Cieszymy się, że stopniowo przyczyniamy się do rozwoju działalności przyjaznej środowisku i niskoemisyjnej.


Wierzymy w relację win-win z tobą.

Orzecznictwo
dobra jakość Kompletne zestawy DVD z serii TV na sprzedaż
dobra jakość Kompletne zestawy DVD z serii TV na sprzedaż
Im Online Czat teraz

zestawy tv box dvd

Zestawy domowych telewizorów wysokiej rozdzielczości Zestawy DVD / pełne Zestawy pełnoekranowe

 • Zestawy domowych telewizorów wysokiej rozdzielczości Zestawy DVD / pełne Zestawy pełnoekranowe
Szczegóły Produktu:

Star Trek: Voyager The Complete Series

1.) Opis (Recenzje redakcyjne)

Wielka Brytania wydana, Blu-Ray / Region A / B / C: NIE będzie grać na zwykłym odtwarzaczu DVD. Do oglądania tego Blu-ray DVD potrzebny jest odtwarzacz Blu-Ray DVD: LANGUAGES: angielski (Dolby Digital 2.0), angielski (Dolby Digital 7.1), angielski (Dolby TrueHD), francuski (Dolby Digital 2.0), niemiecki (Dolby Digital 2.0) , Włoski (Dolby Digital 2.0), japoński (Dolby Digital 2.0), hiszpański (Dolby Digital 2.0), duński (Napisy), Holenderski (Napisy), Angielski (Napisy), Fiński (Napisy), Francuski (Napisy), Niemiecki (Napisy) ), Włoski (Napisy), Japoński (Napisy), Norweski (Napisy), Hiszpański (Napisy), Szwedzki (Napisy), SPECIALNE FUNKCJE: Za kulisami, Zestaw skrzynek, Obsada / Wywiad, Komentarze, Usunięte sceny, Dokumentalne, interaktywne menu, tworzenie, wielo-DVD, remaster, dostęp do sceny, SYNOPSIS: kolekcja zawierająca wszystkie odcinki serii spinów "Start Trek" z końca lat 80. i początku lat 90. plus bogactwo dodatkowych materiałów, w tym filmów dokumentalnych i fabularnych. sceny filmowe. Wystawione w 24 wieku, około 80 lat po przygodach kapitana Kirka i statku kosmicznego Enterprise, serial podąża za kapitanem Jean-Luc Picardem (Patrick Stewart) i załogą Enterprise NCC 1701-D, gdy zapuszczają się na odległe planety w poszukiwaniu nowego życia, odważnie idąc tam, gdzie nikt wcześniej nie był. ... Star Trek: The Next Generation (Complete Seasons 1-7) - 41-Disc Box Set (Star Trek: TNG (176 odcinków))

2.) Funkcje specjalne

Zakupione Star Trek TNG kompletną serię na DVD kilka lat temu i miał poważne problemy z jakością, które nigdy nie zostały rozwiązane. Jakość była tak zła z pikselem i pomijaniem, że oglądaliśmy tylko ułamek płyt, zanim całkowicie zrezygnowaliśmy z oglądania więcej niż pierwszych czterech, ponieważ każda płyta w zestawie miała ten sam problem.

Byliśmy bardzo zadowoleni z jakości obrazu i dźwięku z zestawu Blu Ray (jesteśmy w połowie sezonu 2). Wykonanie tej serii, która została nakręcona w filmie prawie trzydzieści lat temu (wrzesień 1987 r.) I przekształcenie jej w format cyfrowy, odbyła się po mistrzowsku z zachowaniem pierwotnej integralności. Ulepszone detale różnych statków kosmicznych, planet i licznych stworzeń są imponujące i zapewniają bardziej realistyczne wrażenia wizualne.

Wysoce polecany dla każdego fana Star Trek i koniecznie dla fanów TNG!

