Cieszymy się, że stopniowo przyczyniamy się do rozwoju działalności przyjaznej środowisku i niskoemisyjnej.


Wierzymy w relację win-win z tobą.

Dom ProduktyZestawy filmowe Blu Ray

complete series box sets

Orzecznictwo
dobra jakość Kompletne zestawy DVD z serii TV na sprzedaż
dobra jakość Kompletne zestawy DVD z serii TV na sprzedaż
Im Online Czat teraz

kompletne zestawy pudeł seryjnych

Komplety pudełek Blu Ray Complete Series Pełna wersja, gdy Marnie była

 • Komplety pudełek Blu Ray Complete Series Pełna wersja, gdy Marnie była
Szczegóły Produktu:
Kiedy Marnie tam była


1.) Opis (Recenzje redakcyjne)

Wysłana ze swojego domu zastępczego w mieście pewnego lata do sennego miasteczka nad morzem na Hokkaido, Anna marzy jej dni na bagnach. Uważa, że ​​znajduje się poza niewidzialnym magicznym kręgiem, do którego należy większość ludzi - i zamyka się przed wszystkimi wokół siebie. Anna nigdy nie spodziewała się spotkania z taką przyjaciółką jak Marnie, która nie osądza Anny za to, że jest po prostu tym, czym jest. Ale nie wcześniej niż Anna nauczyła się piękna przyjaźni, niż zaczyna się zastanawiać nad swoim nowo odkrytym przyjacielem ...

2.) Funkcje specjalne

 • The Making of When Marnie Was There
 • Yohei Taneda tworzy sztukę gdy Marnie tam była
 • Pełnometrażowe storyboardy
 • Za kulisami z obsadą głosów
 • Zagraniczne zwiastuny i spoty telewizyjne
 • Amerykański zwiastun

Kiedy nieśmiała, artystyczna Anna przenosi się nad morze, by zamieszkać z ciotką i wujkiem, natknęła się na stary dwór otoczony bagnami i tajemniczą młodą dziewczynę, Marnie, która tam mieszka. Obie dziewczyny natychmiast tworzą unikalne połączenie i przyjaźń, które zacierają granice między fantazją a rzeczywistością. W miarę upływu dni niemal magnetyczne przyciąganie przyciąga Annę z powrotem do Marsh House, a ona zaczyna dzielić z sobą prawdę otaczającą jej dziwnego nowego przyjaciela. Odnosi się do PG tematycznych elementów i palenia. Brązowe biuro: 0,4 miliona dolarów.

Wydany przez Studio Ghibli.

3.) Specyfikacja

Aktorzy Format
Hailee Steinfeld NTSC
Kiernan Shipka DTS

 • Aktorzy: Gray Griffin, John C. Reilly, Vanessa L. Williams
 • Reżyserzy: Hiromasa Yonebayashi, Jamie Simone
 • Format: Blu-ray, animowane, kolorowe, szerokoekranowe
 • Język: japoński (Dolby Digital 5.0), japoński (DTS 5.0), angielski (Dolby Digital 5.0), angielski (DTS 5.0), francuski (Dolby Digital 5.0), francuski (DTS 5.0)
 • Napisy: angielski, francuski
 • Nazwany: francuski, japoński
 • Region: Region A / 1 (Przeczytaj więcej o formatach DVD / Blu-ray.)
 • Proporcje obrazu: 1,85: 1
 • Liczba dysków: 2
 • Oceniono:
  PG
  Zalecany nadzór rodzicielski
 • Studio: Universal Studios Home Entertainment
 • Data wydania DVD: 6 października 2015 r
 • Czas działania: 103 minuty
Recenzja klienta

1.) "Kiedy Marnie tam było" jest podobno ostatnim filmem słynnego japońskiego studia animacji, Studio Ghibli po tym, jak animator Hayao Miyazaki ogłosił swoją emeryturę. To studio jest znane na całym świecie ze swoich pięknych ręcznie rysowanych animacji i dbałości o szczegóły, nie wspominając o zabójczych liniach fabularnych, które działają zarówno na serce, jak i ideowo. Przedtem byłem pod wrażeniem "Opowieści księżniczki Kaguyi" i chociaż to mogło być największe dzieło Studio Ghibli, ale potem powstał ten film. "Kiedy Marnie Was There" natychmiast rozwalił mnie swoim założeniem i będzie kontynuować dziedzictwo filmów Ghibli, które są arcydziełami.

