Cieszymy się, że stopniowo przyczyniamy się do rozwoju działalności przyjaznej środowisku i niskoemisyjnej.


Wierzymy w relację win-win z tobą.

Dom ProduktyZestawy DVD dla dzieci

blu ray dvd box sets

Orzecznictwo
dobra jakość Kompletne zestawy DVD z serii TV na sprzedaż
dobra jakość Kompletne zestawy DVD z serii TV na sprzedaż
Im Online Czat teraz

zestawy blu-ray DVD

Zestawy Blu-ray Cartoon Blu-ray Po prostu zastrzel mnie! Kompletne seriale telewizyjne Bluray

 • Zestawy Blu-ray Cartoon Blu-ray Po prostu zastrzel mnie! Kompletne seriale telewizyjne Bluray
Szczegóły Produktu:

Po prostu mnie zastrzel! Kompletna seria 19DVD

1.) Opis (przegląd redakcyjny)

Śmiech jest zawsze modny!


Laura San Giacomo (sex, kłamstwa i kasety video), David Spade (Saturday Night Live), Wendie Malick (Hot In Cleveland), Enrico Colantoni (Veronica Mars) i nominowana do Oscara George Segal (The Goldbergs) gwiazda w filmie Just Shoot Me !, nieskończenie zabawny przebój współtwórcy Modern Family, Steven Levitan.


Dowcipna komedia do pracy w biurze magazynu mody Just Shoot Me! kroniki codziennej harówki i zabawnych nieszczęść dziwacznego personelu magów. Ta kompletna kolekcja zawiera wszystkie 148 odcinków z serii "siedem sezonów", które były prawdziwym modelem stylu sitcom.

2.) Funkcje specjalne

  • CZTERY KOMENTARZE ODNIESIENIA:
   Back Issues - Commentary with Creator and Writing Producers
   Lemon Wacky Hello - komentarz z twórcami i pisarzami
   King Lear Jet - komentarz do twórców i twórców piosenek
   My Dinner With Woody-Commentary with Creator and Writing Producers
   Always In Fashion: rozmowa ze Stevenem Levitanem i obsada Just Shoot Me!
   Galeria Blush Covers

 • Szczegóły Produktu

  • Aktorzy: Laura San Giacomo, George Segal, Wendie Malick, Enrico Colantoni, David Spade
  • Dyrektorzy: różne
  • Format: Zestaw skrzynek, Kolor, NTSC, Pełny ekran
  • Język: angielski
  • Region: Region 1 (tylko USA i Kanada. Więcej informacji na temat formatów DVD.)
  • Proporcje obrazu: 1,33: 1
  • Liczba dysków: 19
  • Oceniono:
   NR
   Nie oceniony
  • Studio: Shout! Fabryka
  • Data wydania DVD: 5 września 2017 r
  • Czas działania: 3270 minut
Najlepsza ocena klienta:

1.) Steven Levitan jest geniuszem. Po raz pierwszy zacząłem pisać o jego twórczości i produkcji w filmie "Frasier", szczególnie w sezonie dwa z Breaking The Ice. Stworzył "Just Shoot Me" i było to magiczne. Działający aktorski nie ma sobie równych, pismo jest fantastyczne i (być może zainspirowane "Frasier" i jego czarnymi kartami) okładka aktualnego numeru magazynu BLUSH umieszczonego między scenami z kamerą skupionego na artykule, który jest grą lub trochę ironii na nadchodzącą scenę. Odcinki są świeże, w tym jeden w sezonie drugim, podobny do "Króla Leara", drugi zaprojektowany w stylu Annie Hall o nazwie "My Dinner With Woody" i niezliczonych legendarnych gości. Te tytuły są cudownie krótkie i jedynym aktorem, który nie jest klasycznym wytrenowanym, jest David Spade, który jest tak wygodny w aparacie, że dotrzymuje tempa wszystkim.