Specyfikacja

Aktorzy Format
Kate Mulgrew Dolby
Robert Beltran Kolor

 • Aktorzy: Ethan Phillips, Robert Duncan, McNeill

 • Format: AC-3, Zestaw skrzynek, Kolor, Dolby, Pełny ekran, Napisy, NTSC
 • Język: angielski
 • Napisy: angielski
 • Liczba dysków: 47
 • Oceniono:
  NR
  Nie oceniony
 • Studio: Paramount
 • Data wydania DVD: 7 marca 2017 r

Opinie klientów

1.) To najlepszy sposób na obejrzenie wszystkich 7 sezonów Voyagera bez reklam. Funkcje specjalne na koniec każdego sezonu to dodatkowy bonus. Ładnie zapakowane płyty CD są dobrze chronione.

2.) Zremasterowany TNG umożliwia ponowne oglądanie serii w tym wieku telewizji HD, i to nie tylko jakość obrazu - wydaje się, że efekty dźwiękowe zostały zremasterowane, aby lepiej działały również z dźwiękiem przestrzennym. Dodatki obejmują dodatkowe wywiady, historie zza kulis i ucięte sceny. Wszystkie są bardzo rozrywkowe do oglądania. Istnieje nawet jeden odcinek (The Measure of a Man z drugiego sezonu) w jakości HD, który zawierał bezpośrednio wycięte sceny, dzięki czemu jest dłuższa i lepsza niż oryginalna wersja. Show zawsze był dobry, ale teraz w HD jest o wiele bardziej kinowy i jest o wiele bardziej przyjemny do oglądania

3.) WOW! Remastering jest wspaniały w HD! Kolory są tak żywe. Uwielbiam oglądać ten program, kiedy był w konsorcjum. . . Kocham to jeszcze bardziej! Naprawdę jestem zdumiony jakością zremasterowanych płyt, zarówno wizualnie oszałamiających, jak i dźwięków / głosów poprawnie zsynchronizowanych. Jest to jeden z ankieterów obsady (25-letnie spotkanie): "To tak, jakby zostało nakręcone wczoraj". Taka jest prawda.

Oglądając specjalne cechy o GODZINACH, które GODZINY każdego GODZINY zrobiły w trakcie remasteringu, moja szczęka opadła z podziwu. Ci ludzie dbają o show; dorastali wraz z pokazem, albo pracowali nad tym wcześniej! Szczegóły skończone zostały po mistrzowsku odtworzone.

Zestawy językowe w języku angielskim DVD Pełna wersja dla kina domowego, format NTSC

 • Zestawy językowe w języku angielskim DVD Pełna wersja dla kina domowego, format NTSC
Szczegóły Produktu:
Saving Hope Season 4

1.) Opis (Recenzje redakcyjne)

Kiedy tragedia uderza w Chief of Surgery Charliego Harrisa, jego narzeczona i kolega chirurg, Alex, ściga się, aby uratować mu życie. Teraz w śpiączce lekarz wędruje po korytarzach szpitala w "duchowej" formie, obserwując, jak Alex i reszta personelu walczą, aby utrzymać swoich pacjentów i mieć nadzieję na życie. Jak widać w NBC.

2.) Funkcje specjalne

Saving Hope powraca na czwarty sezon i cieszyłem się każdą minutą. W tym sezonie naprawdę czujesz się jak nowy start po kolejce górskiej w sezonie 3. Jak zawsze, obsada jest wspaniała, jest kilka bardzo interesujących przypadków medycznych i mnóstwo duchów. Po odejściu doktora Joela Gorana, Charlie i Alex są wolni od trójkąta miłosnego, a reszta bohaterów ma szansę zabłysnąć. Wciąż jest dużo dramatu ... Dar Charliego jest otwarty po raz pierwszy z Alexem ... Czy może sobie z tym poradzić? Charlie musi także poradzić sobie z kilkoma nie-dobrze-znaczącymi duchami i nowymi kolegami. Dawn, Maggie, Dana i Zach mają poważne problemy do rozwiązania. Kilka nowych twarzy, w tym trzech młodszych mieszkańców, dołącza do sceny. I oczywiście w miksie też jest dziecko.

Cechy szczególne to: Behind the Scenes, obsada pytań i odpowiedzi oraz montaż postaci.

