Cieszymy się, że stopniowo przyczyniamy się do rozwoju działalności przyjaznej środowisku i niskoemisyjnej.


Wierzymy w relację win-win z tobą.

Orzecznictwo
dobra jakość Kompletne zestawy DVD z serii TV na sprzedaż
dobra jakość Kompletne zestawy DVD z serii TV na sprzedaż
Im Online Czat teraz

zestawy dvd dla dzieci

Seria TV Blu Ray Kids DVD Zestawy Ultraviolet HD English Language, Kiełbasa Party

 • Seria TV Blu Ray Kids DVD Zestawy Ultraviolet HD English Language, Kiełbasa Party
Szczegóły Produktu:
Kiełbasa


1.) Opis (Recenzje redakcyjne)

W tym filmie animowanym CG, jedna kiełbasa prowadzi grupę produktów supermarketów, by odkryć prawdę o ich istnieniu i co tak naprawdę dzieje się, gdy zostają wybrani do opuszczenia sklepu spożywczego. Film zawiera wokalne talenty niektórych z najlepszych gwiazd komedii - Setha Rogena, Kristen Wiig, Jonah Hill, Billa Hadera, Michaela Cery, Jamesa Franco, Danny'ego McBride'a, Craiga Robinsona, Paula Rudda, Nicka Krolla, Davida Krumholtza, Edwarda Nortona, i Salma Hayek.

2.) Funkcje specjalne

Sausage Party, pierwszy film animowany CG z oceną R, opowiada o jednej kiełbasie prowadzącej grupę produktów supermarketów w celu odkrycia prawdy o ich istnieniu oraz o tym, co naprawdę się dzieje, gdy postanawiają opuścić sklep spożywczy.

Ocenione na R dla silnych prymitywnych treści seksualnych, wszechobecnego języka i używania narkotyków.

Wydane przez Sony Pictures.

3.) Specyfikacja

Aktorzy Format
Greg Tiernan Kolor
Conrad Vernon płyta DVD

 • Format: AC-3, zamknięty napis, Dolby, Dubbed, Napisy, Widescreen, NTSC
 • Język: angielski
 • Napisy: angielski, francuski, hiszpański
 • Nazwany: francuski
 • Napisy dla niedosłyszących: English
 • Region: Region 1 (tylko USA i Kanada. Więcej informacji o formatach DVD.)
 • Proporcje obrazu: 1,85: 1
 • Liczba dysków: 1
 • Oceniono:
  R
  Ograniczony
 • Studio: Sony Pictures Home Entertainment
 • Data wydania DVD: 8 listopada 2016 r
 • Data wygaśnięcia kopii cyfrowej: 31 grudnia 2019 r
 • Czas działania: 89 minut

Opinie klientów

1.) Oglądałem ten film z kilkoma przyjaciółmi i byłem jak, muszę mieć ten film. Ich smutna część w tym filmie jest albo pełna akcji, albo komedii. Uwaga na temat spoilerów: czarny charakter jest gigantycznym douche, co nie jest zabawne w tym


