Cieszymy się, że stopniowo przyczyniamy się do rozwoju działalności przyjaznej środowisku i niskoemisyjnej.


Wierzymy w relację win-win z tobą.

Dom ProduktyZestawy CD Music Box

blu ray dvd collection

Orzecznictwo
dobra jakość Kompletne zestawy DVD z serii TV na sprzedaż
dobra jakość Kompletne zestawy DVD z serii TV na sprzedaż
Im Online Czat teraz

kolekcja blu ray dvd

Zestawy Blu-ray Dvd High Definition Collection / Blu Ray Movie Original

 • Zestawy Blu-ray Dvd High Definition Collection / Blu Ray Movie Original
Szczegóły Produktu:
Wikingowie sezon 3


1.) Opis (Recenzje redakcyjne)

Podróż do ekscytującego starożytnego świata w tej epickiej nowej serii o najodważniejszych i najbardziej brutalnych wojownikach historii ... VIKINGS. Ragnar, niedoszły wódz wikingów, pragnie spełnić swoje przeznaczenie jako podróżnik i zdobywca, wraz z ambitnym bratem Rollo i lojalną żoną Lagerthą. Ale gdy Ragnar prowadzi odważne naloty w odległych krańcach oceanu, zdradzieckie siły w jego nordyckiej ojczyźnie spiskują przeciwko niemu. W obliczu szokujących zdrad i pokus tajemniczej uwodzicielki, Ragnar musi prowadzić wojnę na polu bitwy - iw sobie - aby chronić swoją wolność, rodzinę i życie. Nie ocenione.

Wydany przez MGM

2.) Funkcje specjalne

 • Flota powraca do Kattegat, by znaleźć tragiczne okoliczności. Lagertha dowiaduje się, że jej Earldom została uzurpowana i przekonuje Ragnara, by wraz z nią podróżował z Hederby, aby odzyskać swój tytuł. Ragnar wywołuje wielkie zdziwienie, gdy ogłasza następny nalot. Seer ma interesujące proroctwa dla Rollo.

3.) Specyfikacja

Aktorzy Format
Hailee Steinfeld NTSC
Kiernan Shipka DTS

 • Aktorzy: Gray Griffin, John C. Reilly, Vanessa L. Williams
 • Reżyserzy: Hiromasa Yonebayashi, Jamie Simone
 • Format: Blu-ray, animowane, kolorowe, szerokoekranowe
 • Język: japoński (Dolby Digital 5.0), japoński (DTS 5.0), angielski (Dolby Digital 5.0), angielski (DTS 5.0), francuski (Dolby Digital 5.0), francuski (DTS 5.0)
 • Napisy: angielski, francuski
 • Nazwany: francuski, japoński
 • Region: Region A / 1 (Przeczytaj więcej o formatach DVD / Blu-ray.)
 • Proporcje obrazu: 1,85: 1
 • Liczba dysków: 2
 • Oceniono:
  PG
  Zalecany nadzór rodzicielski
 • Studio: Universal Studios Home Entertainment
 • Data wydania DVD: 6 października 2015 r
 • Czas działania: 103 minuty
Recenzja klienta

1.) W serialu telewizyjnym trwa, może być ryzyko stagnacji, skoków rekina lub powtarzalności. Na szczęście Michael Hirst i jego koledzy znają sekret podtrzymywania dobrego show: z każdym nowym sezonem musisz pogłębić bohaterów, powiększyć świat i podnieść stawkę.

"Wikingowie" kontynuują ten szczep, który opiera się na rozwoju pierwszych dwóch sezonów, a jednocześnie wkracza w zupełnie nowe terytorium. Po odkryciu ziem na zachodzie, Ragnar Lothbrok i jego ludzie chętnie eksplorują i napadają, ale także osiedlają się w kraju, którego wkrótce uczą się w Anglii. Oczywiście łatwiej powiedzieć niż zrobić.

Ale kiedy pierwszy raz widzimy Ragnara na początku trzeciego sezonu, jest on wyższy niż kiedykolwiek wcześniej - w przenośni i dosłownie. Pokonawszy królów i jarmarki, które zdradziłyby go i zabiły jego rodzinę, Ragnar siedzi teraz ze swoim najstarszym synem na szczycie klifu wychodzącym na jego dom. Tam planują wrócić do Anglii - nie na nalot, jak to miało miejsce poprzednio, ale by zażądać ziemi obiecanej im przez króla Ecberta i rozpocząć nowe życie jako rolnicy.