3.) Specyfikacja

Aktorzy Format
Erica Durance Dolby
Robert Beltran Kolor

 • Format: NTSC, Anamorphic
 • Język: angielski
 • Napisy: angielski
 • Napisy dla niedosłyszących: English
 • Region: Region 1
 • Liczba dysków: 5
 • Oceniono:
  PG
  Zalecany nadzór rodzicielski
 • Studio: eOne Films
 • Czas pracy: 792,00 minut

Opinie klientów

1.) Kocham, kocham, kocham ten program. Tytuł ten przeczy prawdziwej wyjątkowości tego obcego klejnotu. Mówię obco, ponieważ jest to oferta kanadyjska. Pierwszy sezon był emitowany w telewizji NBC cztery lata temu (?) I nigdy nie wyemitowano kolejnego koncertu. Tak bardzo mi się to podobało, że w końcu znalazłem Amazonkę i szybko się poddałem. Jestem w trakcie czwartego sezonu.
Większość dramatów szpitalnych koncentruje się na ER, a dramatyczne wąsy docierają do chirurgów, administratorów i specjalistów. Główni bohaterowie tego spektaklu, Drs. Charlie Harris i Alex Reed są chirurdzy i mają się pobrać w pierwszym odcinku, ale wypadek wyszczególnia ich życie i sprawia, że ​​Chairlie jest w śpiączce. Te postacie wchodzą w interakcję z wieloma różnymi postaciami pomocniczymi w całym obszarze medycznym, w tym z mieszkańcami, z fascynującą nową perspektywą.
Najciekawszym zakręceniem spektaklu nie są dramaty interpersonalne, ale główny bohater widzi umierające duchy swoich pacjentów. Całkiem fajnie, prawda? I te duchy dają mu wskazówki, aby rozwiązać swoje medyczne tajemnice.
Postacie są ujmujące, sympatyczne i zabawne, a czasami sprawiają, że płaczesz. Zdecydowanie polecam program i sugeruję, aby natychmiast rozpocząć bing watching.

2.) OSZCZĘDNOŚĆ NADZIEI to znakomity spektakl. SCI FI to tylko niewielka część epizodów i nie odbija się negatywnie na procedurach medycznych tylko w umyśle Charliego. NBC popełniła naprawdę duży błąd, porzucając ten kanadyjski import. Szukałem sezonu 2/3/4 /. Po kilku fałszywych obietnicach ponownie spróbowałem sprzedawcy na Amazon. Szybka dostawa i przyzwoita cena. Były to firmy, które próbowały oderwać fanów za prawie 150 dolarów.
dolary ... Zgoda, bardzo szczęśliwy.

3.) Co za wspaniały sezon. Cieszymy się, że serial został odebrany przez kanadyjską firmę. Co jest nie tak z tobą ION Television za odwołanie tej niesamowitej serii właśnie wtedy, gdy uderzała ona w ruch. Nie mogę się doczekać sezonu 5.

Kids Mechanics Tv Box Zestawy DVD do pobrania Pełna wersja, Popular Mechanics

 • Kids Mechanics Tv Box Zestawy DVD do pobrania Pełna wersja, Popular Mechanics
Szczegóły Produktu:
Kids Mechanics TV Series Zestawy DVD Box na DVD Kolekcja Disney Pełna wersja

Popular Mechanics

1.) Opis (Recenzje redakcyjne)

