Cieszymy się, że stopniowo przyczyniamy się do rozwoju działalności przyjaznej środowisku i niskoemisyjnej.


Wierzymy w relację win-win z tobą.

Dom ProduktyZestawy CD Music Box

musicals dvd box set

Orzecznictwo
dobra jakość Kompletne zestawy DVD z serii TV na sprzedaż
dobra jakość Kompletne zestawy DVD z serii TV na sprzedaż
Im Online Czat teraz

Zestaw muzyczny dvd box

3 Concert Disc Musicals Dvd Box Set Original Recording Remastered

 • 3 Concert Disc Musicals Dvd Box Set Original Recording Remastered
 • 3 Concert Disc Musicals Dvd Box Set Original Recording Remastered
Szczegóły Produktu:
Stevie Nicks Bella Donna


1.) Opis (Recenzje redakcyjne)

BELLA DONNA: DELUXE EDITION odkrywa niewydane wersje "Edge Of Seventeen" i "Leather And Lace", a także rarytasy takie jak "Blue Lamp" z Heavy Metal Soundtrack i "Sleeping Angel" z Fast Times At Ridgemont High Soundtrack. Ta deluxe edycja zawiera także koncert z 1981 roku, który zawiera utwory występów Bella Donna wraz z kilkoma ulubionymi Fleetwood Mac.

2.) Funkcje specjalne

Dysk: 1

1. Bella Donna (Remastered)
2. Kind of Woman (Remastered)
3. Zatrzymaj Draggin 'My Heart Around (z Tomem Petty i The Heartbreakers) [Remastered]
4. Pomyśl o tym (zremasterowany)
5. After The Glitter Fades (Remastered)
6. Edge of Seventeen (Remastered)
7. How Still My Love (Remastered)
8. Skóra i koronka (zremasterowane)
9. Outside The Rain (Remastered)
10. The Highwayman (Remastered)

Dysk: 2

1. Edge of Seventeen (Early Take)
2. Pomyśl o tym (wersja alternatywna)
3. How Still My Love (Alternate Version)
4. Skóra i koronki (wersja alternatywna)
5. Bella Donna (wersja demonstracyjna)
6. Złoto i warkocz (wersja niewydana)
7. Sleeping Angel (Alternate Version)
8. Jeśli byłeś moją miłością (wersja niewydana)
9. Dealer (wersja niewydana)
10. Niebieska lampa (z "Heavy Metal") [Remastered]
11. Śpiący Anioł (z "Fast Times At Ridgemont High") [Remastered]

Dysk: 3

1. Gold Dust Woman (Live 1982) [Remastered]
2. Gold And Braid (Live 1982) [Remastered]
3. I Need To Know (Live 1982) [Remastered]
4. Outside The Rain (Live 1982) [Remastered]
5. Dreams (Live 1982) [Remastered]
6. Angel (Live 1982)
7. After The Glitter Fades (Live 1982) [Remastered]
8. Skóra i koronki (Live 1982)
9. Zatrzymaj Draggin 'My Heart Around (Live 1982) [Remastered]
10. Bella Donna (Live 1982)
11. Sara (Live 1982) [Remastered]
12. How Still My Love (Live)
13. Edge Of Seventeen (Live 1982) [Remastered]
14. Rhiannon (Live 1982) [Remastere
Specyfikacja

Aktorzy Format
Emily Blunt Pełny ekran
Rebecca Ferguson Bluray

 • Audio CD (4 listopada 2016 r.)
 • Edycja Deluxe Edition
 • Liczba dysków: 3
 • Format: Zremasterowane nagranie oryginalne
 • Wytwórnia: Rhino Records - bez NOK
 • ASIN: B01LTHO0MG

Recenzja klienta

1.) Nie ma zbyt wielu fanów Stevie Nicksa na temat "Bella Donna", o których nie mówiono w ciągu ostatnich trzydziestu pięciu lat. Album jest genialny od początku do końca i udowodnił, że Stevie jest w stanie oderwać się od Fleetwood Mac od czasu do czasu, aby zaspokoić swoje własne kreatywne potrzeby. Mamy te piosenki od lat. W końcu cały album został pięknie zremasterowany - a remaster jest tak piękny, że przypomina po raz pierwszy słuchanie albumu.