Shout Factory to prezent dla ochrony telewizji, przynieś to, a także niezliczone inne trudne do negocjacji serie. ("Newhart" zajęło dziesięć lat, aby wyprodukować drugi sezon, to SHOUT wynegocjował prawa). Posiadam wiele osób z kolekcji SHOUT. Daje to cztery gwiazdki nie ze względu na jakość epizodów, ale ze względu na jakość produkcji płyt. Na przykład ostatnie cztery odcinki na disctwo sezonu 5 nie będą odtwarzane. Ani pod "play all" ani z menu epizodów. Nie po czyszczeniu obiektywu, czyszczenie dysku (pierwszy widok) nie po silnych przekleństwach, które zwykle działa. Zdarzyło się to ponownie w Szóstym sezonie w połowie odcinka, w którym Dave Foley był niewidomym. Zastanawiam się, czy ten zestaw był prawdopodobnie wadliwy, "naprawiony", a następnie odsprzedany. Mimo to większość epizodów działa dobrze.

2.) Jak zawsze jednak Shout Factory ma świetny zestaw. Wszystkie 7 sezonów jest tutaj na 19 płytach. Zestaw zawiera także komentarz audio w kilku odcinkach, wywiad z fabułą i galerię okładek magazynu. To samo dotyczy starszych wersji Sony. Dyski są podzielone na cztery wyraźne przypadki z informacjami o epizodach na odwrotnej stronie. Grafika na opakowaniu jest przyjemna i kolorowa. Dyski są również kolorowe, ale mają gładki wzór z samym logo i numerem dysku. Dyski są podzielone na sezony 1 i 2 pory roku 3 i 4 sezony 5 i 6 sezon 7. Menu są odtwarzane wszystkie lub wybierz odcinek. Zestaw zawiera angielskie napisy kodowane. Próbując do nich dotrzeć, wybrałem odcinek, a następnie po podpisaniu odcinka wybrałem podpisy.
Ogólnie jak zwykle miłe wydawnictwo z Shout Factory.

Anime Format Blu Ray Dvd Box Set, Cartoon DVD Box Set English Subtitle

 • Anime Format Blu Ray Dvd Box Set, Cartoon DVD Box Set English Subtitle
Szczegóły Produktu:
Beauty and the Beast Belle's Magical World


1.) Opis (Recenzje redakcyjne)

To francuska wersja w reżyserii Christophe'a Gansa.

Po zatonięciu swoich statków, zrujnowany kupiec musi udać się na wygnanie do kraju z sześciorgiem dzieci. Wśród nich jest Belle, najmłodsza ze swoich córek, radosna i pełna łaski.

Podczas męczącej podróży Kupiec odkrywa magiczną domenę Bestii, która skazuje go na śmierć za kradzież róży.

Czując się odpowiedzialnym za straszliwy los, jaki spadł na jej rodzinę, Belle postanawia poświęcić się na miejscu swego ojca. W zamku Bestii to nie śmierć czeka na Belle, ale dziwne życie, w którym mieszają się chwile wróżki, radości i melancholii.

Co wieczór w porze kolacji spotykają się Belle i Bestia. Uczą się odkrywać siebie, ujarzmiać siebie jako dwóch obcokrajowców, którzy się przeciw sobie nawzajem. Podczas gdy ona musi odpychać swoje pełne miłości impulsy, Belle próbuje przeniknąć tajemnice Bestii i jej domeny.

Kiedy zapada noc, sen wyjawia mu w kawałkach i kawałkach przeszłość Bestii. Tragiczna historia, która uczy go, że ta samotna i okrutna istota była niegdyś majestatycznym księciem.

Uzbrojona w swoją odwagę, walcząca ze wszystkimi niebezpieczeństwami, otwierająca serce, Belle uda się uwolnić Bestię z klątwy. I w ten sposób odkryć prawdziwą miłość.Następnie PG-13 dla niektórych przemoc fantasy, zmysłowości i częściową nagość. Przedstawione w języku francuskim.

