzi pięknie ubrana samotna kobieta, skrzypaczka. Mikrofon pana Raabe jest centralnym punktem w proscenium. Spędza większość czasu, kiedy nie śpiewa, opierając się o dziecięcy okaz, i wychodzi, ubrany w ogony, śpiewający w skromny i zabawny sposób w odpowiednich odstępach czasu. Szeroko zakrojony głos pana Raabe jest szczególnie skuteczny ze względu na jego proste podejście pozwalające muzyce opowiedzieć swoją historię. Muzycy, ubrani w formalne stroje wieczorowe, są wykwalifikowani w kilku instrumentach. Są całkowicie zaangażowani i zapewniają stałą animację podczas każdej prezentacji. W związku z tym wiele atrakcji Orchestre'a ginie bez wizualnego bogactwa prezentacji na żywo. Ci, którzy nie znają tego "szelakowego stylu", uznają tę kolekcję za raczej prostą interpretację wielu popularnych standardów tamtych czasów. Przyjemnie byłoby zobaczyć jedną lub dwie poprzednie płyty tej grupy przed zakupem tej płyty.

2.) Max Raabe i jego Palast Orchester są wspaniałymi muzykami, którzy przywrócili najlepszą muzykę lat 1920-tych / 1930 z USA i Europy. Ta płyta CD to świetny wybór ich utworów. Co roku jeżdżą po Stanach Zjednoczonych, a jeśli przyjeżdżają do miasta w pobliżu, muszą je zobaczyć!

3.) Co za niesamowity artysta. Jeśli lubisz lub doceniasz "Złoty Wiek". To
Czy jeden artysta też powinieneś słuchać. Niezależnie od tego, czy śpiewa po angielsku, czy po niemiecku, jest na najwyższym poziomie!

Custom Comedy Box Sets With Ultraviolet Portuguese / Spanish Subtitles

 • Custom Comedy Box Sets With Ultraviolet Portuguese / Spanish Subtitles
Szczegóły Produktu:
Bates Motel Sezon 5


1.) Opis (Recenzje redakcyjne)

Po błogim lecie bliskości z matką w bezpiecznym domu, Norman wraca do szkoły i jest zalewany obawami przed tym, co naprawdę stało się z Blaire Watson. Norma zostaje zmuszona po raz pierwszy zmierzyć się z prawdą o Normanie i zwraca się o wsparcie do drugiego mężczyzny w swoim życiu, przyrodniego brata Normana, Dylana (Max Thieriot). Ten związek wywołuje zazdrość Normana i nowy rodzaj trójkąta miłosnego wybucha między Normą i jej dwoma synami. Kiedy zrozpaczony brat Normy, Caleb (Kenny Johnson), wraca do White Pine Bay, więź rodzinna jest kwestionowana bardziej niż kiedykolwiek. Norma coraz bardziej zbliża się do zagadkowego Sherifa Romero (Nestor Carbonell), próbując chronić swoją firmę i jej syna, zanim los zderzy się z nią. Nie ocenione. Opuszczony przez Universal.

2.) Funkcje specjalne

Dysk 1 - Bates Motel Season 3:
 • Usunięte sceny • Dysk 2 - Bates Motel Season 3:

 • Usunięte sceny • Dysk 3 - Bates Motel Season 3:

 • Usunięte sceny
 • Zepsuta psyche: Tworzenie Normy-n
Specyfikacja

Aktorzy Format
Vera Farmiga Kolor
Freddie Highmore AC-3

 • Format: wiele formatów, zestaw pudełek, kolor, NTSC
 • Język: angielski (Dolby Digital 5.1), portugalski (Dolby Digital 5.1), hiszpański (Dolby Digital 5.1)
 • Napisy: portugalski, hiszpański
 • Napisy dla niedosłyszących: English
 • Region: Region 1
 • Proporcje obrazu: 1,78: 1
 • Liczba dysków: 3
 • Oceniono:
  NR
  Nie oceniony
 • Studio: Universal Studios Home Entertainment
 • Data wydania DVD: 13 października 2015 r
 • Czas działania: 429 minut

Recenzja klienta

1.) Ten spektakl jest jedną z najlepszych, jeśli nie najlepszą, produkcji, która ma wyjść z poprzednich Lostaways z Bad Robot. Zrobić pewne zręczne dzieło, aby wypracować poziom suspensu Hitchcockiego w prequelu, który każdy widz wie na pewno źle się skończy. Naprawdę źle.