Historia koncentruje się wokół młodej dziewczyny, która miała dość szorstkie wychowanie i trudno jest utożsamiać się z ludźmi, którzy spędzają lato z przyjaciółmi swojej rodziny. Pewnego dnia natknęła się na ten duży dom i natychmiast stała się nim zainteresowana, by przekonać się, że mieszka tam dziewczyna o imieniu Marnie. Opowieści z tego miejsca i bez spoilerów, pozwólcie mi powiedzieć, że jest wspaniały. Ta historia rozwija się tak dobrze w całym filmie z aurą mistycyzmu i głębokimi emocjonalnymi motywami, które są po prostu bolesne dla serca. Choć jest to film dla dzieci, film dobrze eksploruje mroczne tematy, które przechodzą przez życie, nie będąc zbyt dorosłym, ale jednocześnie będąc znaczącym zarówno dla młodych, jak i dorosłych widzów.

2.) Właśnie skończyłem, wraz z Jeffem H., oglądając "When Marnie Was There" wydane przez Studio Ghibli.
Na podstawie dziecięcej powieści napisanej przez Joan G. Robinson, "When Marnie Was There" to bujna liryczna historia Anny, młodej sieroty, która mieszka z przybranymi rodzicami, czuje się odizolowana i samotna, ponieważ nie może tworzyć emocjonalnych związków z tymi wokół niej ze względu na fakt, że nie czuje się normalną osobą z powodu swojej astmy. Jest również utalentowaną artystką.
Kiedy atak astmy zmusza ją do spania; jej przybrana matka i jej lekarz decydują, że byłoby lepiej, gdyby spędził kilka miesięcy w kraju, w którym czyste powietrze przyniosłoby jej świat dobrego.
A więc "ciocia" Anny - to, co nazywa jej przybraną matką - układa się z krewnymi, którzy mieszkają na wsi, a wkrótce Anna jest w pociągu, by spotkać się z kuzynami.

3.) Tam jest oczarowany widokiem starego opuszczonego domu na bagnach. Kiedy ją rysuje, zauważa światło w oknie drugiego piętra. Zaintrygowana, Anna dzielnie decyduje się przekroczyć bagno, gdy fala jest niska i bada. To, co znajduje, to opuszczony dom z dziesięcioleciami pyłu. Zasypia i zostanie osierocona w domu Marshów, jeśli nie zostanie uratowana przez milczącego barka, który zaprzyjaźnia się z nią.
Kilka dni minęło, a ona wróciła na brzeg, aby znaleźć czekającą na nią łódź wiosłową. Wahająca się, ponieważ tak naprawdę nie wie, jak się wiosłuje, Anna zaczyna wiosłować do starego domu na bagnach, gdzie znajduje Marnie czekającą na nią.

HD Video Blu Ray DVD Box Sets Digital Copy Preview with Spanish Audio

 • HD Video Blu Ray DVD Box Sets Digital Copy Preview with Spanish Audio
Szczegóły Produktu:
Flash Season 1


1.) Opis (Recenzje redakcyjne)

Badacz CSI Barry Allen jest ujmująco sprytny, nieco niezręcznie spóźniony i - w wyniku eksperymentu naukowego zepsuty - najszybszy człowiek przy życiu! On jest The Flash, zygzakiem w nowej, pełnej akcji serii od kreatywnego zespołu Arrow i opartej na naddźwiękowych postaciach DC Comics. Kiedy jego życie zostało ocenzurowane przez zabójstwo matki, a jego ojciec niesłusznie skazany za zbrodnię, Barry odkrył, że jego nowo odkryta moc superszybkości daje mu możliwość poruszania się po Środkowym Mieście jak niewidzialny anioł stróż. Barry szybko odkrywa, że ​​nie jest jedynym "metahumanem" stworzonym przez wybuchową katastrofę - i nie każdy wykorzystuje na dobre swoją nową moc. Teraz, aby chronić niewinnych, Barry'ego i bliskich przyjaciół, którzy znają jego tajną rasę w walce z złoczyńcami w jednej zadziwiającej przygodzie po drugiej, która przychodzi na ciebie jak błyskawica w tym fantastycznym zestawie.