Wydany przez Cinedigm Entertainment.

2.) Funkcje specjalne

Z "bajki tak starej jak czas" pochodzi nowa edycja specjalna zainspirowana oryginalnym klasykiem "Piękna i bestia". Dołącz do Belle, porywającej księżniczki Disneya, Beasta, Cogswortha, Lumiere i kilku uroczych nowych przyjaciół, którzy odkrywają, jak praca zespołowa i przyjaźń mogą zmienić niegdyś ponury zamek w olśniewający pałac, nadający się dla księżniczki! Ozdobiony wspaniałymi dodatkowymi funkcjami, ulubionymi postaciami i czarującymi piosenkami, ten pełen zabawy i natychmiastowy klasyk udowadnia, że ​​prawdziwe piękno błyszczy od środka!

Specyfikacja

Aktorzy Format
Robby Benson Kolor
Paige O'Hara DTS

 • Format: wiele formatów, AC-3, animowane, kolorowe, Dolby, Dubbed, pełny ekran, NTSC, edycja specjalna, podtytuł, panoramiczny
 • Język: angielski
 • Napisy: angielski, francuski, hiszpański
 • Nazwany: francuski, hiszpański
 • Region: Region 1
 • Proporcje obrazu: 1,33: 1
 • Liczba dysków: 1
 • Oceniono:
  sol
  Ogólna publiczność
 • Studio: Walt Disney Video
 • Data wydania DVD: 22 listopada 2011 r
 • Czas działania: 92 minuty

Recenzja klienta

1.) Wysyłka była szybka pomimo sezonu wakacyjnego, produkt był idealny i bez uszkodzeń. Bardzo podekscytowany, że mogłem pokazać coś, co kochałem tak szczerze jak dziecko z moją siostrzenicą, która całkowicie zakochała się w wszystkim, co jest Piękną i Bestią!

2.) Beauty and the Beast: Belle's Magical World to reedycja Disneya DVD z 1997 r. W filmie animowanym Disneya opartym na nagrodzonym Oscarem filmie z 1991 roku o tej samej nazwie. W tej historii, która odbywa się pomiędzy wydarzeniami pełnometrażowego filmu. Belle i bestia dowiadują się, że mogą się dogadać i pomagają w niestabilnym usposobieniu Bestii, a także, Luminere, Cogsworth i reszta gangu organizują imprezę, aby dopingować panią Potts. Specjalne funkcje obejmują odcinek serialu Disneya z 1995 r., Sing Me a Story with Belle, gry interaktywne i zwiastuny ulubionych filmów Disneya, takich jak Brave, Treasure Buddies i Prep and Landing. Belle's Magical World to najlepszy sposób, aby każdy fan Disneya spędził czas z najbardziej odważną księżniczką Disneya. :)

3.) Planuję mieć dzieci w ciągu najbliższych kilku lat i jestem DISNEY FAN! Tak więc, mam już za sobą kolekcję filmów dla moich dzieci.
Uwielbiam Beauty and the Beast, jedyną rzeczą jest to, że czuję, że ta jest bardziej dla małych dzieci, ale tak jest z wieloma filmami Disneya, 2nd. lub 3. są zwykle dla naprawdę młodych dzieci.
Nadal całkiem nieźle, ale może nie jest zbyt łatwo cieszyć się dorosłymi! Co jest ok, ponieważ są przeznaczone dla dzieci! Ha ha

Kids / Family Bplanes Fire And Rescue Dvd Science Fiction For Home Theater

 • Kids / Family Bplanes Fire And Rescue Dvd Science Fiction For Home Theater
Szczegóły Produktu:
Samoloty: Ogień i ratunek


1.) Opis (Recenzje redakcyjne)