2.) Mam syna, który nie umie mówić, ale komunikuje się dobrze. Kupił psa-zabawkę Maxa zanim film wyszedł. Teraz nie jest wielkim obserwatorem filmowym, ale jeśli ma w sobie rybę lub psa, to go obejrzy. Zabrałem go do teatru i zobaczył zdjęcie psa Maxa. Wskazał na to i powiedziałem mu, że to film, który zobaczymy. Uśmiechnął się szeroko. Mój sześciolatek wraz z każdym innym dzieckiem w teatrze śmiał się tak ciężko przez cały film. Mój syn rzadko śmieje się z zabawnych części filmów, bo on tego nie rozumie, ale ten film zrozumiał i zaśmiał się, a on mnie rozśmieszył. Przytulił mnie przez cały film, który był jego słowem: dziękuję mamusiu, uwielbiam ten film. Jego ulubioną sceną, w której śmiał się najtrudniej, było to, że Max i drugi pies znaleźli fabrykę kiełbasek i są w kiełbaskach. Każde dziecko uwielbia tę scenę. Po filmie musieliśmy pójść do Walmartu i znalazł rozmowną pluszową zabawkę Maxa. Nosił go wszędzie. Wziąłem mojego syna, aby zobaczyć Zootopię, i na pół nudziło się, ale moje nastoletnie córki uwielbiały to, dlaczego? Fabuła była nastawiona na dorosłe dzieci i dorosłych, jednak Sekretne życie zwierząt domowych fabuła jest tak prosta, że ​​dzieciaki to uwielbiają i za to ją kocham! Mój dzieciak siedział przez cały film i kredyty, których nie chciał opuścić. Tak przy okazji, moje nastoletnie córki też uwielbiały ten film. Pamiętaj, to ma być film dla dzieci, a nie film dla dorosłych, a ten jest filmem dla dzieciaków! Kocham to!

3.) Historia, postacie, działania i dialog są drop-dead HILARIOUS! Dla tych z nas, którzy mają psie futro, tak wiele fabuły i zachowań zwierzęcych brzmi prawdziwie. Stale się śmiałam z brzucha na wybryki każdej postaci. Kolejne zwycięstwo ze studia, które dało nam Sługusów.

Home Disney Movie Collection Set Funny With Multiple Formats , Film Box Sets

 • Home Disney Movie Collection Set Funny With Multiple Formats , Film Box Sets
Szczegóły Produktu:
Song of the Sea


1.) Opis (Recenzje redakcyjne)

Kiedy Ziemia zostaje przejęta przez zbyt pewnego siebie Boowa, obcą rasę w poszukiwaniu nowego miejsca, które można nazwać domem, wszyscy ludzie zostają natychmiast przeniesieni, podczas gdy cały Boow jest zajęty reorganizacją planety. Ale kiedy zaradna dziewczyna, Tip (Rihanna), udaje się uniknąć schwytania, znajduje się przypadkowym wspólnikiem wygnanego Boova o imieniu Oh (Jim Parsons). Dwaj uciekinierzy zdają sobie sprawę, że stawką jest dużo więcej niż relacje międzygalaktyczne, gdy wyruszają w podróż życia.

2.) Funkcje specjalne

Zakochałem się w tym filmie, nie spodziewając się tego. To było trochę śmieszne, że tak często oglądałem wypożyczenie do tego stopnia, że ​​właśnie kupiłem go, gdy zobaczyłem to w sklepie. Myślę, że to trudne, kiedy przeglądasz tylko rzeczy, które kochasz (lub super nie lubię) - I powinien prawdopodobnie przejrzeć więcej, ale gdy widzisz, że inni robią podobne komentarze za lub przeciw czemu, łatwo jest pozwolić im to powiedzieć.

Film miał dla mnie wiele elementów i warstw, których nie można często znaleźć w filmach animowanych. Pisanie było świetne, od czasu do czasu cytuję Boova. Boow (purpurowe stworzenie na okładce) w większości kontrolowało wszystko w galaktyce i uważało, że mają rację co do wszystkiego, ale wymagało serii wydarzeń, aby pomóc im zrozumieć, że inne istoty mają uczucia i prawo do żyć dobrym życiem z własnego robienia. Kiedy stało się jasne, nagle prawda o różnych naruszeniach praw innych stała się bardziej oczywista i pojawiła się nowa chęć wyciągnięcia ręki i narażenia na szwank i naprawienia tych krzywd. Była to również dobra historia o tym, że kiedy życie ludzi zostaje odwrócone do góry nogami, wciąż mogą znaleźć sposoby, aby powrócić do ludzi / rzeczy, na których im zależy i czynią wszystko dobrze. Dzieci i rodzice, którzy dużo przebrnęli lub którzy chcieliby zrozumieć innych, którzy to zrobili, prawdopodobnie to doceniliby.