Freddie Highmore jest idealny jako Norman: słodki, grzeczny - trochę sztywny, a jego związek z Normą Vera Farminga jest niczym innym jak objawieniem. Ciągle przypomina się wam, że są to w zasadzie dobrzy ludzie, którzy bardzo się kochają i którzy dokonują najlepszych wyborów w bagażu, który mają przy sobie. Przekazanie do fabuły dodaje więcej rozdzierającego serca już, przynajmniej dla jednego, obciążeniu nie do zniesienia. Bohaterowie, których nie ma w filmie, są równie złożeni i sympatyczni, a kiedy dowiadujemy się o nich więcej, obawiamy się o nie więcej.

Każda pora roku stała się lepsza. Właściwie to nie jestem pewien, czy mogę znieść oglądanie innego.

2.) Nitowanie. Bogaty rozwój postaci - sympatyczni ludzie o skomplikowanym życiu i thriller opowiadania. Nie dla słabego serca. Zacznij od sezonu 1 i ciesz się krętymi zwrotami jazdy!

3.) Co za niesamowity artysta. Jeśli lubisz lub doceniasz "Złoty Wiek". To
Czy jeden artysta też powinieneś słuchać. Niezależnie od tego, czy śpiewa po angielsku, czy po niemiecku, jest na najwyższym poziomie!

3.) Jak możesz stwierdzić, czy widziałeś moje recenzje Seasons 1 i 2, Uwielbiam tę serię! lol Z perspektywy czasu myślę, że powiedziałem, że uważam, że sezon 2 jest lepszy niż sezon 1. Pod pewnymi względami to prawda, w innych nie. Jedynym obszarem, który powiedziałbym, że sezon 1 wypadł lepiej niż sezon 2, jest wątek handlu narkotykami. Jednak tym, co było ważniejsze w drugim sezonie, było głębsze zagłębianie się w rozszerzone relacje rodzinne Batesa, w tym przesuwanie obwiedni na symbiotycznej normańsko-normańskiej więzi matka-syn i odbieranie prawdy o seksualnym wykorzystywaniu Normy przez jej starszego brata Caleba i jak wpływa na Dylan. SEZON 3 podniósł stawkę! Skupiając się znacznie mniej na wątkach z pór roku 1 i 2 (handel narkotykami i płcią, polityka miejska i podejrzane interesy), sezon 3 wprowadza subplot, Klub Arkanii, który zręcznie przywiązuje się do genezy przybycia klanu Batesa do Białych Pine Bay, Oregon z powrotem w sezonie 1.

Full Version Dvd Comedy Box Sets Collection With All Rights Reserved

 • Full Version Dvd Comedy Box Sets Collection With All Rights Reserved
Szczegóły Produktu:
4400 Kompletna seria


1.) Opis (Recenzje redakcyjne)

Kiedy 4400 uprowadzonych przez kosmitów powraca na Ziemię tak tajemniczo, jak zniknęli, Ministerstwo Bezpieczeństwa Wewnętrznego domaga się odpowiedzi. Ale jeszcze bardziej naglące niż obawy rządu są doświadczenia ofiar, które dostosowują się do życia na ziemi. Po powrocie te dawne zaginione osoby tracą pamięć o tym, co się z nimi stało. Choć nie pamiętają, gdzie byli, są prześladowani wiedzą, że ich doświadczenia zmieniły ich. Działając w chmurze niewiadomych, ofiary zaczynają przechodzić tajemnicze zmiany, zdobywając moce, których nie zawsze potrafią kontrolować. Ta kolekcja przedstawia wszystkie cztery pory roku serii science-fiction.

2.) Funkcje specjalne

W ciągu ostatniego stulecia zginęły tysiące ludzi. Nagle i niewytłumaczalnie zaginęło 4400 zaginionych osób, wszystkie naraz, dokładnie tak, jak w dniu, w którym zniknęły. Niejasne jest to, co oznacza to zmieniające świat wydarzenie, rząd bada 4400, by zebrać razem, gdzie byli i dlaczego zostali zwróceni. Szybko okazuje się, że ich obecność zmieni rasę ludzką w sposób, jakiego nikt nie mógł przewidzieć. Nieoceniony. Opuszczony przez Paramounta.