"Planes: Fire & Rescue" to nowa komedia-przygoda o drugiej szansie, z dynamiczną ekipą elitarnych samolotów przeciwpożarowych, poświęconych ochronie historycznego Parku Narodowego Piston Peak przed szalejącym pożarem. Kiedy znany na całym świecie zawodnik Dusty (głos Duńczyka Cooka) dowiaduje się, że jego silnik jest uszkodzony i może nigdy nie ścigać się ponownie, musi zmienić biegi i zostaje wystrzelony w świat lotniczej straży pożarnej. Dusty łączy siły z weteranem ognia i ratowniczym śmigłowcem Blade Ranger i jego odważnym zespołem, w tym odważnym superpociarzem Dipper (głos Julie Bowen), helikopterem ciężkiego Windlifter, byłym wojskowym transportem Cabbie i żywą parą odważnych pojazdów terenowych znanych jako The Smokejumpers. Razem nieustraszony zespół walczy z ogromnym pożarem, a Dusty dowiaduje się, co trzeba, aby stać się prawdziwym bohaterem. Oddany PG za akcję i pewne niebezpieczeństwo. Biuro Boksa brutto: 59,1 miliona dolarów.

Wydany przez Disney

2.) Funkcje specjalne

 • The Making of When Marnie Was There
 • Yohei Taneda tworzy sztukę gdy Marnie tam była
 • Pełnometrażowe storyboardy
 • Za kulisami z obsadą głosów
 • Zagraniczne zwiastuny i spoty telewizyjne
 • Amerykański zwiastun

Kiedy nieśmiała, artystyczna Anna przenosi się nad morze, by zamieszkać z ciotką i wujkiem, natknęła się na stary dwór otoczony bagnami i tajemniczą młodą dziewczynę, Marnie, która tam mieszka. Obie dziewczyny natychmiast tworzą unikalne połączenie i przyjaźń, które zacierają granice między fantazją a rzeczywistością. W miarę upływu dni niemal magnetyczne przyciąganie przyciąga Annę z powrotem do Marsh House, a ona zaczyna dzielić z sobą prawdę otaczającą jej dziwnego nowego przyjaciela. Odnosi się do PG tematycznych elementów i palenia. Brązowe biuro: 0,4 miliona dolarów.

Wydany przez Studio Ghibli.

3.) Specyfikacja

Aktorzy

Format

Hailee Steinfeld

NTSC

Kiernan Shipka

DTS

        

 

 • Aktorzy: Gray Griffin, John C. Reilly, Vanessa L. Williams

 • Reżyserzy: Hiromasa Yonebayashi, Jamie Simone

 • Format: Blu-ray, animowane, kolorowe, szerokoekranowe

 • Język: japoński (Dolby Digital 5.0), japoński (DTS 5.0), angielski (Dolby Digital 5.0), angielski (DTS 5.0), francuski (Dolby Digital 5.0), francuski (DTS 5.0)

 • Napisy: angielski, francuski

 • Nazwany: francuski, japoński

 • Region: Region A / 1

 • Proporcje obrazu: 1,85: 1

 • Liczba dysków: 2

 • Oceniono:

  PG

  Zalecany nadzór rodzicielski

 • Studio: Universal Studios Home Entertainment

 • Data wydania DVD: 6 października 2015 r

 • Czas działania: 103 minuty

Recenzja klienta

 

1.) Dzieciaki po raz kolejny pokochały postacie i latanie, ale poczułem się uzależniony od historii i rozwoju postaci. Stało się dla nas klasykiem w lecie, a raz wydane na Blu Ray, musiałem go kupić. Zastanawiam się nad ukończeniem trylogii, czy trzeci film będzie jeszcze lepszy? Wydaje się, że śledzą w ten sposób.

 

2.) Walczymy z filmami, które są dla niego odpowiednie - jest wrażliwy i często przerażony lub zasmucony scenami z filmów Disneya. Ale nawet myślę, że jest duży ogień i zdrada, myślę, że zagubił się w ekscytacji i kochał samoloty, więc nie boi się.

Ten film jest o wiele lepszy niż oryginalne samoloty! Jest znudzony tym w pierwszych 5 minutach.

