Cieszymy się, że stopniowo przyczyniamy się do rozwoju działalności przyjaznej środowisku i niskoemisyjnej.


Wierzymy w relację win-win z tobą.

Dom ProduktyKompletne zestawy DVD z serii TV

american tv series box sets

Orzecznictwo
dobra jakość Kompletne zestawy DVD z serii TV na sprzedaż
dobra jakość Kompletne zestawy DVD z serii TV na sprzedaż
Im Online Czat teraz

zestawy amerykańskich seriali telewizyjnych

Zestaw dziecięcych amerykańskich seriali telewizyjnych Horror Story, Monkeys Season 2

 • Zestaw dziecięcych amerykańskich seriali telewizyjnych Horror Story, Monkeys Season 2
Szczegóły Produktu:

Amerykańskie zestawy DVD dla dzieci, American Horror Story, Monkeys Season 2

1.) Opis (przegląd redakcyjny)

W tym sezonie wracamy do akcji, kiedy Ash opuszcza swojego ukochanego Jacksonville i wraca do rodzinnego miasta Elk Grove. Tam spotyka Ruby tylko po to, by odkryć, że ona także jest teraz ofiarą zła i potrzebuje pomocy Asha. Dawni wrogowie muszą stworzyć niełatwy sojusz, aby dać im szansę na sukces, ponieważ Elk Grove wkrótce staje się jądrem zła.

Wydany przez Lionsgate

2.) Funkcje specjalne

  • Gwarancja najniższej ceny w przedsprzedaży! Zamów teraz, a jeśli cena Amazon.com spadnie między czasem zamówienia a końcem dnia premiery, otrzymasz najniższą cenę. Oto, jak (ograniczenia obowiązują)

  Opinie redakcyjne

 • Jesse, Ruby, Kelly i Pablo walczą ze złem z Jacksonville na Florydzie do Elk Grove w stanie Michigan.


 • Aktorzy: Bruce Campbell, Ray Santiago, Dana DeLorenzo, Lucy Lawless, Ted Raimi

 • Dyrektorzy: -

 • Format: NTSC, panoramiczny

 • Region: Region 1 (tylko USA i Kanada. Więcej informacji na temat formatów DVD.)

 • Liczba dysków: 2

 • Oceniono:

  nieoceniony

  Nie oceniony

 • Studio: LIONSGATE

 • Data wydania DVD: 22 sierpnia 2017 r

 • Czas pracy: 341 minut

Recenzja klienta

1.) Szukałem przez Amazon i powiedziałem sobie: "Muszę obejrzeć coś, co stopi mi twarz". Po pół godzinie poszukiwań natknąłem się na ten klejnot. Byłem już fanem Evil Dead i Army of Darkness i byłem tak zachwycony widząc, że jest seria. Nie mogłem uwierzyć, że to spadło pod moim radarem!

2.) Nie jestem pewien, czy potrafię odpowiednio przywołać słowa, które muszę opisać, jak epicka ta seria seriali jest dla mnie prawdziwa !! Kochałem filmy i uwielbiam ten serial. Bruce Campbell po prostu nie może zawieść. STARZ definitywnie go przybił i mam nadzieję, że będą kontynuowali serię jeszcze przez wiele sezonów!
Dziesięć odcinków było po prostu za mało w mojej skromnej opinii. Nie chcę publikować żadnych spoilerów, ale powiem, że jako prawdziwy fan zakończenie mnie trochę rozczarowało. Oczywiście od razu zasmuciło mnie, że to już koniec i nie było już dla mnie epizodów do binge watch. Tęsknię za Ashem i jego nową załogą już. Mam nadzieję, że w drugim sezonie zdobędą niesamowite złe imię walki.
Dla każdego, kto jest fanem Evil Dead, Army of Darkness itp., Naprawdę jesteś winien oglądanie programu. Natychmiast od razu zakochasz się w sobie. Nowe obsady i świeże pomysły są wspaniałe. Urocza Lucy Lawless nie zawodzi.
STARZ, proszę, pospiesz się z nowymi odcinkami. Muszę wiedzieć więcej!

3.) Niesamowite, niesamowite, NIESAMOWITE oglądać, jak Bruce Campbell ponownie zabiera się za martwe! Pewnie, że jest w wieku, ale ma się dobrze. Pewnie, że skrypty nie mają prawdziwej głębi, ale czy nie zawsze (hello, cue girl raping tree)? I tym razem udało mu się uratować dwóch młodych uczniów w jego dążeniu do pozbycia się świata zarówno Zła, jak i Nekropolii! Być może nie pasuje do jego gry, czytając na głos z książki pijanej i ukamienowanej, próbując zaimponować dziewczynie, ale usłyszeć, jak Ash mówi, że to było pijane, ukamienowane trzydzieści lat życia w (super niesamowitym) strumieniu powietrza i pracy lokalny SMart ... trzydzieści lat zasiadania w tej książce i nigdy nie używał jej do zdobywania punktów. Musiał właśnie zapomnieć o tym, że wszyscy umarli z powodu ZŁA, jeśli czyta z niego, to wszystko. Bruce Campbell powinien być w każdym istniejącym filmie. Zwłaszcza księżniczka narzeczona.