Specyfikacja

Aktorzy Format
Steve Martin NTSC
Jennifer Lopez Kolor

 • Format: wiele formatów, animowane, dubbingowane, podtytułowane, szerokoekranowe, NTSC
 • Język: angielski (Dolby Digital 5.1), francuski (Dolby Digital 2.0 Surround), hiszpański (Dolby Digital 2.0 Surround)
 • Napisy: angielski, francuski, hiszpański
 • Nazwany: francuski, hiszpański
 • Proporcje obrazu: 1,85: 1
 • Liczba dysków: 1
 • Oceniono:
  PG
  Zalecany nadzór rodzicielski
 • Studio: Dreamworks Animated
 • Data wydania DVD: 28 lipca 2015 r
 • Czas działania: 94 minuty

Recenzja klienta

1.) Jako dorosły uważam, że filmy dla dzieci są po prostu dla dzieci jako ohyda. Mam dom dla moich trzylatków i nie zamierzam kłamać - chciałem to również zobaczyć. Myślałem, że podejdzie do tego, ponieważ miał mnóstwo innych filmów, z pasywną agresywną pogardą. Tak nie było. Od pierwszych scen był oczarowany kolorami, muzyką i postaciami. Zainwestował nawet w dobre samopoczucie kota.
Pod koniec oboje byliśmy zakochani.

2.) w reklamie nie mogłem znieść głosu Jima Parsona, ale w filmie jego stylizowany angielski był bardzo zabawny w całym filmie. Obcy siedzą, ale pod koniec rozumiecie, dlaczego i tam jesteśmy najbardziej niesamowicie uroczym i nieoczekiwanym zwrotem akcji. Nie powiem nic więcej. Obserwowałem to, ponieważ mam dzieci, ale lubię Inside Out, Big Hero 6, Up and Cloudy With Chance of Meatballs 2, gdybym tęsknił za dorosłymi, moje życie byłoby mniej bogate. To są doskonałe filmy. Poważnie. Z niecierpliwością czekam na to jeszcze raz, aby pochłonąć szczegóły animacji komputerowej. OMIGOD Rihanna może działać, a dostawa Parsonsa była na najwyższym poziomie.

Uwielbiam ten film z wielu powodów! Dotyka tak wielu tematów / lekcji dla dzieci i jest urocza! Początkowo myślałem, że może to być denerwujące lub dla naprawdę młodych dzieci na podstawie okładki, ale tak nie jest!

Uwielbiajcie lekcje na temat różnorodności, akceptujcie inne kultury i wierzcie, że jesteście lepsi / mądrzejsi, itd., Zrozumienie emocji, konsekwencje niewłaściwego traktowania innych i bycie lekkomyślnym, uznanie sztuki, siła muzyki i tańca, bycie wyjątkowym i innym, przyjmowanie perspektywy innych, przyjaźń i rodzina, lojalność i poświęcenie kontra samolubstwo, odwaga i więcej.

Podoba mi się też, że główną postacią jest piękna czarna dziewczyna z kręconymi włosami i prawdopodobnie hiszpańską matką? zamiast białych, jak wiele filmów. Podoba mi się, że media wreszcie (choć powoli) doganiają prawdziwą kulturę. Jest to szczególnie dobre dla dziewcząt, dla których niania, które są w połowie białe / czarne i zapytałam, dlaczego tak wiele filmów Disneya ma dziewczyny o jasnej skórze i prostych / falujących włosach, zamiast ciemniejszej skóry i kręconych włosów, takich jak ich. Już mówią o chęci prostowania włosów i o tym, że ich lalki o jaśniejszej skórze są ładniejsze, co jest bolesne. Dziewczyna jest również w 7 klasie, a film przemawia zarówno do młodszych, jak i starszych dzieci, a jednocześnie jest zabawny dla dorosłych! :)

Zestaw DVD dla dzieci Blu Ray Cartoon Format Anime z angielskimi napisami, Region 1

 • Zestaw DVD dla dzieci Blu Ray Cartoon Format Anime z angielskimi napisami, Region 1
Szczegóły Produktu:
Beauty and the Beast Belle's Magical World


1.) Opis (Recenzje redakcyjne)

To francuska wersja w reżyserii Christophe'a Gansa.