2.) Funkcje specjalne

Najszybszy człowiek żyje! · Tworzenie rozmycia · Komentarz audio · "Za historią Trickster powraca" · Chemia Emily i Grant Screen Test · Noc komiksów na Comic-Con 2014 Prezentacja Gotham, Flash, Constantine i Arrow · Flash Factor! · Gag Reel · Usunięte sceny

3.) Specyfikacja

Aktorzy Format
Grant Gustin Kolor
Danielle Panabaker Region 1

 • Format: Blu-ray, NTSC
 • Język: angielski
 • Napisy: francuski, hiszpański
 • Napisy dla niedosłyszących: English
 • Region: Region A / 1 (Przeczytaj więcej o formatach DVD / Blu-ray.)
 • Proporcje obrazu: 1,78: 1
 • Liczba dysków: 4
 • Oceniono:
  NR
  Nie oceniony
 • Studio: WarnerBrothers
 • Data wydania DVD: 22 września 2015 r
 • Czas działania: 979 minut
Recenzja klienta

1.) Wygląda na to, że CW, w połączeniu ze studiami telewizyjnymi Warner Bros., dostaje komiksy DC, ponieważ po tym jak całkowicie opanowali postać Green Arrow, odeszli i stworzyli serię o innym kultowym bohaterze z tego wszechświata (np. Flash), to prawda, że ​​jest materiałem źródłowym i posiada wszystkie wyrafinowanie na dużym ekranie.

Zobaczmy więc: historia powstania superbohatera ... sprawdź, scena crossover z "Arrow" ... sprawdź, zapowiedź dla przyszłych złoczyńców z Central City ... sprawdź, świetny casting all-around ... sprawdź, dużo eye-candy FX i ekscytujące działania ... SPRAWDŹ !!! Ci z nas, którzy byli w stanie obejrzeć odcinek 8 ze Strzałowego Sezonu 2, już wiedzieli, kto będzie grał Barry'ego Allena, ale aktor Grant Gustin wydaje się już być częścią tylko z kameą i jednym pilotem; a następnie Jesse L. Martin gra detektywa Joe Westa, faceta, który zasadniczo wychował Barry'ego i jest także jego mentorem i największym zwolennikiem w CCPD (gdzie ten ostatni pracuje w śledztwie sądowym), który wraz z Tomem Cavanaghem jako Dr. Harrison Wells, dodaje poziom dramatyzmu (i spójrzmy prawdzie w oczy ... dojrzałość), czego może brakować w programie. Fani wszechświata DC również rozpoznają nazwę, która niedawno stała się prawie legendarna w świecie komiksów, tj. Geoff Johns, który jest nie tylko pisarzem dla tej serii, ale także producentem spektaklu, dzięki czemu będzie stanowił wyraźne źródło niezrównana, superbohaterska, telewizyjna magia.

2.) Kiedy usłyszałem "The Flash" otrzymywałem serial telewizyjny na CW miałem wątpliwości. Przyjaciele powiedzieli mi, że DC Comics wykonuje świetną robotę ze Strzałem, ale nigdy nie widziałem tego. Weszłam do "The Flash" z ostrożnym optymizmem. To, co zobaczyłem, znacznie przekroczyło moje oczekiwania!

CW najwyraźniej nie pracuje nad budżetem porównywalnym z innymi dużymi hitami, ale w odniesieniu do posiadanych przeze mnie zasobów "The Flash" wychodzi poza to i wprowadza tę fantastyczną koncepcję "Fastest Man Alive" na mały ekran. Epizody są (w większości) dobrze wyprodukowane. W pierwszych dwóch lub trzech odcinkach pojawiają się niezręczne sceny i występy (które mogą wywołać niezamierzony śmiech), ale gdy poczujesz, że obsada i showrunnerowie wykonują swój ruch, serial naprawdę przyspiesza te początkowe pomyłki.