3.) Specyfikacja

Aktorzy Format
Joel Gretsch Kolor
Jacqueline Mckenzie AC-3

 • Format: wiele formatów, zamknięty opis, kolorowy, panoramiczny, NTSC
 • Język: angielski (Dolby Digital 5.1), angielski (Stereo)
 • Region: Region 1
 • Liczba dysków: 15
 • Ocenione: nieoznaczone
 • Studio: Paramount
 • Data wydania DVD: 28 października 2008 r
 • Czas pracy: 1938 minut
Recenzja klienta

1.) To naprawdę dobry show. Bohaterowie całkowicie zerwali z tego show! Dobre postacie. Wiele słyszałem o serialu, ale nigdy go nie oglądałem. Pewnego dnia właśnie zdecydowałem się na wypożyczenie pierwszego sezonu z naszego sklepu wideo. Byłem całkowicie uzależniony. Wróciłem i wynająłem drugi sezon, a wtedy nie mogłem się doczekać trzeciego sezonu, aby pojawić się w telewizji. To było jak tuż przed rozpoczęciem Battlestar - więc kiedy seria się skończyła, zostałem pocieszony przez BSG, który przejął tę ogromną lukę sci-fi, której brakowało od czasu zakończenia Enterprise. Jeśli 4400 został przedłużony na kolejny sezon, całkowicie go obejrzę. Uwielbiam także fakt, że kobieta-detektyw-policjantka była w Romper Stomper [australijski film z Russellem Crowe]. Dobrze było zobaczyć, jak wraca. Moją ulubioną postacią kobiecą była Isabella. Chciałbym dowiedzieć się, co się z nią dzieje. Bardzo podobał mi się też syn Toma w serialu, ten, który na początku był w śpiączce. Byłoby fajnie zobaczyć, co pisarze mogliby zrobić z jego postacią. SPOILER ALERT - Co też stało się z damą Toma - czy kiedykolwiek ją znowu zobaczy. A co z ludźmi, którzy wzięli 4400 w pierwszej kolejności. Cieszy się również, że Robert Picardo wystąpił w serialu [był w ST-Voyager]. W serialu było tak wiele dobrych postaci - to były niektóre z moich ulubionych.

2.) Uwielbiałem The 4400. Wydaje mi się, że wkrótce skończyło się to w USA. Czuję, że miał co najmniej 4 kolejne sezony, ale moce, które były inne. Nie widziałem serialu, odkąd wyleciało w powietrze. Niedawno zdecydowałem, że chcę zobaczyć, czy mogę znaleźć ten program na DVD, aby móc go obejrzeć ponownie! Moim pierwszym miejscem, które warto było odwiedzić, była Amazonka, która stała się przez większość ostatnich zakupów przez większość moich zakupów. Sprawdziłem ich cenę, a następnie sprawdziłem inne miejsca, tak jak zrobi to każdy siwy klient. Następnie zamówiłem ten przedmiot kilka miesięcy temu, a kiedy nadszedł, został uszkodzony. To było od sprzedawcy. Chciałem tylko zamienić go na zestaw nieuszkodzonych pudełek, ale nigdy nie mogłem poprosić ich o zwrot e-maili. Kiedy skontaktowałem się z Amazonem, natychmiast zwrócili mi pieniądze i wysłałem uszkodzony przedmiot z powrotem. Tym razem zamówiłem ją bezpośrednio z Amazon (a cena była tańsza niż sprzedawca) i przedmiot dotarł bez szwanku iw idealnym stanie. Przybył dużo wcześniej niż się spodziewano, co było absolutnie w porządku. Dziękuję bardzo Amazon za utrzymywanie mnie szczęśliwego klienta!

3.) 4400 był, moim zdaniem, jednym z najlepszych programów telewizyjnych w historii. Miał fantastyczną obsadę i wspaniałe wątki fabularne i zwroty akcji. Jeśli nie wiesz nic o serialu, to w zasadzie około 4400 osób, które zaginęły i wróciły (wszystkie naraz) z nowymi i interesującymi umiejętnościami. Stamtąd historia zmienia się bardzo. Każda pora roku kończy się zawsze wielkim odkryciem i dużym zmieniaczem gry na następny sezon i ogólnym zakresem serii.