2.) Myślałem, że cały duch tego show został zamknięty w zeszłym sezonie podczas odcinka, w którym Ragnar patrzy za drzwiami każdej postaci podczas tego święta i zastanawia się, kto jest po jego stronie i kto knuje przeciwko niemu. Mimo, że program ma historyczne podstawy, myślę, że to, co czyni go tak niesamowitym, polega na tym, że producenci stworzyli każdą główną postać, kogoś, kogo interesuje zobaczenie, jakie są ich motywy / zmagania. Po prostu nie wiesz, kto kłamie po której stronie. Pomyślcie o tym, prawie wszystkie epickie show, takie jak Game of Thrones, mają pewne dominujące historie i pewne historie, które podążają za postaciami, których naprawdę NIE macie żadnego interesu. Nie Wikingowie. Vikings jest naprawdę jedynym show, który można obejrzeć na 12 różnych sposobach z każdym spotem postaci i nie możesz się doczekać, aby zobaczyć, jak każdy z nich pasuje do większego schematu.

3.) To naprawdę jeden z najbardziej spektakularnych spektakli, jakie kiedykolwiek powstały na każdym poziomie. Niezależnie od tego, czy jesteś entuzjastą historii, czy po prostu dobrą telewizją, ten program przedstawia wyjątkową i osobistą perspektywę prawdziwej historii Wikingów. Większość historii w okresie czasu Wikingowie (VIII-IX w. Skandynawia i Anglia) zostały napisane przez (prawdziwe) "ofiary" Wikingów, angielskich mnichów, więc publiczność zazwyczaj dostaje tylko jedną stronę historii. Wikingowie przedstawiają wspaniałe i twórcze opowiadanie historii oczami Wikinga.

Oś czasu pokazu nie jest w 100% dokładna, ale to, co jest całkowicie dokładne, to temat i nastrój przedstawienia. To nie powinno być wierne każdej literze z książek historycznych; gdyby tak było, byłby to dokument. Ważniejsze jest to, że Wikingowie wprowadzą widza w życie i kulturę okresu. Wikingowie pozwalają świadkom zanurzyć się w 360-stopniowym świecie, aby zorientować się, jak to jest żyć w wioskach wikingów; realistyczne doświadczenie Wikingów. Jak mówi twórca, Michael Hirst: "to świat, a nie tylko serial".

Filmografia, scenografia i kostiumy wykraczają poza to, czego można by się spodziewać po pierwszym serialu w sieci lub w większości programów telewizyjnych. Zestawy i szafa są zadziwiająco dokładne (w stosunku do medium), a zdjęcia zręcznie uwydatniają piękno scenerii i samą historię.

Theatrical Trailers Blu Ray DVD Box Sets Full Version For Home Theater

 • Theatrical Trailers Blu Ray DVD Box Sets Full Version For Home Theater
Szczegóły Produktu:
Kiedy Marnie tam była


1.) Opis (Recenzje redakcyjne)

Wysłana ze swojego domu zastępczego w mieście pewnego lata do sennego miasteczka nad morzem na Hokkaido, Anna marzy jej dni na bagnach. Uważa, że ​​znajduje się poza niewidzialnym magicznym kręgiem, do którego należy większość ludzi - i zamyka się przed wszystkimi wokół siebie. Anna nigdy nie spodziewała się spotkania z taką przyjaciółką jak Marnie, która nie osądza Anny za to, że jest po prostu tym, czym jest. Ale nie wcześniej niż Anna nauczyła się piękna przyjaźni, niż zaczyna się zastanawiać nad swoim nowo odkrytym przyjacielem ...

2.) Funkcje specjalne

 • The Making of When Marnie Was There
 • Yohei Taneda tworzy sztukę gdy Marnie tam była
 • Pełnometrażowe storyboardy
 • Za kulisami z obsadą głosów
 • Zagraniczne zwiastuny i spoty telewizyjne
 • Amerykański zwiastun

Kiedy nieśmiała, artystyczna Anna przenosi się nad morze, by zamieszkać z ciotką i wujkiem, natknęła się na stary dwór otoczony bagnami i tajemniczą młodą dziewczynę, Marnie, która tam mieszka. Obie dziewczyny natychmiast tworzą unikalne połączenie i przyjaźń, które zacierają granice między fantazją a rzeczywistością. W miarę upływu dni niemal magnetyczne przyciąganie przyciąga Annę z powrotem do Marsh House, a ona zaczyna dzielić z sobą prawdę otaczającą jej dziwnego nowego przyjaciela. Odnosi się do PG tematycznych elementów i palenia. Brązowe biuro: 0,4 miliona dolarów.