Disc One to oryginalny album w całej jego zremasterowanej chwale.

Dysk 2 zawiera prawdziwe klejnoty. Są jeszcze niewydane, studyjne ujęcia "Gold and Braid", "The Dealer" i "If You Will My Love" oraz alternatywne wersje "Think About It", "How Still My Love", "Leather and Lace", i "Śpiący Anioł". Płyta zawiera także niesamowite demo tytułowego utworu, a także "wczesne ujęcie" "Edge of Seventeen". Dopełnieniem Disc 2 są zremasterowane wersje oryginalnych wydawnictw "Sleeping Angel", które trafiły do ​​ścieżki dźwiękowej do "Fast Times At Ridgemont High" i "Blue Lamp" ze ścieżki dźwiękowej "Heavy Metal". Jeśli jesteś miłośnikiem pokazów, alternatywnych ujęć i niewydanych materiałów, będzie to Twoja ulubiona płyta.

2.) Zapytajcie kibiców Stevie Nicks, jaki jest najlepszy album solowy, a na ogół będzie to pomiędzy "Bellą Donną" i "The Wild Heart". Nie ma wiele do powiedzenia na temat samych piosenek, które nie zostały jeszcze powiedziane, więc moja recenzja dotyczy tutaj jakości dźwięku remasterów. Te dwa albumy nigdy nie brzmiały lepiej. Większość "Bella Donna" i duży fragment "Wild Heart" pojawiły się zremasterowane w zestawie z 1998 r. "Enchanted", a największe hity z 2007 r. "Crystal Visions", a były to ulepszenia w porównaniu z płaskimi i wysokimi ciężkie brzmienie oryginalnych płyt CD, wyniki były imponujące w przypadku "Enchanted" i zmaksymalizowano do śmierci w "Crystal Visions". Remastering w nowych wydaniach deluxe z 2016 r. Jest absolutnie doskonały: wykorzystano odpowiednią ilość low-endu bez obezwładniania reszty miksu. To jest najbliższy, w jakim kiedykolwiek słyszałem cyfrową wersję którejkolwiek z tych płyt, która pasuje do naturalnego i wyraźnego brzmienia płyt LP. Niesamowita, niesamowita praca masteringowa Billa Inglota, Steve'a Woolarda i Dana Herscha.

3.) Teraz, po 3 hitach albumów z Fleetwood Mac, Stevie nagrała swój własny solowy album w 1981 roku. Jest to prawdopodobnie jej najlepszy solowy wysiłek, choć nadal odnosi sukcesy z późniejszymi albumami, w szczególności "Wild Heart" po wykonaniu "Mirage" w 1982 roku z Fleetwood Mac.
Dostajemy nie tylko świeżo zremasterowany album CD, ale także 3 płyty CD i ładnie wykonane notatki do startu! Ktokolwiek osobiście pracował przy tym zestawie, zasługuje na wielkie uznanie ode mnie i 5 gwiazdek tylko za opakowanie.
CD 1 to kompletny oryginalny album, zremasterowany w całej okazałości!

Theatrical Trailers Musicals Dvd Box Set Blu Ray With English Language

 • Theatrical Trailers Musicals Dvd Box Set Blu Ray With English Language
Szczegóły Produktu:
Podróżny Chris Stapleton


1.) Opis (Recenzje redakcyjne)

Bill Paxton daje karierę jako Bokky, oszałamiający oszust, którego umiejętności z oszustwem są legendarne wśród Podróżujących, współczesnych Cyganów, którzy robią dobre życie, wyłudzając niczego niepodejrzewające ofiary na wiejskich obszarach Południa. Ale solo Bokky zostaje przerwane przez przybycie Pat, młodego włóczęgi z "zewnątrz", który powrócił, by odebrać swoje pierworództwo jako członek klanu. Biorąc Pat pod swoje skrzydła, Bokky i jego nowy, chętny współsprawca wyruszają na ścieżkę rozrzutnej kradzieży i kłopotliwej romansu w całym regionie, aż wpadną w zaklęcie wyjętego spod prawa Podróżnika Podwójnego D. Teraz, zabierając swoje drobne złodziejstwo do nieskończenie bardziej niebezpiecznego poziom, obaj mężczyźni uruchomili genialny, ale śmiertelnie nowy oszust, który postawi ich lojalność i życie na ostateczny test.