Po zatonięciu swoich statków, zrujnowany kupiec musi udać się na wygnanie do kraju z sześciorgiem dzieci. Wśród nich jest Belle, najmłodsza ze swoich córek, radosna i pełna łaski.

Podczas męczącej podróży Kupiec odkrywa magiczną domenę Bestii, która skazuje go na śmierć za kradzież róży.

Czując się odpowiedzialnym za straszliwy los, jaki spadł na jej rodzinę, Belle postanawia poświęcić się na miejscu swego ojca. W zamku Bestii to nie śmierć czeka na Belle, ale dziwne życie, w którym mieszają się chwile wróżki, radości i melancholii.

Co wieczór w porze kolacji spotykają się Belle i Bestia. Uczą się odkrywać siebie, ujarzmiać siebie jako dwóch obcokrajowców, którzy się przeciw sobie nawzajem. Podczas gdy ona musi odpychać swoje pełne miłości impulsy, Belle próbuje przeniknąć tajemnice Bestii i jej domeny.

Kiedy zapada noc, sen wyjawia mu w kawałkach i kawałkach przeszłość Bestii. Tragiczna historia, która uczy go, że ta samotna i okrutna istota była niegdyś majestatycznym księciem.

Uzbrojona w swoją odwagę, walcząca ze wszystkimi niebezpieczeństwami, otwierająca serce, Belle uda się uwolnić Bestię z klątwy. I w ten sposób odkryć prawdziwą miłość.Następnie PG-13 dla niektórych przemoc fantasy, zmysłowości i częściową nagość. Przedstawione w języku francuskim.

Wydany przez Cinedigm Entertainment.

2.) Funkcje specjalne

Z "bajki tak starej jak czas" pochodzi nowa edycja specjalna zainspirowana oryginalnym klasykiem "Piękna i bestia". Dołącz do Belle, porywającej księżniczki Disneya, Beasta, Cogswortha, Lumiere i kilku uroczych nowych przyjaciół, którzy odkrywają, jak praca zespołowa i przyjaźń mogą zmienić niegdyś ponury zamek w olśniewający pałac, nadający się dla księżniczki! Ozdobiony wspaniałymi dodatkowymi funkcjami, ulubionymi postaciami i czarującymi piosenkami, ten pełen zabawy i natychmiastowy klasyk udowadnia, że ​​prawdziwe piękno błyszczy od środka!

Specyfikacja

Aktorzy Format
Robby Benson Kolor
Paige O'Hara DTS

 • Format: wiele formatów, AC-3, animowane, kolorowe, Dolby, Dubbed, pełny ekran, NTSC, edycja specjalna, podtytuł, panoramiczny
 • Język: angielski
 • Napisy: angielski, francuski, hiszpański
 • Nazwany: francuski, hiszpański
 • Region: Region 1
 • Proporcje obrazu: 1,33: 1
 • Liczba dysków: 1
 • Oceniono:
  sol
  Ogólna publiczność
 • Studio: Walt Disney Video
 • Data wydania DVD: 22 listopada 2011 r
 • Czas działania: 92 minuty

Recenzja klienta

1.) Wysyłka była szybka pomimo sezonu wakacyjnego, produkt był idealny i bez uszkodzeń. Bardzo podekscytowany, że mogłem pokazać coś, co kochałem tak szczerze jak dziecko z moją siostrzenicą, która całkowicie zakochała się w wszystkim, co jest Piękną i Bestią!