 

3.) Mój syn uwielbia KOCHA ten film! Kupiliśmy go i pobraliśmy na wycieczkę do Vegas, aby utrzymać nasz 18-miesięczny ruch zajęty w samolocie ... i zadziałało !! To ładny film, a grafika (szczególnie sceny ogniowe) są jeszcze większe. W zasadzie nie widziałem nawet filmu "Pierwszy samolot" ... Wiem, ale ten jest świetny!

Bonus Special Play Blu Ray DVD Box Sets For Collection All Rights Reserved

 • Bonus Special Play Blu Ray DVD Box Sets For Collection All Rights Reserved
 • Bonus Special Play Blu Ray DVD Box Sets For Collection All Rights Reserved
Szczegóły Produktu:
Hokus Pokus


1.) Opis (Recenzje redakcyjne)

Przywołaj kocioł śmiechu dzięki HOCUS POCUS, diabelnie zabawnemu filmowi na Blu-ray po raz pierwszy, z całkowicie nową cyfrową restauracją z ulepszonym obrazem i dźwiękiem. Laureatka nagrody Akademii® Bette Midler (Najlepsza aktorka, 1991, DLA CHŁOPCÓW), Sarah Jessica Parker (SEX IN THE CITY) i Kathy Najimy (gwiazda ŚLUBU) gwiazda w dzikiej i zwariowanej komedii dla całej rodziny. Kiedy trzy XVII-wieczne czarownice z Salem zostają przypadkowo wezwane przez współczesnych żartownisiów, 300-letnie trio postanawia rzucić urok na miasto i odzyskać młodość, ale najpierw muszą przechytrzyć trójkę dzieci i gadającego kota. Przygotuj się na niezapomnianą zabawę w tym urzekającym klasycznym komedii - teraz jeszcze lepiej na Blu-ray! "Producent David Kirschner wpadł na pomysł, by pewnego wieczoru obejrzeć film, kiedy on i jego młoda córka siedzieli na zewnątrz, a jego sąsiadka była czarna kot zabłąkany przez. Kirschner zaczął opowiadać historię o tym, jak kot był kiedyś chłopcem, który został zamieniony w kocię 300 lat temu przez trzy czarownice. | Aktorka Kathy Najimy opisała swoją postać Mary jako "Eddie Haskell jako czarownica", odnosząc się do postaci z klasyczny serial telewizyjny "Leave It To Beaver". "Ona zasysa do Winifred [postać Bette Midler] każdą szansę, którą dostanie, chce być częścią power club, a Winifred ma moc." Aby stworzyć kostiumy, projektantka Mary Vogt przeczytała wiele historycznych książek o Salem w stanie Massachusetts. "Czytam nawet dzienniki kobiet, które powieszono jako czarownice" - mówi.

2.) Funkcje specjalne

To jest mój ulubiony film o Halloween. To jedyny film, który chcę obejrzeć w październiku. The Cast: Bette Middler jest niesamowita i tworzy ten film. Sarah Jessica Parker i Kathy Najiminy były doskonałymi czarownicami. Zauważ też "McGee" z NCIS, który gra młodego Zachary Binksa na początku filmu ... chociaż go wygłosili. Mała dziewczynka ... Boże, pomóżcie, jeśli nie możecie jej dostroić, bo ona jest BÓLEM. Trudno uwierzyć, że później zagrała w American Beauty.

Fabuła ... sprytna fabuła z kilkoma naprawdę histerycznymi czarownicami! BARDZO 1993 ... ten film jest nieco przestarzały. Obrzydzenie dziewictwa według dzisiejszych standardów było naprawdę dziwne, ZWŁASZCZA w filmie Disneya, ale w latach 90. (dni Dylana McKaya i Brendy Walsha) nastolatki uważali, że są 30-latkami, a dziewictwo było tak haniebne jak oglądanie z Twoi rodzice. Podobało mi się, że zakończyli go bez szans na sequel ... bardzo un-Disney-like, ale sequel mógłby zamordować ten film. Pracowali nawet w zombie i trochę w Halloween, nie czyniąc ich zbyt przytulnymi i kochającymi, i naprawdę znaleźli dobry balans, który każdy może cieszyć się. Zdecydowanie polecam, aby był to początek listy w październiku!