2.) Funkcje specjalne

Tuż przed pierwszym refrenem kamera cofnęła się, odsłaniając mężczyznę w skórzastym kowbojskim kapeluszu i pełną, grubą, długą brodę unoszącą się w tle. Pan Bryan zaczął przygotowywać stół do emocjonalnego przeliczenia piosenki: Nie ma ochoty iść do domu / Więc zamierzam ...
A potem przyszedł duch z tyłu, śpiewając w niszczycielskiej harmonii z panem Bryanem głośno do jego miękkiego, podniecony do zranionych, twangy do jego czystego, szorstkiego do jego gładkiego: ... usiądź tu / na skraju tego molo / i obserwuj, jak zachód słońca znika. Jeśli słuchałeś, jak pan Bryan śpiewa tę część sam, to byłaby to smutna, samotna czynność. Ale słuchajcie jego wokalisty samotnie, a to zabrzmi poszukiwaniem, szaleństwem, niemal przerażeniem.
To był Chris Stapleton śpiewający za panem Bryanem. Pan Stapleton był jednym z autorów tej piosenki, wraz z innymi piosenkami, które ułożyły się w emocjonalne szybkie śpiewanie Josh Turner (Your Man), Darius Rucker (Come Back Song), Kenny Chesney (Never Wanted Nothing More) i więcej.
A pan Stapleton przez lata był głosem szukającym światła. Będąc frontmanem zespołu bluegrass, SteelDrivers Adele objęło ścieżkę SteelDrivers, jeśli nie było miłości. Pan Stapleton pracował w zespole rockowym, bracia Jompson i dużo czasu w salach piosenek Nashville.
Teraz jest jego kolej. Po fałszywym początku z "What Are You Listening To?", Debiutanckim singlem, który wygrał, Mr. Stapleton przybywa tej wiosny (5 maja) z debiutanckim solowym albumem Traveller (Mercury Nashville). Na tym wyjącym, ziemistym, przestronnym albumie, głos pana Stapletona jest gruby i trójwarstwowy. Nie jest to współczesny model męskości, który jest preening i lśniący, ale przypomina o tym koszmarnym od dawna gatunku gatunku. --NY Times

Special Edition Tv Dvd Box Sets Collection With English Subtitles , OEM ODM Available

 • Special Edition Tv Dvd Box Sets Collection With English Subtitles , OEM ODM Available
Szczegóły Produktu:
Elvis Presley Kolekcja albumów

1.) Opis (Recenzje redakcyjne)

Ta 60-płytkowa edycja Deluxe z okazji 60-lecia świętuje podpisanie przez RCA Victora Elvisa Presleya - Króla rock'n'rolla.

Zawiera wszystkie albumy nagrane przez Elvisa i wydane za jego życia RCA: studio, soundtrack i live. Zawiera również wydane kompilacje zawierające niewydane utwory lub utwory nowe w formacie LP.

Kolekcja albumów reprezentuje sprzedaż albumów w USA w wysokości 135 milionów! Łącznie Elvis ma certyfikowaną przez RIAA sprzedaż singli, EP i albumów równą 25-krotnym platynowym platynowym, 52-krotnie platynowym i 92-krotnym złotym nagrodom przyznawanym wyłącznie za sprzedaż w USA! Szacowana sprzedaż na całym świecie przekracza miliard!