2.) Beauty and the Beast: Belle's Magical World to reedycja Disneya DVD z 1997 r. W filmie animowanym Disneya opartym na nagrodzonym Oscarem filmie z 1991 roku o tej samej nazwie. W tej historii, która odbywa się pomiędzy wydarzeniami pełnometrażowego filmu. Belle i bestia dowiadują się, że mogą się dogadać i pomagają w niestabilnym usposobieniu Bestii, a także, Luminere, Cogsworth i reszta gangu organizują imprezę, aby dopingować panią Potts. Specjalne funkcje obejmują odcinek serialu Disneya z 1995 r., Sing Me a Story with Belle, gry interaktywne i zwiastuny ulubionych filmów Disneya, takich jak Brave, Treasure Buddies i Prep and Landing. Belle's Magical World to najlepszy sposób, aby każdy fan Disneya spędził czas z najbardziej odważną księżniczką Disneya. :)

3.) Planuję mieć dzieci w ciągu najbliższych kilku lat i jestem DISNEY FAN! Tak więc, mam już za sobą kolekcję filmów dla moich dzieci.
Uwielbiam Beauty and the Beast, jedyną rzeczą jest to, że czuję, że ta jest bardziej dla małych dzieci, ale tak jest z wieloma filmami Disneya, 2nd. lub 3. są zwykle dla naprawdę młodych dzieci.
Nadal całkiem nieźle, ale może nie jest zbyt łatwo cieszyć się dorosłymi! Co jest ok, ponieważ są przeznaczone dla dzieci! Ha ha

Cyfrowe kopiowanie Blu Ray Kids Zestawy DVD Boxtrolls Kolekcja Disney z angielskimi napisami

 • Cyfrowe kopiowanie Blu Ray Kids Zestawy DVD Boxtrolls Kolekcja Disney z angielskimi napisami
Szczegóły Produktu:
The Boxtrolls


1.) Opis (Recenzje redakcyjne)

Rodzinny film o wydarzeniach od twórców filmów "Koralina" i "ParaNorman", który wprowadza widzów do nowej rodziny - The Boxtrolls, wspólnota dziwacznych, psotnych stworzeń, które z miłością wychowały ludzkiego chłopca imieniem Jajka (dźwięcznego przez Izaaka Hempsteada Wrighta) w niesamowitym przepastny dom, który zbudowali pod ulicami Cheesebridge. Kiedy czarny charakter miasta, Archibald Snatcher (zdobywca Oscara, Ben Kingsley), wymyśla spisek, by pozbyć się Boxtrolli, Jajo postanawia wyruszyć nad ziemię, "w światło", gdzie spotyka się i łączy z bajecznie zadziornym Winnie (Elle Fanning). Wspólnie opracowują śmiały plan uratowania rodziny Jajgów.

Od twórców Koraliny i ParaNorman pochodzi magiczna rodzinna przygoda o bohaterach we wszystkich kształtach i rozmiarach: The Boxtrolls. Dziwaczne, figlarne i dobroduszne, te boksujące stworzenia z miłością wychowały ludzkiego chłopca o imieniu "Jaja" (dźwięcznego przez Izaaka Hempsteada Wrighta) w uroczej jaskini pod ruchliwymi uliczkami Cheesebridge. Ale kiedy zło Archibald Snatcher (wypowiedziane przez Bena Kingsleya) postanawia złapać uroczych misfitów, zależy to od Jajka i jego odważnego młodego przyjaciela, Kubusia (wyrażonego przez Elle Fanning), aby uratować Boxtrolls. Poza talentami głosowymi Jareda Harrisa, Nicka Frosta, Toni Collette i Tracy Morgan, krytycy nazywają The Boxtrolls "pyszną ucztą!" (Brian Truitt, USA Today)