Specyfikacja

Aktorzy Format
Bette Midier Nazwany
Thora Birch Pełny ekran

 • Aktorzy: Bette Midler, Thora Birch, Kathy Najimy, Sarah Jessica Parker, Stephanie Faracy
 • Reżyserzy: Kenny Ortega
 • Pisarze: Mick Garris, Neil Cuthbert
 • Format: Blu-ray, Enhanced, NTSC, Przywrócony, Napisy, Widescreen
 • Język: angielski (DTS-HD High Res Audio), francuski (Dolby Digital 5.1), hiszpański (Dolby Digital 5.1)
 • Napisy: francuski, hiszpański, angielski
 • Region: Region A / 1
 • Proporcje obrazu: 1,85: 1
 • Liczba dysków: 2
 • Oceniono:
  PG
  Zalecany nadzór rodzicielski
 • Studio: Walt Disney Home Video
 • Data wydania DVD: 4 września 2012 r
 • Czas działania: 96 minut

Recenzja klienta

1.) To jeden z moich ulubionych filmów o Halloween! Tak, jest to trochę kiepskie, ale stało się to moim tradycyjnym filmem z wakacji, który jest po prostu prosty i przyjemny do oglądania. Niektórzy ludzie mogą sądzić, że temat jest trochę mroczny dla dzieci z czarownicami, które pożerają młodość dzieci ... i jeśli myślisz o tym tylko punkcie fabularnym, zgodziłbym się. Ale Disney robi tak dobrą robotę z resztą historii, że nie stała się dla nas problemem. Jeśli szukasz zabawnego filmu o Halloween, który możesz oglądać jako rodzina, możesz usiąść wygodnie i miło spędzić czas, bawiąc się w ten film. A potem może jak ja będziecie oglądać go co roku przy filiżance gorącego cydru i cieszyć się początkiem upadku.

2.) Wynająłem to na VHS w 1994 roku, kiedy moje dzieci były małe. Wypożyczalnie filmów były specjalne dla .49 centów. (Zabawne, te klawisze już nie mają kluczowych znaków za centy.) Moje dzieci kochały, kochały, kochały je i kochały tak bardzo, że nosiły taśmę i nie mogłem zasnąć w nocy, by obudzić się marząc, że Byłem w scenie tego cholerstwa! Wydaje się, że zamiłowanie do tego było większe w moim najstarszym, więc kupiłem to dla nich. Och, myślałbyś, że dałbym im pieniądze. Co najmniej to było zabawne .... i byli szczęśliwi, że to dostali. Czy byli zadowoleni? Pewnie, że tak. Czy nadal są? Pewnie, że tak. Czy to było warte kupienia, czy ceny? Bez wątpienia to było !!!! Co to jest w przypadku recenzji produktu?

3.) To świetny rodzinny film o Halloween (lub w dowolnej chwili). Nigdy nie widziałem tego przed zakupem tego DVD, ale słyszałem od wielu przyjaciół, że podobało im się oglądanie ich ze swoimi dziećmi. Mam 2 chłopców. Mają 11 i 8 lat. Początkowo 11-latek tak naprawdę nie chciał oglądać, ale kiedy powiedziałem mu, że nie będzie grał na komputerze lub Kindle podczas oglądania go, zdecydował się cierpieć i oglądać go z nami. Poprosiłem go o to w połowie drogi (po kilkukrotnym zobaczeniu się z nim śmiechem), czy mu się to podobało i próbował zachowywać się tak, jakby było "ok", ale nadal oglądał. Wiem, że mój 8-latek naprawdę to lubił, i ja też. To dość zabawne, niezbyt przerażające (chociaż może młodsze dzieci uznają to za trochę przerażające). Jest jedna część, w której odnoszą się do czarownic powracających do życia, ponieważ dziewica zapaliła świecę. Mój 8-latek zapytał mnie, kim jestem, ale udawałem, że go nie słyszałem, ponieważ byłem tak pochłonięty filmem, że nie zapytał ponownie.