Najważniejsze wydarzenia to: pierwsze dwa albumy studyjne Elvisa, Elvisa Presleya i Elvisa wydane w 1956 roku. Wszystkie 17 z jego ścieżek dźwiękowych do filmów, w tym Loving You, King Creole, GI Blues, Blue Hawaii i Roustabout. Legendarny specjalista telewizji NBC Elvis; sesje American Sound z 1969 r., które zrodziły się z Elvis In Memphis i Back In Memphis; i 1970 triumfuje na scenie (1970), Elvis As Recorded Live w Madison Square Garden (1972) i Aloha From Hawaii Via Satellite (1973).

Oryginalne opakowanie na płyty zostało pieczołowicie odrestaurowane, w tym rączki typu gatefold / die cut, oryginalne wkładki RCA Victor, naklejki i wiele innych. Etykiety CD replikują oryginalne etykiety 1 strony.

Kolekcja albumów zawiera również 300-stronicową, w pełni ilustrowaną twardą okładkę, z pełnym wnikliwym komentarzem, dyskografią i danymi z sesji nagraniowej. Elvis Presley-The Album Collection reprezentuje poziom artystycznych osiągnięć niespotykany do dziś. Ta wyjątkowa i wszechstronna kolekcja stanowi świadectwo wrodzonego talentu Elvisa.

2.) Funkcje specjalne

60 dysków to:
1. Elvis Presley (1956)
2. Elvis (1956)
3. Loving You (1957)
4. Elvis Christmas Album (1957)
5. Elvis 'Golden Records (1958)
6. King Creole (1958)
7. Tylko dla fanów LP (1959)
8. Data z Elvisem (1959)
9. Elvis 'Gold Records Volume 2-50,000,000 Elvis Fans nie może się mylić (1959)
10. Elvis powraca! (1960)
11. GI Blues (1960)
12. Jego ręka w kopalni (1960)
13. Something For Everybody (1961)
14. Blue Hawaii (1961)
15. Powodzenia (1962)
16. Dziewczyny! Dziewczyny! Dziewczyny! (1962)
17. To się stało na światowych targach (1963)
18. Elvis 'Golden Records Volume 3 (1963)
19. Zabawa w Acapulco (1963)
20. Kissin 'Cousins ​​(1964)
21. Roustabout (1964)
22. Girl Happy (1965)
23. Elvis For Everyone (1965)
24. Harum Scarum (1965)
25. Frankie And Johnny (1966)
26. Raj, hawajski styl (1966)
27. Spinout (1966)
28. How Great Thou Art (1967)
29. Podwójne kłopoty (1967)
30. Clambake (1967)
31. Elvis 'Gold Records Volume 4 (1968)
32. Speedway (1968)
33. Elvis Sings Flaming Star (1968)
34. Elvis (NBC-TV Special) (1968)
35. Od Elvisa w Memphis (1969)
36. Od Memphis To Vegas / From Vegas To Memphis (2 płyty, 1969)
37. Let's Be Friends (1970)
38. On Stage (1970)
39. Prawie zakochany (1970)
40. Tak właśnie jest (1970)
41. Elvis Country (mam 10 000 lat) (1971)
42. Listy miłosne z Elvisa (1971)
43. C'mon Everybody (1971)
44. I Got Lucky (1971)
45. Elvis Sings The Wonderful World Of Christmas (1971)
46. ​​Elvis Now (1972)
47. On Touched Me (1972)
48. Elvis: As Recorded At Madison Square Garden (1972)
49. Aloha z Hawaii Via Satellite (2 płyty, 1973)
50. Elvis (Fool) (1973)
51. Raised On Rock (1973)
52. Good Times (1974)
53. Elvis: Jako nagrany na żywo w filmie w Memphis (1974)
54. Ziemia obiecana (1975)
55. Elvis Today (1975)
56. Z Elvis Presley Boulevard, Memphis, Tennessee (1976)
57. Moody Blue (1977)
58. "Rarities z lat 50. (nowa kolekcja)
59. Lata 60. Rarities (nowa kolekcja)
60. Lata 70. Rarities (nowa kolekcja)