2.) Funkcje specjalne

 • Wyrażanie The Boxtrolls
 • W pudełku
 • The Big Cheese: Allergy Snatcher
 • Dekonstrukcja tańca
 • Think Big: The Mecha Drill
 • Natura stworzenia
 • Trolle w prawo od języka
 • Alergiczne na łatwe
 • Zatańczmy
 • Na barkach gigantów
 • Komentarz do funkcji z reżyserami Grahamem Annable i Anthonym Stacchi
Specyfikacja

Aktorzy Format
Simon Pegg Kolor
Elle Fanning DTS

 • Proporcje obrazu: 1,78: 1
 • Liczba dysków: 1
 • Oceniono:
  PG
  Zalecany nadzór rodzicielski
 • Studio: Universal Studios
 • Data wydania DVD: 20 stycznia 2015 r
 • Czas działania: 97 minut

Recenzja klienta

1.) Kupiłem ten film. Mój początkowy egzemplarz był bezwartościowy. Był to wcześniej oglądany czynsz i nie grał wcale. Miałem zamiar go zwrócić, ale zanim zdążyłem, firma wysłała mi e-mail z zapytaniem o moją satysfakcję. Powiedziałem im, że moja kopia jest bezwartościowa i przeprosili mnie i dziękowali za umożliwienie im naprawienia ich plugastwa. Dali mi wybór, aby uzyskać pełny zwrot pieniędzy lub otrzymać nowy DVD. Zdecydowałem się na wymianę. Przekazałem im moją opinię w sobotę, a oni odpowiedzieli mi w niedzielę! W środę miałem kopię zastępczą. Ich kontrola jakości może przynieść pewne ulepszenia, ale ich obsługa klienta była imponująca. Prawdopodobnie kupiłbym od tego sprzedawcy ponownie.

Box Trolls jest zaskakująco zabawny. To mroczna komedia, więc może nie być odpowiednia dla dzieci poniżej 5 lub 6 lat. To zabawne i oryginalne. Postacie są dobrze rozwinięte, a artyzm niesamowity. Widzę nowe szczegóły za każdym razem, gdy je oglądam. Jeśli podoba Ci się "seria niefortunnych wydarzeń", prawdopodobnie spodoba ci się również ten film.

2.) To świetny film i zdecydowanie warto go zobaczyć w 3D. Widzieliśmy to w teatrze w 2D i naprawdę opowieść. Ma niesamowity głos i fabuła jest bardzo słodka. Laika to Pixar animacji poklatkowej. Historia jest pierwsza, a styl animacji jest tylko narzędziem do opowiedzenia.

Będąc nieco spóźniony w procesie recenzji (jest już ponad 900 recenzji tego filmu przez Amazon), nie będę powtarzał wszystkich pozytywnych atrybutów nadawanych temu filmowi przez innych. Więc spróbuję dodać coś nowego do rozmowy.

Jest to rzadka animowana funkcja, która ma wspaniałą (i spójną) fabułę, a która jest nieobecna w żadnych populistycznych wiadomościach agresywnych. (Przepraszam, nie ma tu wiadomości o "mocy dziewczyny".) Wydaje się, że jedynym morałem jest: "nie osądzaj ludzi w oparciu o to, co słyszysz od innych".

Wspaniale jest wiedzieć, że animacja Claymation jest wciąż żywa. Jak długo ta forma sztuki przetrwa, nie można tego zobaczyć, ale pokochałem sekwencję zamykającą, w której zreformowani "sługusi" dyskutują o możliwości manipulowania nimi przez większą siłę, która jest stopniowo nakładana na sekwencję animacji poklatkowych przesuwanie figurek podczas ich metafizycznego dyskursu (co daje bardzo mały pomysł, ile wysiłku jest naprawdę potrzebne, aby wykonać Claymation). I ostatnia piosenka Eric'a Idle'a (o "Monty Python") jest prawdziwym robakiem mózgu.

Jest to film, który mogę oglądać (i oglądać) raz za razem, szukając subtelności w fabule, akcji w tle i dialogu za każdym razem - i za każdym razem po prostu staje się coraz lepszy (trochę jak wersja z 1939 roku "The Czarnoksiężnik z krainy Oz ", mój ulubiony film wszechczasów.)