High Resolution Blu Ray DVD Box Sets Funny All Regions OEM ODM Service

 • High Resolution Blu Ray DVD Box Sets Funny All Regions OEM ODM Service
 • High Resolution Blu Ray DVD Box Sets Funny All Regions OEM ODM Service
Szczegóły Produktu:
Rozwal to, Ralph


1.) Opis (Recenzje redakcyjne)

Przygotuj się na przygodę, kiedy "najbardziej oryginalny film animowany od lat" (Bryan Erdy, CBS-TV), który zachwycił publiczność w każdym wieku spada na DVD i Blu-ray! Od Walt Disney Animation Studios to zabawna, zręcznościowa podróż do gry w Disney WRECK-IT RALPH. Przez dziesięciolecia Ralph grał złego faceta w jego popularnej grze wideo. Odważnym ruchem wyrusza w pełną akcji przygodę i wyrusza, by udowodnić wszystkim, że jest prawdziwym bohaterem z wielkim sercem. Gdy odkrywa ekscytujące nowe światy, spotyka się z kilkoma nieprawdopodobnymi nowymi przyjaciółmi, w tym odważnym niedoborem Vanellope von Schweetza. Wtedy, gdy zła armia zagraża ich światu, Ralph uświadamia sobie, że trzyma los całej arkady w swoich potężnych rękach. Z gwiazdorską obsadą głosu i przełomowym animowanym filmem krótkometrażowym, Disney WRECK-IT RALPH ma coś dla każdego gracza. Przynieś do domu najwyższą nagrodę na Disney DVD i Blu-ray!

2.) Funkcje specjalne

"Paperman" Theatre Short - Młody człowiek w biurze widzi dziewczynę swoich marzeń w oknie drapacza chmur po drugiej stronie ulicy. Ale jak może zwrócić na siebie uwagę?
Bit Po Bit: Tworzenie światów WRECK-IT RALPH - Gra przechodzi przez światy filmu z twórcami, artystami i animatorami, którzy go stworzyli
Disney Intermission: Poradnik gracza na temat WRECK-IT RALPH - goszczony przez Chrisa Hardwicka
Usunięte i zmienione sceny
Reklamy gier wideo - oryginalne reklamy Fix-It Felix, Jr., Hero's Duty and Sugar Rush

3.) Specyfikacja

Aktorzy Format
John C. Relly Nazwany
Sarah Silvermam Pełny ekran

 • Aktorzy: John C. Reilly, Sarah Silverman, Jack McBrayer, Jane Lynch
 • Reżyserzy: Rich Moore
 • Format: wiele formatów, Blu-ray, AC-3, Animowane, Edycja kolekcjonerska, Kolor, Dolby, DTS Surround Sound, NTSC, Napisy, Widescreen
 • Język: angielski (DTS-HD High Res Audio), francuski (Dolby Digital 5.1), hiszpański (Dolby Digital 5.1)
 • Napisy: angielski, francuski, hiszpański
 • Region: Wszystkie regiony
 • Współczynnik proporcji: 2,40: 1
 • Liczba dysków: 2
 • Oceniono:
  PG
  Zalecany nadzór rodzicielski
 • Studio: Walt Disney Home Entertainment
 • Data wydania DVD: 5 marca 2013 r
 • Czas działania: 108 minut
Recenzja klienta