Home Entertainment Blu Ray DVD Collection English Subtitle For Children

 • Home Entertainment Blu Ray DVD Collection English Subtitle For Children
 • Home Entertainment Blu Ray DVD Collection English Subtitle For Children
Szczegóły Produktu:
BILL O, REILLY


1.) Opis (Recenzje redakcyjne)

Jesień 1944 roku. Druga wojna światowa dobiega końca w Europie, ale eskaluje na Pacyfiku, gdzie amerykańscy żołnierze stają naprzeciw przeciwnika, który dołoży wszelkich starań, aby uniknąć porażki. Japońska armia przestrzega kodeksu samurajów Bushido, zastrzegając, że kapitulacja jest formą nieuczciwości. Zabicie Wschodzącego Słońca zabiera czytelników na krwawe pola bitewne na wyspach Peleliu i Iwo Jima oraz na oblegane Filipiny, gdzie generał Douglas MacArthur dokonał triumfalnego powrotu i planuje inwazję na pełną skalę w Japonii.

2.) Funkcje specjalne

 • Na całym świecie w Los Alamos w Nowym Meksyku dr J. Robert Oppenheimer wraz z zespołem naukowców przygotowuje się do przetestowania najbardziej śmiercionośnej broni znanej ludzkości. W Waszyngtonie DC FDR umiera w biurze, a Harry Truman wstępuje na prezydenta, aby stanąć przed najważniejszą polityczną decyzją w historii: czy użyć tej broni. A w Tokio cesarz Hirohito, uważany za bóstwo przez swoich poddanych, odmawia poddania się, pomimo ogromnych i rosnących ofiar śmiertelnych. Opowiadana w tym samym stylu - Killing Lincoln , Killing Kennedy , Killing Jesus , Killing Patton i Killing Reagan - ta epicka saga opisuje ostatnie chwile II wojny światowej jak nigdy dotąd.

3.) Specyfikacja

Aktorzy Format
Emily Blunt Pełny ekran
Rebecca Ferguson Bluray

 • Twarda oprawa: 336 stron
 • Wydawca: Henry Holt and Co .; 1 edycja (13 września 2016 r.)
 • Język: angielski
Recenzja klienta

1.) Ze wszystkich książek historycznych i "książek wojennych", które przeczytałem w ciągu 72 lat, ten dotknął mnie i przeraził mnie najbardziej! Mówię o tym byłym Navy SEAL z pięcioma dyżurami w Wietnamie - dwoma z SEALS i trzema jako fotografami wojennymi !! TA KSIĄŻKA JEST BRUTALNA !!!! Autorzy opisują w najdrobniejszych szczegółach rzeczywiste bitwy, warunki życia, akcję, zapachy, odory, wszystko !!!! Do tej pory byłem bardzo blisko płaczu i wymiotów, a do tej pory przeczytałem tylko około 20% tej książki! To jest, jeśli jesteś transportowany w wehikule czasu w czasie do politycznych spotkań, bitew, bombardowań w Tokio, tła życia żołnierzy po obu stronach itd. Czytałeś o wywyższeniu MacAuthura, jego dziwactwach i rzeczy, których nigdy wcześniej nie znałeś! Na pewno to jest ich najlepsza książka !! PRZECZYTAJ TO! Będziesz miał poważną nową perspektywę na mężczyzn, którzy walczyli na Pacyfiku w epoce !! Żyłem osiem lat na Filipinach. Słyszałem z pierwszej ręki o okrucieństwach popełnionych przez Japończyków. Maszerowałem tą samą trasą, którą Bataan. March March wziął wojska! Cholernie blisko zmarłem z udaru cieplnego robiącego Marca w najlepszych okolicznościach! Ale to była moja wina! Wyobraź sobie, jak to było dla niedożywionych, rannych żołnierzy bez wody !! Brutalność Japończyków była wtedy niedościgniona !!! Moja teściowa powiedziała mi, że Japończycy wyrzucają dzieci w powietrze i wbijają je w bagnety !! Od zawsze odmawiała zakupu japońskich produktów aż do śmierci !! Przekonałem się, że większość Filipińczyków z tamtej epoki czuje się tak samo. CZYTAĆ KSIĄŻKĘ!!! Oprzyj się o coś, co jest prawdziwe i prawdziwe - NIE POLITYCZNIE POPRAWNIE POTRZEBUJEMY WYRÓŻNIAJEMY NASZYCH SĄDÓW JAPOŃSKICH !!!!!