3.) "The Boxtrolls" to piękna opowieść o bezwarunkowej miłości i akceptacji oraz o mało prawdopodobnej przyjaźni, która dociera do przepaści uprzedzeń. Oglądałem "The Boxtrolls" dla klasy oceny filmu w college'u i od razu się zakochałem. Oglądanie tego uroczego filmu z dziećmi otworzy drzwi do sensownej rozmowy na temat tego, co stanowi rodzinę. Czy to kwestia "krwi", lub która kocha i dba o siebie nawzajem? Animacja wygenerowana komputerowo jest tak realistyczna, że ​​zapomnisz, że oglądasz "kreskówkę". Niech "The Boxtrolls" otworzy twoje oczy i umysł na tę genialną opowieść, prawdopodobnie podważając twoje poglądy i jednocząc serca.

Spanish Audio 3D Blu Ray Movie Box Sets , Children'S Dvd Box Sets

 • Spanish Audio 3D Blu Ray Movie Box Sets , Children'S Dvd Box Sets
Szczegóły Produktu:
Nowa Księga dżungli

1.) Opis (Recenzje redakcyjne)

Reżyseria: Jon Favreau (Iron Man), oparty na ponadczasowych historiach Rudyarda Kiplinga i inspirowany klasycznym animowanym filmem Disneya, The Jungle Book to zupełnie nowa epicka przygoda z aktorem na żywo o Mowgli (nowicjuszce Neel Sethi), człowieku, który został wychowywany przez rodzinę wilków. Ale Mowgli odkrywa, że ​​nie jest już mile widziany w dżungli, gdy przerażający tygrys Shere Khan (głos Idrisa Elby), który nosi blizny Człowieka, obiecuje wyeliminować to, co uważa za zagrożenie.
Zmuszony do porzucenia jedynego domu, jaki kiedykolwiek znał, Mowgli wyrusza w pełną wrażeń podróż samopoznania, kierując się Panherem, który obrócił się w posępny mentor Bagheera (głos Ben Kingsleya), i wolnym duchem Baloo (głos Billa Murraya) . Po drodze, Mowgli napotyka istoty z dżungli, które nie mają na sercu swoich najlepszych zainteresowań, w tym Kaa (głos Scarlett Johansson), pytona, którego uwodzicielski głos i spojrzenie hipnotyzuje mężczyznę i gładko mówiącego króla Louie ( głos Christophera Walkena), który próbuje zmusić Mowgli do porzucenia sekretu nieuchwytnego i zabójczego czerwonego kwiatu: ognia.

Oceniono PG dla niektórych sekwencji przerażającego działania i niebezpieczeństwa.

Bilet kasowy brutto: 363,9 miliona USD. Zobacz historię kas fiskalnych.
Wydany przez Disney

2.) Funkcje specjalne

Naprawdę nie mogę zrozumieć, dlaczego ktokolwiek mógłby ocenić to wydanie mniej niż 5 gwiazdek. Od wstępu do tego filmu było niesamowicie zabawne, ekscytujące i dobrze zrobione, a Mowgli i podkłady głosowe były perfekcyjnie obsadzone. Nie, to nie jest dokładnie tak samo jak oryginał, ani nie zamierzano być po prostu zaktualizowaną kopią oryginału i oceniać go mniej, ponieważ nie jest absurdem. Fantastyczny film i zasługujący na 5 gwiazdek. Tak wspaniale, że go kupiłem, a to bardzo rzadkie wydarzenie!