Wydany przez Studio Ghibli.

3.) Specyfikacja

Aktorzy Format
Hailee Steinfeld NTSC
Kiernan Shipka DTS

 • Aktorzy: Gray Griffin, John C. Reilly, Vanessa L. Williams
 • Reżyserzy: Hiromasa Yonebayashi, Jamie Simone
 • Format: Blu-ray, animowane, kolorowe, szerokoekranowe
 • Język: japoński (Dolby Digital 5.0), japoński (DTS 5.0), angielski (Dolby Digital 5.0), angielski (DTS 5.0), francuski (Dolby Digital 5.0), francuski (DTS 5.0)
 • Napisy: angielski, francuski
 • Nazwany: francuski, japoński
 • Region: Region A / 1 (Przeczytaj więcej o formatach DVD / Blu-ray.)
 • Proporcje obrazu: 1,85: 1
 • Liczba dysków: 2
 • Oceniono:
  PG
  Zalecany nadzór rodzicielski
 • Studio: Universal Studios Home Entertainment
 • Data wydania DVD: 6 października 2015 r
 • Czas działania: 103 minuty
Recenzja klienta

1.) "Kiedy Marnie tam było" jest podobno ostatnim filmem słynnego japońskiego studia animacji, Studio Ghibli po tym, jak animator Hayao Miyazaki ogłosił swoją emeryturę. To studio jest znane na całym świecie ze swoich pięknych ręcznie rysowanych animacji i dbałości o szczegóły, nie wspominając o zabójczych liniach fabularnych, które działają zarówno na serce, jak i ideowo. Przedtem byłem pod wrażeniem "Opowieści księżniczki Kaguyi" i chociaż to mogło być największe dzieło Studio Ghibli, ale potem powstał ten film. "Kiedy Marnie Was There" natychmiast rozwalił mnie swoim założeniem i będzie kontynuować dziedzictwo filmów Ghibli, które są arcydziełami.

Historia koncentruje się wokół młodej dziewczyny, która miała dość szorstkie wychowanie i trudno jest utożsamiać się z ludźmi, którzy spędzają lato z przyjaciółmi swojej rodziny. Pewnego dnia natknęła się na ten duży dom i natychmiast stała się nim zainteresowana, by przekonać się, że mieszka tam dziewczyna o imieniu Marnie. Opowieści z tego miejsca i bez spoilerów, pozwólcie mi powiedzieć, że jest wspaniały. Ta historia rozwija się tak dobrze w całym filmie z aurą mistycyzmu i głębokimi emocjonalnymi motywami, które są po prostu bolesne dla serca. Choć jest to film dla dzieci, film dobrze eksploruje mroczne tematy, które przechodzą przez życie, nie będąc zbyt dorosłym, ale jednocześnie będąc znaczącym zarówno dla młodych, jak i dorosłych widzów.

2.) Właśnie skończyłem, wraz z Jeffem H., oglądając "When Marnie Was There" wydane przez Studio Ghibli.
Na podstawie dziecięcej powieści napisanej przez Joan G. Robinson, "When Marnie Was There" to bujna liryczna historia Anny, młodej sieroty, która mieszka z przybranymi rodzicami, czuje się odizolowana i samotna, ponieważ nie może tworzyć emocjonalnych związków z tymi wokół niej ze względu na fakt, że nie czuje się normalną osobą z powodu swojej astmy. Jest również utalentowaną artystką.
Kiedy atak astmy zmusza ją do spania; jej przybrana matka i jej lekarz decydują, że byłoby lepiej, gdyby spędził kilka miesięcy w kraju, w którym czyste powietrze przyniosłoby jej świat dobrego.
A więc "ciocia" Anny - to, co nazywa jej przybraną matką - układa się z krewnymi, którzy mieszkają na wsi, a wkrótce Anna jest w pociągu, by spotkać się z kuzynami.