Popular Mechanics For Kids - pełna seria - 72 odcinki - 16 DVD Collection. Ta 16-płytowa edycja kolekcjonerska zawiera wszystkie 72 odcinki z serii hitów oryginalnie oglądanych przez Discovery Kids. Gospodarzem jest Elisha Cuthbert, Jay Baruchel i Tyler Kyte. Wyrusz w najfajniejsze, najszybsze, najdziksze i najdziwniejsze przygody w tej nagradzanej serii! Dołącz do nieustraszonych gospodarzy Elisha, Jay i Tyler w poszukiwaniu odkryć nauki o tym, jak rzeczy działają. Z tego oceanu, aż po zewnętrzne przestrzenie kosmosu, ta 72 odcinkowa kolekcja zabierze Cię w ekscytujące podróże, które zainspirują ciekawość zarówno dzieci, jak i dorosłych. SEZON 1 Ep 1 - Underground Ep 2 - Okręty podwodne Ep 3 - Efekty specjalne Ep 4 - Epidemie 5 - Epidemie samochodów chłodniczych Ep 6 - Epile Coasters 7 - Ep treningowy 8 - Epidemie śmieci 9 - Epce łodzi 10 - Budynki Ep 11 - Lotniskowce Ep 12 - Elektryczność Ep 13 - Produkcja żywności Ep 14 - Epidemia awaryjna 15 - Akwaria Ep 16 - Zabawki i gry Ep 17 - Statki kosmiczne Ep 18 - Roboty Ep 19 - Best Of Ep 20 - Money Ep 21 - Air Transportation Ep 22 - Produkcja muzyczna SEASON 2 Ep 1 - Fly At Your Own Risk Ep 2 - Biegun północny Ep 3 - Whodunnit? Ep 4 - Gross Out Ep 5 - Ocean Adventures Ep 6 - Police Force Ep 7 - Sport: jazda, szybownictwo i przesuwanie Ep 8 - FX! Ep 9 - Earth Power Ep 10 - Talk To The Animals Ep 11 - Po Dark Ep 12 - Emergency Rescues Ep 13 - Under the Big Top Ep 14 - Gra Zero zero 15 - Bagna i GatorsEp 16 - Mega TrucksEp 17 - Boom! Ep 18 - The Fastest Ep 19 - Our Greatest Hits IIEp 20 - Creepy CrawlersEp 21 - Monster TrucksEp 22 - Jak to robią? SEZON 3 Ep 1 - Cool SchoolsEp 2 - Bilet do jazdy: niesamowite rozrywkiEp 3 - Sea CreaturesEp 4 - Brudny WorkEp 5 - Slimy and Slithery Ep 6 - Body MechanicsEp 7 - Spook OutEp 8 - Super BikesEp 9 - Freaky Flying Ep 10 - Our Greatest Hits Ep 11 - Piraci i GoldEp 12 - IceEp 13 - Zabawa na pustyni Ep 14 - Life Savers Ep 15 - Dół poniżej Ep16 - Navy Seals Ep 17 - Zabójcze stworzenia Ep 18 - Prawdziwe science fiction Ep 19 - Nasze największe hity II Ep 20 - Stacja kosmiczna Ep 21 - Water Ep 22 - Za kulisami dużych imprez SEASON 4Ep 1 - X-Treme RidesEp 2 - Walczący z DisasterEp 3 - Escape Ep 4 - Horse PlayEp 5 - W głębokiej wodzie Ep 6 - Na pierwszych liniach Nauka w tle Zabawa - Rodzicielski Wybór Rodziców Zalecane - Rekomendacja Dove Foundation - Nagroda Srebrnego Jabłka - Portfolio Zabawek Oppenheim GOLD Award

2.) Funkcje specjalne

Za kulisami wielkich wydarzeń Nasi gospodarze uciekają i dołączają do cyrku - na cały dzień. Dowiadują się, jak wiele pracy przeznacza się na organizację mega-stadionu. Elisha trenuje ze znanym na całym świecie Cirque du Soleil, odkrywając, ile wysiłku potrzeba, aby ich mrowiące akrobacje wyglądały tak łatwo. Występuje nawet przed dużą publicznością. Powodzenia!
Specyfikacja

Gatunki Dyrektor Sieć
Dzieci i rodzina Sid Goldberg FilmRise

4.) Szczegóły produktu

Gatunki Dzieci i rodzina
Dyrektor Sid Goldberg
W roli głównej Elisha Cuthbert
Sieć FilmRise
Prawa do zakupu Natychmiastowe przesyłanie szczegółów
Format Amazon Video (streaming wideo online)

4.) Najważniejsze opinie klientów

Miło mieć coś, co lubią wszystkie dzieci (12 lat, 9 lat, 6 lat, 4 lata) i uczą się czegoś. Trochę campy dla dorosłych, ale to dlatego dla dzieci!

Nasze dzieci naprawdę kochają te programy. Oglądają je w kółko. Zachowują dużo wiedzy. Rozpoczęte oglądanie w wieku 6 i 8, są teraz 8 i 10.

Naprawdę nie podobał mi się ten odcinek. Wyłączyłem go, nie widziałem wartości edukacyjnej dla moich drugich równiarki i byłem zaniepokojony, że przestraszyłbym te wrażliwe

Nasz sześcio-letni wnuk uwielbia ten program. Mówi, że to jego ulubieniec. Cieszę się, że uczy się nowych rzeczy.