Bonus Special Video Comedy Box Sets Concert For Relax , Full Version

 • Bonus Special Video Comedy Box Sets Concert For Relax , Full Version
Szczegóły Produktu:
Sezon tunelowy 1


1.) Opis (Recenzje redakcyjne)

Po znalezieniu zwłok w tunelu kanału La Manche, dokładnie w połowie drogi między Anglią i Francją, do pracy dochodzi detektyw z każdego kraju. Obaj oficerowie muszą pracować nad własnym partnerstwem, a także śledzić przestępcę. Stephen Dillane i gwiazda Clemence Poesy. To dość wierna powtórka skandynawskiego przeboju The Bridge.

2.) Funkcje specjalne

Wspaniała historia, która pozwalała ci zgadywać, "kto to zrobił", aż do końca. Uwielbiałem doskonałą fotografię lokalizacji, a nawet od czasu do czasu okazało się, że napisy dla francuskich głośników nie przeszkadzały (przynajmniej wtedy, gdy nie mówili tak szybko!). Serdecznie polecam tę serię każdemu, kto ceni procedury policyjne z wieloma zwrotami akcji. Ten film był dla mnie przyjemny!

3.) Specyfikacja

Aktorzy Format
Clemence Posey Kolor
Stephen Dillane AC-3

 • Format: Zestaw skrzynek, Kolor, NTSC, Widescreen
 • Język: angielski
 • Napisy: angielski
 • Liczba dysków: 3
 • Oceniono:
  NR
  Nie oceniony
 • Studio: Pbs
 • Data wydania DVD: 9 sierpnia 2016 r
 • Czas działania: 450 minut
Recenzja klienta

1.) Nie potrafię tego dokładnie określić, ale brytyjskie (i w tym przypadku brytyjskie / francuskie) seriale detektywistyczne różnią się od amerykańskich. Są cichsze i rozwijają się powoli z intrygującymi postaciami i skomplikowanymi fabułami. Zakładają widownię, która jest inteligentna i nie trzeba wszystkiego mówić. I rozwijają głębokie poczucie miejsca dzięki niesamowitej fotografii lądowych i miejskich krajobrazów, w których rozgrywa się historia. Ta seria nie zawodzi tych elementów. Jest ciemno ... bardzo ciemno. Na mierniku ciemności, myślę o kilku produkcjach BBC - The Wallander z Kenneth Branagh wyprodukowanych przez BBC i opartych na szwedzkich powieściach Henninga Mankell i serialu Luther. Po naszej stronie stawu przypomina mi się Dexter. ALE, jeśli jesteś w porządku z ciemniejszą stroną, jest intrygująca i absolutnie absorbująca. Moją jedyną krytyką byłoby to, że na płycie DVD dźwięk jest bardzo niski, gdy pojawia się dialog, który czasami jest trudny w przypadku angielskiego akcentu. Co oszczędza mnie to, że niektóre sceny we Francji mają napisy! Ale, podobnie jak w wielu dobrze napisanych i wyreżyserowanych serialach telewizyjnych (lub Szekspirach, jeśli o to chodzi), robisz co w twojej mocy, by zrozumieć, a potem pójść z prądem (lub obejrzeć go po raz drugi.

2.) Znakomita rozrywka z doskonałymi występami, zwłaszcza Clemence Poesy. Jest wciągająca z wieloma zwrotami akcji i zwrotami, których nie widzisz. Warto poświęcić swój czas. Zdecydowanie po ciemnej stronie, ale wykonane ze smakiem i wyrafinowaniem. Z niecierpliwością czekam na sezon zakupowy 2, kiedy stanie się dostępny do sprzedaży.

3.) Jedna z najlepszych seriali telewizyjnych sezonu. Stephan Dillane jest, jak zawsze, genialny. Gorąco polecam. Film z fascynującą fabułą. Mam nadzieję, że jest sezon 2. Oglądałem go w PBS i musiałem mieć własną kopię! To jest wspaniałe
Szczegóły kontaktu
YJ CO Ltd

Osoba kontaktowa: Mr.

Tel: 86-20-15915808789

Faks: 86-20-32572998

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)