3.) Oczywiście walka pomiędzy Barry Allenem (Grant Gustin) i jego nadludzkimi łucznikami jest jednym z głównych remisów serii, ale Flash nigdy nie rezygnuje z polegania na formule "złoczyńcy tygodnia". Naczelna narracja o Barrym opanowała jego moc i odkryła tożsamość "Człowieka w żółtym kostiumie", który zabił jego matkę i doprowadził do bezprawnego uwięzienia jego ojca, a osobiste relacje Barry'ego z przyjaciółmi i rówieśnikami skutecznie łączyły epizody i utrzymywały mnie tęsknotą więcej

Zestawy Blu-ray Complete Series Box English Podtytuł do kina, Kopciuszek

 • Zestawy Blu-ray Complete Series Box English Podtytuł do kina, Kopciuszek
Szczegóły Produktu:
Kopciuszek


1.) Opis (Recenzje redakcyjne)

Historia "Kopciuszka" nawiązuje do losów młodej Elli (Lily James), której ojciec kupiecki po śmierci matki ponownie wychodzi na nowo. Ella z radością wspiera swojego kochającego ojca, wita nową macochę (Cate Blanchett) i jej córki Anastasię (Holliday Grainger) i Drisellę (Sophie McShera) w rodzinnym domu. Kiedy jednak ojciec Elli niespodziewanie przemija, znajduje się na łasce zazdrosnej i okrutnej nowej rodziny. W końcu sprowadzona do niczego innego niż służąca dziewczyna pokryta popiołami i złośliwie przemianowana na Kopciuszka, Ella mogła łatwo stracić nadzieję. Jednak pomimo okrutnego wyrządzenia jej, Ella postanawia uhonorować umierające słowa swojej matki i "mieć odwagę i być życzliwym". Ona nie poddaje się rozpaczy ani nie gardzi tymi, którzy ją źle traktują. A potem pojawia się niezgrabny nieznajomy, którego spotyka w lesie. Nieświadomy, że jest naprawdę księciem, nie tylko uczniem w Pałacu, Ella w końcu czuje, że spotkała pokrewną duszę. Wygląda na to, że jej fortuny mogą się zmienić, gdy Pałac wyśle ​​otwarte zaproszenie dla wszystkich dziewcząt do wzięcia udziału w balu, podnosząc nadzieje Elli na ponowne napotkanie uroczego Kit (Richard Madden). Niestety, jej macocha zabrania jej chodzić i bezlitośnie rozrywa jej sukienkę. Ale, jak we wszystkich dobrych bajkach, pomoc jest na wyciągnięcie ręki, a życzliwa żebraczka (Helena Bonham Carter) idzie naprzód i - uzbrojona w dynię i kilka myszy - zmienia życie Kopciuszka na zawsze. Nadaje PG na łagodne elementy tematyczne .

Kwota kasowa kasowa: 201,0 mln USD.

Wydany przez Disney.

2.) Funkcje specjalne

 • Klasyczna opowieść o bajce Kopciuszek Disneya została opowiedziana w tym zaklinaczu akcji na żywo! Lily James opowiada historię sieroty zmuszonej do pracy jako sługa dla macochy i dwóch złowrogich sióstr, rozkoszujących się życiem. Cate Blanchett zapewnia właściwy akcent macicznej roli; a Helena Bonham Carter jest całkowicie urocza jako Wróżka Elli wróżki! Dodatkiem do przyjemności z tej kolekcji Blu-Ray jest animowany krótki Frozen Fever.
Specyfikacja

 • Gatunki Fantasy, Dramat, Romans, Dzieci i rodzina
  Dyrektor Kenneth Branagh
  W roli głównej Cate Blanchett, Lily James
  Wspieranie aktorów Richard Madden, Helena Bonham Carter, Nonso Anozie, Stellan Skarsgard, Sophie McShera, Holliday Grainger, Derek Jacobi, Ben Chaplin, Hayley Atwell, Rob Brydon, Jana Perez, Alex Macqueen, Tom Edden, Gareth Mason, Paul Hunter, Eloise Webb, Joshua McGuire, Matthew Steer
  Studio Walt Disney Pictures
  Ocena MPAA PG (Sugerowany nadzór rodzicielski)
  Podpisy i napisy Szczegóły w języku angielskim
  Prawa do zakupu Natychmiastowe przesyłanie szczegółów
  Format Amazon Video (streaming wideo online)