Mamy sezony 1-3 dla mojej 6-letniej córki. Nie może dostać tego show. Jest to naprawdę edukacyjne i informacyjne, a ona uwielbia aktorów, którzy w niej uczestniczą. Jest kręcony głównie w Kanadzie, co dodaje mi kolejny element zainteresowania. Jest tak wiele poruszonych tematów, że nie mogłem zacząć wymieniać ich wszystkich ... strażaków i policjantów, akrobacje filmowych, kolejek górskich, wszelkiego rodzaju stworzeń, szambo, okrętów podwodnych, cyrkowych sztuczek, jak zrobić domowy ogień gaśnica ..... lista jest długa. Aktorzy wyolbrzymiają to, co się dzieje, aby zabawa i rozrywka były dla dzieci, i działa dla mojej córki, nawet jeśli mam przewracające oczami. Występy są tak pouczające, że widzę ich, gdy oglądam je, choć chciałbym, żeby poszły trochę głębiej z ich informacjami lub filmami pokazującymi, co się dzieje. Ale znowu jest to show, aby dzieci były rozrywkowe i wykształcone, a nie dorośli. Otrzymuje 5 gwiazdek na obu tych znakach, jeśli chodzi o moją córkę. Zdecydowanie polecam ten program.

OEM ODM TV Show Box Sets , House Dvd Box Set Cartoon Type For Children

 • OEM ODM TV Show Box Sets , House Dvd Box Set Cartoon Type For Children
Szczegóły Produktu:
Civilization 4DVD

1.) Opis (Recenzje redakcyjne)

Prawdopodobnie powinna była zostać nazwana "Sztuka w zachodniej cywilizacji", ponieważ lepiej oddaje przedmiot. Jednak myślę, że nazywa się to "cywilizacją", ponieważ częścią celu podróży lorda Clarka przez sztukę zachodnią od czasów ciemnych wieków jest odpowiedź na pytanie, czym jest cywilizacja. Powstał pod koniec lat 60. i był zarzutem, a raczej zarzutem dla młodzieży dnia, który nie odwrócił się od dziedzictwa i wyrzucił coś wielkiego. O dziwo, wciąż jest pasująca dzisiaj.

2.) Funkcje specjalne

Telewizja Kennetha Clarka "Cywilizacja" po raz pierwszy pojawiła się w brytyjskiej telewizji, przynosząc mu sprawiedliwie wielką sławę i parostwo na całe życie. Ta książka pochodzi z tej serii i jest znakomitą prezentacją historii rozwoju cywilizacji w świecie zachodnim, głównie. Używa sztuki - w jej różnych przejawach - do rozwijania fabuły. Jeśli widziałeś serial BBC na temat PBS w USA, będziesz wiedział, jak skutecznie komunikuje ważne pomysły. Ta książka jest świetnym towarzyszem, w którym można zatrzymać się nad pomysłami, które latają w wersji wideo.

3.) Specyfikacja

Wydawca Język
BBC Books język angielski
Edycja edycji 1St hiszpański
4.) Najważniejsze opinie klientów

zakup plendid. Bardzo zadowolony. Gorąco polecam zarówno książkę jak i sprzedawcę.

Opublikowano 5 dni temu przez dudnpad

Jak oświadczyło wielu recenzentów przede mną, seria BBC Kennetha Clarka "Cywilizacja", dostępna na DVD, oraz w formie książkowej w zilustrowanej edycji z 1969 r., Jest niezrównana. Naprawdę ocenia siedem lub osiem z pięciu gwiazdek.

Gdybyś miał tylko jedną "sztukę" w swojej osobistej bibliotece, to jest to. Nic takiego nie istnieje, co łączy sztukę zachodnią z historią i kulturą, lub czyni to w sposób misterny. Jest również wyraźnie i wyjątkowo dobrze napisany.

Nawiasem mówiąc, wspaniałym kumplem do "Civilization" książki jest drukowana wersja cyklu BBC Jacoba Bronowskiego "The Ascent of Man". "The Ascent of Man" zainspirowała po części seria Clarka, ale patrzy na kulturę zachodnią z perspektywy matematyki i nauki, a nie sztuki i architektury.