3.) Specyfikacja

Aktorzy Format
Christina Applegate Dobly
Ron Perlman Kumpel

 • Gatunki Dzieci i rodzina
  Dyrektor Jon Favreau
  W roli głównej Bill Murray, Ben Kingsley, Idris Elba, Lupita Nyong'o
  Wspieranie aktorów Scarlett Johansson, Giancarlo Esposito, Christopher Walken, Neel Sethi, Garry Shandling, Brighton Rose, Emjay Anthony, Max Favreau, Chloe Hechter, Asher Blinkoff, Knox Gagnon, Sasha Schreiber, Kai Schreiber, Jon Favreau, Sam Raimi, Russell Peters, Madeleine Favreau , Ritesh Rajan, Kendrick Reyes, Sara Arrington, Sean Johnson, Artie Esposito, Allan Trautman, Dee Bradley Baker
  Studio Walt Disney Pictures
  Ocena MPAA PG (sugerowany nadzór rodzicielski)
  Podpisy i napisy Szczegóły w języku angielskim
  Prawa do zakupu Natychmiastowe przesyłanie szczegółów
  Format Amazon Video (streaming wideo online)
Recenzja klienta

1.) Favreau wykonał świetną robotę w tym remake'cie! Księga Dżungli zawsze była jednym z moich ulubionych filmów Disneya i mam miłe wspomnienia z dzieciństwa dotyczące tych postaci. Byłem bardzo podekscytowany widząc, jak będzie wyglądać "prawdziwa" adaptacja!
Kilka ciekawostek:
* Część historii zmienia się z oryginału, więc jest świeża w ten sposób.
* Są wstęp do wprowadzenia niektórych postaci, które kochamy, i czeka nas trochę napięcia.
* Stwierdziłem, że wynik jest fascynujący. Ten film był synonimem niektórych piosenek; z nich tylko jeden w pełni przypominał swojego poprzednika. Pozostałe zostały albo przerobione na części, albo służyły jako tło orkiestrowe / teatralne. Wszystkie były jednak rozpoznawalne i pomyślałem, że zostały po prostu pięknie wykonane. Nawet w nowej scenerii nostalgia ma mocne podteksty. Fantastyczny.
* Jedną z moich ulubionych scen jest pokazanie najpierw słoniątka. Subtelny powolny strzał był niewielkim akcentem, który wywarł duży wpływ.

2.) Ten film był bardzo dobry. Tyle wspaniałych aktorów i aktorek. Mogłabym spokojnie obejrzeć ten film ponownie i pewnie to zrobię. Moja rodzina i ja się podobało i jest wiele zabawnych scen. Ten remake jest lepszy niż orignal. Zdecydowanie polecam ten film każdemu.
Działka: Po zagrożeniu ze strony tygrysa Shere Khan (Idris Elba)
Mowgli jest zmuszony opuścić swoją wilczą sforę, aby ponownie zamieszkać z ludźmi. Tak więc Mowgli wyrusza w swoją przygodę z pomocą Bagheery (Ben Kingsley) i po drodze spotyka Kaa (Scarlett Johansson), Baloo (Bill Murray) i King Louie (Christopher Walken).
Poradnik dla rodziców: Są bardzo intensywne sceny, które dzieci mogą okazać się przerażające. Mnóstwo głośnych odgłosów zwierząt, takich jak tygrys ryczący lub krzyczący Król Louie.

3.) NAJLEPSZA "Księga dżungli", którą kiedykolwiek oglądałem! Wspaniały, w kolorze; dbałość o szczegóły i radość wizualną. Opowieść, opowiedziana prosto i bezpośrednio, dotyczy małego chłopca, wychowanego przez Wolves, w połączeniu z Niedźwiedziem, Baloo i wspaniałą Panterą. Zwierzęta są ożywione i mówią, ale akceptujesz to z powodu najwyższej staranności i doskonałości każdej indywidualnej postaci. Głosy tych niezwykłych stworzeń, kierowane przez znanych aktorów, są doskonałością do granic możliwości. ABSOLUTNIE WSPANIAŁY!

Szczegóły kontaktu
YJ CO Ltd

Osoba kontaktowa: Mr.

Tel: 86-20-15915808789

Faks: 86-20-32572998

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)