Recenzja klienta

1.) Najnowsza adaptacja klasycznej bajki Kennetha Branagha to przepiękna, wystawna i piękna produkcja. W przeciwieństwie do wielu bajek o tematyce filmowej z ostatnich kilku lat, ta wersja "Kopciuszka" jest prostą, tradycyjną opowiastką. Podejmuje się poważnie. Jest to również powiew świeżego powietrza z tego właśnie powodu. Zamiast fałszować historię niepotrzebnymi, wymuszonymi fabułami, skomplikowanymi opowiadaniami, wille, które są po prostu źle zrozumiane (nudne) ... "Kopciuszek" Branagh to historia, którą wszyscy znają, i mówi się o niej wyjątkowo dobrze. To wspaniały film dla rodzin i osób w każdym wieku. Nie potrafię sobie wyobrazić żadnego chłopaka, dziewczyny, mężczyzny ani kobiety, NIE znajdując w tym czegoś czarującego.
Lily James jest idealna jako Kopciuszek, przynosząc słodycz i niewinność postaci, która jest jednocześnie sympatyczna, a jednocześnie zawsze odważna i zdeterminowana. Cate Blanchett jest równie cudowna jak Lady Tremaine, tak samo nikczemna i nikczemna jak zwykły złoczyńca z Disneya, jednocześnie wyraźnie ukrywająca własny ból. Nie wiem nawet, od czego zacząć produkcję i kostiumy ... to zapiera dech w piersiach. Ktoś z jakiegoś działu prawdopodobnie w przyszłym roku zabierze do domu Oskara. Ścieżka dźwiękowa Patricka Doyle'a również jest piękna. Trudno nie zdobyć co najmniej kilku motyli, gdy muzyka puchnie, a sukienka Kopciuszka zamienia się w porywającą suknię.
Muszę powiedzieć, że nie spodziewałem się, że będzie tak dobry jak jest. Naprawdę nie. Zauważyłem, że większość pracy Disneya przez te ostatnie lata była wyjątkowo rozczarowująca (w tym Frozen i Into the Woods). To wszystko zmienia! Myślę, że ważne jest, aby pamiętać, że film nigdy nie sprawia wrażenia, że ​​Kopciuszek po prostu potrzebował księcia, aby być szczęśliwym. Wyjaśniono, że to, czego potrzebowała, było dozwolone .

2.) Kopciuszek zawsze był moją ulubioną bajką. Widziałem ten film w kinie.

Muszę przyznać, że podobało mi się bardziej oglądanie na DVD.

Lily James jest absolutnie urocza jako nasza bohaterka. Rozumiem, dlaczego tak wielu ludzi kwestionowało rozmiar talii Lily James w sukni balowej. Lily ma piękną chemię, a Richard Madden jest naszym księciem. Jest przystojny, czarujący itd. . . i spotykają się wcześniej w lesie, zapowiadając objawienie piłki.

Derek Jacobi jest kochający jak król, a Helena Bonham Carter jest najfajniejszą zabawą jako wróżka chrzestna.

Siostry są złośliwe, ale na wpół wypalone i nie robią większego wrażenia.

Najbardziej intensywną i skoncentrowaną postacią jest Cate Blanchett jako macocha. W reklamach do filmu myślałem, że była niezwykłym wyborem. Sądzę, że nie widziałem z nią wystarczająco dużo filmów jako zła postać.

3.) WOW, ten film jest po prostu oszałamiający! Kocham to. To wciąż świetna historia o Kopciuszku, ale na sterydach! Kinematografia jest znakomita, a wszyscy aktorzy są FABULOUS, szczególnie Kate Blanchett, która gra tak niegodziwie, a Lily James jest fantastyczna jak Kopciuszek, a Helena Bonham Carter jest NIEWOLNA jako wróżka, a także zabawna! Ona jest HILARIOUS !!! To ta sama piękna historia, ale zrobiona o wiele piękniej. Uwielbiam tę najnowszą wersję. Gorąco polecam ten film. Nie będziesz żałować!

Space Mars Blu Ray DVD Box Sets Original Worth For Collection , Spanish Audio

 • Space Mars Blu Ray DVD Box Sets Original Worth For Collection , Spanish Audio
 • Space Mars Blu Ray DVD Box Sets Original Worth For Collection , Spanish Audio
Szczegóły Produktu:

Życie (2017)


1.) Opis (Recenzje redakcyjne)

Zespół naukowców na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej odkrywa szybko ewoluującą formę życia, która spowodowała wyginięcie na Marsie, a teraz zagraża załodze i całemu życiu na Ziemi.
Sześciu astronautów na pokładzie stacji kosmicznej bada próbkę zebraną z Marsa, która może dostarczyć dowodów na istnienie życia pozaziemskiego na Czerwonej Planecie. Załoga określa, że ​​próbka zawiera duży, jednokomórkowy organizm - pierwszy przykład życia poza Ziemią. Ale ... rzeczy nie zawsze są takie, na jakie wyglądają. Gdy załoga zaczyna prowadzić badania, a ich metody kończą się niezamierzonymi konsekwencjami, forma życia okazuje się być inteligentniejsza, niż ktokolwiek się spodziewał.