3.) Tam jest oczarowany widokiem starego opuszczonego domu na bagnach. Kiedy ją rysuje, zauważa światło w oknie drugiego piętra. Zaintrygowana, Anna dzielnie decyduje się przekroczyć bagno, gdy fala jest niska i bada. To, co znajduje, to opuszczony dom z dziesięcioleciami pyłu. Zasypia i zostanie osierocona w domu Marshów, jeśli nie zostanie uratowana przez milczącego barka, który zaprzyjaźnia się z nią.
Kilka dni minęło, a ona wróciła na brzeg, aby znaleźć czekającą na nią łódź wiosłową. Wahająca się, ponieważ tak naprawdę nie wie, jak się wiosłuje, Anna zaczyna wiosłować do starego domu na bagnach, gdzie znajduje Marnie czekającą na nią.

Tv Show House Dvd Box Set Blu Ray Disney Studio For Kids / Family

 • Tv Show House Dvd Box Set Blu Ray Disney Studio For Kids / Family
Szczegóły Produktu:
Iniemamocni


1.) Opis (Recenzje redakcyjne)

Animowana gra akcji CGI od Pixar Animations Studios, twórców "Toy Story" i "Finding Nemo". Bob Parr (Craig T. Nelson) był jednym z największych na świecie superbohaterów, znanych wszystkim jako "Mr Incredible" - ratując życie i walcząc zło na co dzień. Ale teraz, piętnaście lat później, Bob i jego żona Helen (Holly Hunter) - były superbohater na własną rękę - przyjęli cywilne tożsamości i wycofali się na przedmieścia, aby żyć normalnie z trójką dzieci. Teraz Bob jest ustawiaczem ubezpieczenia na wypadek, walczącym z nudą i wypukłą talią. Wracając do działania, Bob dostaje swoją szansę, gdy tajemnicza komunikacja wzywa go do odległej wyspy, by wykonać ściśle tajne zadanie.

2.) Funkcje specjalne

Bob Parr i jego żona Helen byli jednym z największych na świecie przestępców, którzy ratowali życie i walczyli ze złem na co dzień. Piętnaście lat później zostali zmuszeni do przyjęcia cywilnej tożsamości i wycofania się na przedmieścia, gdzie mieszkają "normalnie" z trójką dzieci, Violet, Dash i Jack-Jack.

Wracając do działania, Bob dostaje swoją szansę, gdy tajemnicza komunikacja wzywa go do odległej wyspy, by wykonać ściśle tajne zadanie. Wkrótce odkrywa, że ​​będzie musiał podjąć super rodzinny wysiłek, aby uratować świat przed całkowitym zniszczeniem.

Kwota kasowa kasowa: 261,4 miliona USD.

Wydane przez Disneya i Pixara.

Specyfikacja

Aktorzy Format
Craig Nelson NTSC
Holly Hunter DTS

 • Aktorzy: Samuel L. Jackson
 • Format: Import z Wielkiej Brytanii
 • Język: Nieznany (7.1 Disney Enhanced Home Theater Mix)
 • Napisy: angielski, hiszpański, portugalski
 • Nazwany: angielski
 • Region: Wszystkie regiony
 • Współczynnik proporcji: 2,40: 1
 • Liczba dysków: 1
 • Oceniono:
  nieoceniony
  Nie oceniony
 • Studio: Disney
 • Czas działania: 115 minut

Recenzja klienta

1.) Pixar Animation Studios jest bez wątpienia najlepszym studiem produkującym filmy w tej chwili. Uwielbiam wszystkie ich filmy, a wybór jednej z nich to twoja ulubiona decyzja, która wymaga poważnego myślenia. Są tacy dobrzy. Mimo to, tak fantastyczny jak każdy film Pixara, zawsze miałem słabsze miejsce dla Iniemamocnych i muszę to nazwać moim ulubionym filmem Pixara.

Od czasu wydania w 2004 roku, TI jest jednym z moich ulubionych filmów wszechczasów. Historia jest znakomita, postacie są ujmujące, pełne akcji i mają niesamowitą animację. Brad Bird naprawdę stworzył arcydzieło. TI rezonują na tak wielu poziomach, ponieważ jest to nie tylko fantastyczny film superbohatera, to także fantastyczny film o rodzinie, relacjach i wielu innych rzeczach. To naprawdę bardzo wyrafinowany film, który może zabawiać dorosłych bardziej niż dzieci, ale tak jak w każdym filmie Pixar, TI ma szeroki urok i jest wysokiej jakości rozrywką dla wszystkich.