English Subtitle Disney Tv Box Sets Dvd NTSC Format For Home Theater

 • English Subtitle Disney Tv Box Sets Dvd NTSC Format For Home Theater
 • English Subtitle Disney Tv Box Sets Dvd NTSC Format For Home Theater
Szczegóły Produktu:
Polski Podtytuł Disney DVD TV Pudełka Ustawiają NTSC format Dla kina domowego

Ojczyzna sezon 6

1.) Opis (Recenzje redakcyjne)

Ojczyzna powraca triumfalnie po wygraniu sześciu nagród Emmy®, w tym dla Outstanding Lead Actress dla Claire Danes, wybitnego aktora wiodącego w Damianie Lewisie i Outstanding Drama Series. Marine Sgt. Nicholas Brody (Lewis) jest teraz amerykańskim kongresmanem, a były agent CIA Carrie Mathison (Danes) powrócił do życia w cywilu. Ale kiedy pojawia się nowe i potencjalnie niszczycielskie zagrożenie terrorystyczne, życie Brody'ego i Carrie ponownie splata się ze sobą i powracają do ich delikatnego tańca podejrzeń, oszustw i pragnień. Zanurz się głębiej w ekscytujące emocje dzięki ekscytującemu drugiemu sezonowi tego hitu.

2.) Funkcje specjalne

Specjalny pakiet czterech pełnych pór roku Ojczyzny. Nowy nagradzany model HOMELAND *, uznawany przez krytyków za najlepszy nowy dramat telewizyjny, zapewnia fascynujące postacie, ekscytujące zwroty akcji i zapierające dech w piersiach napięcie. Carrie Mathison (zwyciężczyni Golden Glober, Claire Danes), błyskotliwy, ale niestały agent CIA, podejrzewa, że ​​uratowany amerykański jeniec może nie być tym, na co wygląda. Czy Marine Sgt. Nicholas Brody (Damian Lewis) bohaterem wojennym ... czy agentem śpiącym Al-Kaidy planującym spektakularny atak terrorystyczny na amerykańską ziemię? Podążając za jej instynktem, Mathison zaryzykuje wszystko, aby odkryć prawdę - jej reputację, karierę, a nawet zdrowie psychiczne. Pakiety z wieloma warstwami i ukrytymi wskazówkami, sezon pierwszy oferuje coś nowego za każdym razem, gdy go zobaczysz ... uważnie obserwuj.

3.) Specyfikacja

Aktorzy Format
Claire Danes NTSC
Damian Lewis Szeroki ekran

Wcześniejsze

 • Napisy: angielski, francuski, hiszpański
 • Napisy dla niedosłyszących: English
 • Region: Region 1 (tylko USA i Kanada. Więcej informacji o formatach DVD.)
 • Liczba dysków: 16
 • Oceniono:
  sol
  Ogólna publiczność
 • Studio: Fox
 • Czas pracy: 2493.00 minut
4.) Najważniejsze opinie klientów

NIESAMOWITY! Mój mąż i ja nie mamy dość tej serii. Na początku wahał się, czy nie chce tego oglądać ze mną, ale po 2 odcinkach był uzależniony!

Mój tata to uwielbia i szybko dotarł do mojego domu

Moim zdaniem, najlepsza seria telewizyjna w historii. Doskonałe aktorstwo, genialny sposób, w którym prawda powoli się ujawnia, niezwykła synergia obsady, intrygująca złożoność wzajemnych relacji i pracy ... ten program ma wszystko. Najważniejszy jest moralny rygor pisma, który nie zadowala się łatwymi odpowiedziami, ani nie uznaje dobrych cech i innych za złe. Ojczyzna to świat moralnego relatywizmu, w którym dobrzy ludzie robią złe rzeczy, a dawniej dobrzy ludzie psują się z dobrych powodów. Tylko świetnie wykalibrowani aktorzy mogli to zrobić, a Claire Danes, Damian Lewis, Mandy Patinkin i David Harewood właśnie to robią.

Szczegóły kontaktu
YJ CO Ltd

Osoba kontaktowa: Mr.

Tel: 86-20-15915808789

Faks: 86-20-32572998

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)