Dyrektor:

Daniel Espinosa

Pisarze:

Rhett Reese, Paul Wernick

Gwiazdy:

Jake Gyllenhaal, Rebecca Ferguson, Ryan Reynolds

2.) Funkcje specjalne-

Wideo
Kodek: MPEG-4 AVC
Rozdzielczość: 1080p
Proporcje: 2,40: 1
Oryginalny współczynnik proporcji: 2,39: 1

Audio

Polski: DTS-HD Master Audio 7.1
Francuski: DTS-HD Master Audio 5.1
Portugalski: DTS-HD Master Audio 5.1
Hiszpański: Dolby Digital 5.1
Tajski: Dolby Digital 5.1
Polski: DTS-HD Master Audio 7.1
Francuski: DTS-HD Master Audio 5.1
Portugalski: DTS-HD Master Audio 5.1
Hiszpański: Dolby Digital 5.1
Tajski: Dolby Digital 5.1

Napisy na filmie obcojęzycznym
Angielski, angielski SDH, portugalski, hiszpański, kantoński, indonezyjski, koreański, malajski ...
Angielski, Angielski SDH, Portugalski, Hiszpański, Kantoński, Indonezyjski, Koreański, Malajski, Mandaryński (uproszczony), Mandaryński (tradycyjny), Tajski
Dyski
płyta Blu-ray
Pojedynczy dysk (1 BD-50)
Cyfrowa kopia UV
Kopia cyfrowa

Opakowanie
Narzuty w oryginalnym tłoczeniu

Kredyty firmy

Production Co:

Donners 'Company, Kinberg Genre, Marvel Entertainment Zobacz więcej »
Pokaż szczegółowe dane kontaktowe firmy na IMDbPro »

Specyfikacja techniczna

Runtime:

137 min | 122 min (wersja z cenzurą kontynentalną)

Sound Mix:

Dolby Atmos

Kolor:

Kolor

Proporcje obrazu:

2,35: 1

3.) Specyfikacja

 • Oficjalne witryny:

  Oficjalna strona | Oficjalna strona [Francja]

  Kraj:

  USA

  Język:

  język angielski

  Data wydania:

  19 maja 2017 r. (Chiny)

  Znany również jako:

  Życie: Vida inteligente

  Miejsca filmowania:

  Zatoka Halong, Wietnam

  Opinie klientów

  Życie jest prostą historią, o której wiele razy mówiono wcześniej, w szczególności przez Ridleya Scotta z filmu Alien z 1979 roku. Grupa różnorodnych astronautów odkrywa obcą formę życia, która ostatecznie staje się zagrożeniem dla ich życia.

  Życie zaczyna się jako wystarczająco intrygująca fabuła, ekipa ma za zadanie przechwycić uszkodzonego satelitę, który zawiera próbki gleby z Marsa. Po pobraniu tych próbek naukowiec na pokładzie zaczyna odkrywać, co staje się protagonistą filmu, inteligentną formą życia z brutalną determinacją, aby przetrwać.

  Niestety Life nie wykorzystuje wspaniałej obsady i dość świeżego spojrzenia na klasyczną koncepcję obcych i ludzi. Krótko mówiąc, Kierunek jest kiepski. Nigdy nie łączysz się z żadną postacią, dlatego kolejność, w jakiej są nieuchronnie wysłane, nie ma większego sensu, ale nie wpływa na widza na żadnym poziomie emocjonalnym. Napięcie jest wymuszone, zwroty akcji, chociaż nie są szczególnie przewidywalne, są rozczarowujące, a zakończenie nie ma zamknięcia.