W końcu Disney wydał film w Blu-Ray i co to za wydane !!!

2.) Jest to ostateczny film o superbohaterach, składający się z dwóch rodziców-superbohaterów, których rząd USA zakazał, a troje dzieci, które w jakiś sposób odziedziczyły moce - zdezorientowanej nastolatki, która może stać się niewidzialna, a także stworzyć pola sił, których nie można przekroczyć, rosnącego chłopca, który może prawie przełamać barierę dźwiękową, i nie może wejść w żadne sportowe wydarzenie z powodu swojej prędkości, i niemowlę, które nie wydaje się być normalne do jego zaskakująca transformacja na samym końcu.

Tata jest przygnębiony ze swoją pracą w BS, zajmującą się polisami ubezpieczeniowymi i który ma prawo do korzystania z polisy, zgodnie ze swoim skandalicznym szefem, i lubi potajemnie monitorować policyjne CB, aby pomóc każdemu, kto sam może znaleźć się w kłopotach. Kiedy jego praca popada w rutynę, nagle skontaktuje się z nim agent pracujący dla anonimowego szefa, który potrzebuje jego pomocy przy kilku zleceniach przy trzykrotnej regularnej pensji. Wszystko idzie zgodnie z planem, a pan Incredible czuje się jak najlepiej, dopóki nie dowiaduje się, że jego kolejne zadanie jest naprawdę pułapką, a jego pracodawcą jest facet z gorzkimi nerwami, który dał sobie supermoce, w tym zgorzkniałą przeszłość z Pan Incredible w swojej młodości.

Jedyne, które mogą uratować Mr. Incredible, okazują się być członkami jego rodziny, które wkrótce przychodzą na ratunek w serii eksplodujących samolotów, wyrzucając rakiety i walcząc ze złymi facetami na poduszkowcach z wielką prędkością. Cały film jest pełen akcji, eksplozji i jednego latającego RV, który potrafi się zniszczyć z dużą prędkością, nie szkodząc w zamian członkom rodziny. Boo-yah! I nie wspomnijmy o robocie z kulami do gry w kręgle, który może poruszać się z dużą prędkością i jednocześnie niszczyć czołgi armii. Ten film jest super-cool!

3.) Prawdopodobnie najlepszy film Pixara, z takimi filmami jak Finding Nemo, Upside Down i Toy Story. Zdolność Pixara do ciągłego dostarczania tak wspaniałej historii i pisania dialogów dmucha w moim umyśle. Posiadam wersję DVD od czasu jej wydania, ale moje niedawne przejęcie ulepszonego telewizora hi-def zmusiło mnie do zastąpienia "godnych" filmów wersjami blu-ray. Ten jest zdecydowanie godny.

Hiszpański Audio TV Seria Blu Ray Dvd Kolekcja Cyfrowego HD Usuwali sceny

 • Hiszpański Audio TV Seria Blu Ray Dvd Kolekcja Cyfrowego HD Usuwali sceny
Szczegóły Produktu:
Krótkie filmy


1.) Opis (Recenzje redakcyjne)

Od Walta Disney Animation Studios pochodzi niezwykła nowa kolekcja nagradzanych i ukochanych filmów krótkometrażowych z udziałem Disney's Frozen Fever, z udziałem Anny, Elsy, Olafa, Svena i Kristoffa oraz nominowanego do Oscara Lorenzo (Best Animated Short, 2004). Kolekcja filmów krótkometrażowych obejmuje współczesne filmy krótkometrażowe z udziałem klasycznych postaci, takich jak przełomowa kreskówka Mickey Mouse 2013, Get A Horse! I świąteczna uczta Prep & Landing: Operation: Secret Santa, a także znani zdobywcy Oskara Paperman (2012) i Feast (2014). Ciesz się nimi po raz pierwszy w tej kolekcji, w której nie brakuje nowych dodatków, w tym w formie wglądu w spodenki Disney Animation, w których prezentowane są prezentacje i wywiady z uznanymi autorami filmowymi.