2.) Podczas jednego z jego ostatnich programów Factor, Bill O'Reilly ogłosił, że jego nowa książka z Martinem Dugardem nosi tytuł "Killing the Rising Sun: How America Vanquished World War II Japan". Ta książka szczegółowo analizuje Pacific Theatre i kładzie szczególny nacisk i skupia się na żmudnej analizie, trudnych wyrokach i decydujących decyzjach taktycznych, które sformułowały strategię, która ostatecznie doprowadziła do pokonania imperialnej Japonii przez Stany Zjednoczone i jej sojuszników. Podobnie jak w przypadku wcześniejszych prac historycznych, Bill O'Reilly i Martin Dugard napisali naprawdę wybitną książkę, która jest zdecydowanie pouczająca, porywająca i prowokująca do myślenia, a która zapewnia wyjątkową perspektywę na kluczowe wydarzenia finału. rok kampanii Pacific. Korzystają z bardzo prostego i konwersacyjnego stylu pisania, który większość czytelników uznaje za szczery i wciągający. Co więcej, sprawiają one, że to niezwykle wstrząsające i przerażające doświadczenie wojenne jest bardzo realne dla ich czytelników, włączając liczne opowiadania i osobiste doświadczenia rzeczywistych żołnierzy armii Stanów Zjednoczonych, żołnierzy armii, marynarzy i lotników, którzy służyli w kampanii na Pacyfiku. Istnieje również wiele żywych opowieści o niewyobrażalnym cierpieniu, z jakim borykają się ofiary cywilne tego tragicznego konfliktu. Dzięki temu, że Bill O'Reilly i Martin Dugard ponownie zaintonowali zainteresowanie historią swoją serią książek o "zabijaniu", dokonali nieocenionego wkładu dla milionów czytelników, przedstawiając ich doniosłe i transformacyjne wydarzenia. przeszłość. Za to niezwykłe osiągnięcie trzeba ich naprawdę pochwalić! Z entuzjazmem daję "Killing the Rising Sun: How America Vanquished World War II Japan" pięciogwiazdkową ocenę, wraz z moją najwyższą rekomendacją.

3.) Ta książka jest wspaniałym historycznym czytaniem! Z wyjątkiem jednego rażąco niezamierzonego błędu. Wysłałem e-maila do Billa O'Reilly pięć razy, nie otrzymawszy odpowiedzi.
Na stronach 44-45 Bill stwierdza, że ​​Japończycy wystrzelili bomby balonowe, które miały być przewożone przez strumień odrzutowy na Zachodnie Wybrzeże Ameryki z zamiarem spowodowania masowego spustoszenia. Bill stwierdza na dole strony 45: "Tak zwane ogniste balony rzeczywiście zostały uruchomione, większość nie dotarła do Ameryki, a te, które wyrządziły niewielkie szkody".
Zapytaj ludzi, którzy mieszkają w Bly w stanie Oregon, ile obrażeń zostało zrobionych. Na północny wschód od miasta znajduje się pomnik poświęcony sześciu osobom (5 dzieci i 1 ciężarnej damy) zabitych przez japońską bombę balonową. Nazywa się "Pomnik Mitchella" i jest dedykowany tym niefortunnym osobom na piknik. Tych sześć osób było jedynymi ofiarami w Ameryce zabitych na amerykańskiej ziemi podczas II wojny światowej. Bill musi publicznie potwierdzić ten smutny fakt, który został przeoczony .....

Szczegóły kontaktu
YJ CO Ltd

Osoba kontaktowa: Mr.

Tel: 86-20-15915808789

Faks: 86-20-32572998

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)