1.) To jeden z największych filmów Disneya wydanych niedawno. To wspaniała opowieść o złym facecie z gry wideo (John C. Rielly), który chce więcej od życia i próbuje zostać bohaterem. Jednak w wyniku tego przypadkowo zostaje uwolniony oddział, który grozi zniszczeniem jego świata i musi spróbować go powstrzymać. W tym samym czasie bohater jego gry (Jack McBrayer) próbuje go znaleźć i zabrać do domu, zanim ich gra zostanie odłączona. Po drodze Ralph spotyka się z małym, pokrytym słodyczami usterką, z podejrzanym stylem, ale słodkim sercem z wyścigowej gry Sugar Rush, Vanellope Von Shweetz, (Sarah Silverman) oraz oficera strzeleckiego First Person Shooter. Sierżancie Calhoun. Ma wiele świetnych przesłań, w tym kochać siebie i niesłusznie, aby znęcać się, umieszczać ludzi w pudełkach i osądzać ich, a przyjaźń jest cenniejsza niż wygrana.

To ma coś dla każdego. Ma świetną historię, wspaniałe aktorstwo i BRILLIANT muzykę Henry'ego Jackmana. W tym niesamowitym świecie gier wideo można znaleźć wiele wspaniałych szczegółów, w tym mnóstwo scen z postaciami gier i odniesienia w całym filmie. Ma akcję, przygodę, zaskakujące zwroty akcji, cudownie wierzący świat, świetne postacie, komedię, ładnie tkany romantyczny wątek i wspaniałą przyjaźń w samym sercu filmu. Jeśli jesteś Disnerd, nakrętką do gry wideo, nutą animacji, osobą dorosłą lub dzieckiem, pokochasz to.

2.) Podobało mi się, kiedy pierwszy raz to zobaczyłem i już mi się to podobało za każdym razem, gdy widziałem to od tamtej pory. Ta historia faceta, który ma dość patrzenia w dół, tylko po to, by wykonywać swoją pracę i jego nieco błędne poszukiwanie szacunku, przefiltrowane przez pryzmat postaci i reguł gier wideo, jest urocze i zaskakujące z głębi. Wszystkie postacie są doskonale dźwięczne i dobrze zrealizowane. I jako rodzic, sam koniec (zwłaszcza ostatnia linia) uderza mnie jak emocjonalną tonę cegieł. Każdego razu.

3.) Wziąłem moją rodzinę, aby to zobaczyć, kiedy było to pierwsze w kinie i nie miałem żadnych oczekiwań, ale bardzo mi się to podobało. Opowieść dotyczy postaci w grze zręcznościowej, która gra "złego faceta" w grze, ale po godzinach pracy (gdy gra nie jest używana), chce być zwykłym facetem i przyjaźnić się z inne postaci. Dołącza do grupy samopomocy "złego faceta", aby uzyskać wsparcie (myślę, że AA), co jest bardzo zabawne, ale potem decyduje, że musi zostać bohaterem, aby zyskać szacunek. Wszystkie gry zręcznościowe są połączone elektrycznie za pomocą tego samego paska zasilania, a w tym filmie postacie mogą poruszać się między grami za pośrednictwem tego połączenia (chociaż nie powinny tego robić). Ralph postanawia tymczasowo wkraść się do gry wojskowej, aby mógł zostać "bohaterem", ale coś nieuchronnie idzie nie tak i kończy w grze wyścigowej z cukierkami, skierowanej do młodych graczy arkadowych. Większość przygód rozgrywa się w tej grze i jest dość zabawna, z zakończonym zwycięstwem zakończeniem. Podobnie jak w przypadku wielu najnowszych animacji Disneya, pojawiają się niespodziewane (ale nie głupie) zwroty akcji, z intrygą, która jest dla ciebie interesująca (w końcu jestem dorosła), i ze sprytnym humorem i bez gadania do publiczność (nas). To był przyjemny sposób na spędzenie półtorej godziny.

Szczegóły kontaktu
YJ CO Ltd

Osoba kontaktowa: Mr.

Tel: 86-20-15915808789

Faks: 86-20-32572998

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)