2.) Funkcje specjalne

 • Spodenki (i filmowcy pojawiający się w każdym krótkim wystąpieniu): Frozen Fever (2015) - Chris Buck, Jennifer Lee, Peter Del Vecho, Aimee Scribner Feast (2014) - Laureat Oscara®, Patrick Osborne, Kristina Reed Zdobądź konia! (2013) - Nominacja do nagrody Akademii®, Dorothy McKim, Eric Goldberg, Adam Green Paperman (2012) - Zdobywca Oscara®, Kristina Reed, John Kahr Zaplątani w Wieczność (2012) - Nathan Greno, Aimee Scribner, Mark Kennedy The Ballad of Nessie (2011) - Kevin Deters, Stevie Wermers-Skelton, Dorothy McKim Tick Tock Tale (2010) - Dean Wellins Przygotuj się i wyląduj: operacja Secret Santa (2010) - Kevin Deters, Stevie Wermers-Skelton, Dorothy McKim Jak podłączyć Kino domowe (2007) - Kevin Deters, Stevie Wermers-Skelton, Ian Gooding Mały matchgirl (2006) - Nominowany do nagrody Akademii®, Dave Bossert, Tom MacDougall Lorenzo (2004) - Nominowany do nagrody Akademii®, Mike Gabriel John Henry (2000) - Mark HennNot Oceniony.

  Wydany przez Disney.

3.) Specyfikacja

Aktorzy Format
Wielokrotność NTSC
Formaty DTS

 • Format: wiele formatów, Blu-ray, AC-3, Dolby, DTS Surround Sound, Dubbed, NTSC, Napisy, Widescreen
 • Język: angielski (DTS-HD High Res Audio), francuski (Dolby Digital 5.1), hiszpański (Dolby Digital 2.0), hiszpański (Dolby Digital 5.1)
 • Napisy: francuski, hiszpański, angielski
 • Nazwany: francuski, hiszpański
 • Region: Region A / 1 (Przeczytaj więcej o formatach DVD / Blu-ray.)
 • Liczba dysków: 1
 • Oceniono:
  NR
  Nie oceniony
 • Studio: Walt Disney Studios Home Entertainment
 • Data wydania DVD: 18 sierpnia 2015 r
 • Czas pracy: 79 minut

Recenzja klienta

1.) PIERWSZY !!!!!!!

Rodzice, chciałbym zasugerować, zanim usiądziesz z małymi przywiązaniami, aby obejrzeć ten film, w którym oglądasz pierwsze 3 (John Henry, Lorenzo i The Little Match Girl) z myślą o twoich małych dzieciach i decydujesz, czy te 3 potencjalnie niepokojące animacje mogą być niewiele dla nich. Zarówno John Henry, jak i Little Match Girl, zakończenia są zgodne z oryginalnymi opowieściami, a Lorenzo jest po prostu ... ummm ... dziwne.

Jest to jednak wspaniała kolekcja obejmująca wiele różnych stylów. Naprawdę tego warte.

2.) Po pierwsze, pozwól mi zacząć od razu tutaj i powiedz, że to niesamowita kolekcja spodenek. Podobnie jak w przypadku zestawów Disney Treasures DVD, zestaw ten ma na celu wydanie niektórych teatralnych filmów krótkometrażowych Disneya powstałych w latach 2000 i 2010. Ale nie tylko to, dodatkowo zestaw zawiera dwa szorty, które byłyby częścią niedokończonego 3. filmu Fantasia. Każdy z szortów jest przedstawiony w ich prawidłowych proporcjach kinowych, a prezentacja Blu-ray sprawia, że ​​wyglądają pięknie, aby spojrzeć na punkty certai. Należy również wspomnieć o wprowadzeniach przed każdym krótkim; są krótkie i proste, ale ci z was, którzy nie chcą ich oglądać, mają możliwość ich wyłączenia.

3.) Dla tych, którzy nie posiadają odtwarzacza Blu-ray, do zestawu dołączona jest płyta DVD, więc nie zniechęcaj się opakowaniem.
Należy jednak wspomnieć, że większość tych krótkich filmów została wydana na DVD / Blu-ray wcześniej w pewnym momencie; więc dla tych, którzy myślą o kupieniu tego, po prostu bądźcie świadomi tego, że potencjalnie możecie być podwójnie zanurzeni.

Szczegóły kontaktu
YJ CO Ltd

Osoba kontaktowa: Mr.

Tel: 86-20-15915808789

Faks: 86-20-32572998

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)