Zestaw Blu-ray Complete Series Box DVD serii DVD Star Wars Dvd Collection

 • Zestaw Blu-ray Complete Series Box DVD serii DVD Star Wars Dvd Collection
Szczegóły Produktu:

STAR WARS: THE COMPLETE SAGA

STAR WARS: THE COMPLETE SAGA ON BLU-RAY będzie zawierał wszystkie sześć fabularnych filmów akcji z gatunku Gwiezdne Wojny, wykorzystujących najwyższą możliwą prezentację obrazu i dźwięku, a także trzy dodatkowe płyty i ponad 30 godzin specjalnych funkcji, w tym nigdy wcześniej nie widzianych usunięte i alternatywne sceny, eksploracja ekskluzywnych archiwów Star Wars i wiele więcej.

Jest to zestaw wielu elementów zawierający te filmy / programy:


Imperium kontratakuje
Powrót Jedi
Gwiezdne Wojny
Gwiezdne wojny: odcinek I - Mroczne widmo
Gwiezdne wojny: Epizod II - Atak klonów
Gwiezdne wojny: część III - Zemsta Sithów

Wydany przez Fox

Gwiezdne wojny: pełna saga (Epizody I-VI) [Blu-ray]

Gwiezdne Wojny Kompletna Saga zawiera Epizody I-VI, Gwiezdne Wojny Dokumentalne, usunięte sceny rozszerzone i alternatywne; rekwizyty, makiety i kostiumy; obrazy matowe i koncepcja sztuki; dodatkowe wywiady z obsadą i załogą; i więcej

Przeżyj spektakularną przygodę "Gwiezdnych wojen: pełna saga" w sposób, który może zapewnić tylko Blu-ray. Ta niesamowita kolekcja łączy wszystkie sześć filmów w oszałamiającej wysokiej rozdzielczości z najczystszym cyfrowym dźwiękiem w galaktyce. Ponad 40 godzin ekscytujących specjalnych funkcji, w tym trzy bonusowe dyski, możesz podróżować w głąb świata "Gwiezdnych wojen". Poczuj moc "Star Wars: The Complete Saga" na Blu-ray !.

Komentarz audio do każdego ruchu z George Lucas and Crew; Nigdy przed wydaniem audio Komentarz do każdego filmu z wywiadów archiwalnych z Cast and Crew; 45 usuniętych scen; Wywiady z Cast i Crew; Rekwizyty, makiety i kostiumy; Malowanie matowe i Sztuka konceptualna; "The Making Of" Gwiezdne wojny "1977; "Imperium kontratuje" SPFX 1980; "Klasyczne istoty:" Powrót Jedi "1983; Anatomy Of A Dewback, 1997; Star Warriors, 2007; "Star Wars Tech" 2007; Rozmowa z mistrzami: "Imperium kontratuje" 30 lat później 2010; 90 minut "Parodii" z "Gwiezdnych wojen".

Języki: angielski, francuski i hiszpański; Napisy: angielski SDH (Napisy dla osób niesłyszących i niedosłyszących), francuski i hiszpański.

Dodatkowe atrybuty:


** Komentarz audio do każdego filmu z udziałem George'a Lucas'a i Crew
** Komentarz audio do każdego filmu z wywiadów archiwalnych z obsadą i obsadą
** 45 usuniętych / rozszerzonych scen
** Wywiady z obsadą i obsadą
** Obroty rekwizytów, makiet i kostiumów
** Matowe obrazy i koncepcja sztuki
** Dokumenty i albumy
** PLUS Ponad 90 minut od Star Wars Spoofs!

Szczegóły Produktu

 • Aktorzy: Mark Hamill, Harrison Ford, Carrie Fisher
  Reżyserzy: George Lucas, Irvin Kershner, Richard Marquand

  Format: Blu-ray, DTS Surround Sound, Dubbed, Subtitled, Widescreen
 • Język angielski
 • Napisy: angielski, francuski, hiszpański
 • Nazwany: francuski, hiszpański
 • Region: Region A / 1 (Przeczytaj więcej o formatach DVD / Blu-ray.)
 • Liczba dysków: 9
 • Oceniono:
  PG
  Zalecany nadzór rodzicielski
 • Studio: 20th Century Fox Home Entertainment
 • Data wydania DVD: 13 października 2015 r
 • Czas działania: 805 minut

Szczegóły kontaktu
YJ CO Ltd

Osoba kontaktowa: Mr.

Tel: 86-20-15915808789

Faks: 86-20-32572998

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)