Original Collection Movie DVD Box Sets English Subtitle Full Version

 • Original Collection Movie DVD Box Sets English Subtitle Full Version
Szczegóły Produktu:
The Story of God with Morgan Freeman

1.) Opis (Recenzje redakcyjne)

Kto jest Bogiem? Dlaczego zło istnieje? Co się stanie, gdy umrzemy? W najchętniej oglądanym serialu Nat Geo, ukochany aktor Morgan Freeman podróżuje po świecie, szukając boskości, rozmawiając z ludźmi wiary, badając pytania teologiczne i odkrywając, co łączy religie świata. "Odkryłem, że Bóg jest dość uniwersalny, gdziekolwiek pójdziemy" - powiedział Freeman. "Wielu z nas ma inne podejście do tego samego pomysłu." To nie boli, że głos Freemana jest idealny do tego zadania. 6 odcinków, 4 godziny, 2 płyty DVD

2.) Funkcje specjalne

800 słów. W tej nowej australijsko-nowozelandzkiej serii telewizyjnej komedia / dramat romantyczny, odnoszący sukcesy australijski dziennikarz George Turner (Erik Thomson, THE CODE), popularny felietonista najlepiej sprzedającego się magazynu w Sydney, autorka kolumny zatytułowanej i ważącej o , 800 słów, jego świat wywrócił się do góry nogami, gdy jego prawnik żona Laura nagle umiera. Czuje, że jego rodzina potrzebuje świeżego startu, więc pakuje się i porusza swoimi dwoma niezwykle niechętnymi nastoletnimi dziećmi, Shay (Melina Vidler) i Arlo (Benson Jack Anthony), od zgiełku Sydney po malownicze, ekscentryczne nadmorskie miasteczko Weld w Nowej Zelandii. , gdzie spędził letnie wakacje z dzieciństwa. Ale nowe życie Zwrotników nie idzie zgodnie z planem; spotykają się z szeregiem niepowodzeń, od zakupu przez George'a w Internecie, niewidocznego widoku, innego domu, który zamierzał kupić, i jednego niedokończonego iw bardzo trudnym stanie, do wszystkich mebli i posiadłości schodzących na pokład Titania, do ich szambo eksploduje. Oczywiście spotykają się z ekscentrycznymi mieszkańcami miasta, w tym australijską złotą rączką Woodym (Rick Donald), (MIEJSCE NA WEJŚCIE DO DOMU, THE DOCTOR BLAKE MYSTERIES), oraz z "kobietami spawu" - samotnymi kobietami intrygowanymi przez przystojnego wdowca i jego potomstwo. Ale ich wprowadzenie w to nowe społeczeństwo nie idzie tak gładko, jak George mógł mieć nadzieję, ponieważ on i jego dzieci wydają się mieć zwyczaj wkładania nóg w usta. Ta wielokrotnie nagradzana produkcja, ogłoszona nowym dramatem Australii nr 1, okrzykniętym "ciepłem i otwartością" (The Australian), została sfilmowana w krajobrazie pocztówkowym / nadmorskim Nowej Zelandii.

3.) Specyfikacja

Aktorzy Format
Erik Thomson Dobly
Melina Vidler NTSC

Wcześniejsze

 • Liczba dysków: 2
 • Oceniono:
  NR
  Nie oceniony
 • Studio: ACORN MEDIA
 • Data wydania DVD: 18 kwietnia 2017 r
 • Czas działania: 364 minuty
4.) Najważniejsze opinie klientów

 • TO JEST WIELKI FILM KIWI O WIDOWERZE, KTÓRY PRZENOSI Z SIDNEY AUSTRALIA DO BARDZO ZDALNEGO MIASTA NA NZ PÓŁNOCNEJ WYSPIE. PISMO SĄ DOSKONAŁE, CAST FANTASTYCZNY, A TY NIE MOŻESZ NIC NA NIESAMOWITEJ SCENIOWIE!

TO JEST WIELKI FILM KIWI O WIDOWERZE, KTÓRY PRZENOSI Z SIDNEY AUSTRALIA DO BARDZO ZDALNEGO MIASTA NA NZ PÓŁNOCNEJ WYSPIE. PISMO SĄ DOSKONAŁE, CAST FANTASTYCZNY, A TY NIE MOŻESZ NIC NA NIESAMOWITEJ SCENIOWIE!

AKTUALIZACJA UPDATE Wydanie 2: Ta recenzja zawiera teraz 2 PORY ROKU od momentu, gdy Amazon opublikował pierwszą recenzję w sezonie 2, a recenzenci nie mogą publikować drugiej recenzji. To ta sama, świetna obsada dziwacznych ról, z ubraniami i bez nich. W poniższym podsumowaniu odcinka dodano drugi sezon. Silna rekomendacja dla obu pór roku w porządku.

Nagle wdowiec z dwójką dzieci George Turner (Erik Thomson) kończy swój koncert w Sydney i próbuje przenieść swoje dzieci do nadmorskiego miasteczka Weld w Nowej Zelandii. Są nastolatkami z postawami, więc wszyscy wiemy, jak dobrze ten ruch będzie z nimi grał, tracąc mamę, przyjaciół i dom. Czy to posunięcie zbyt szybko? Przerażająca lekcja życia stanowi podstawę każdego epizodu, ponieważ autor George pisze dokładnie 800 słów o swoich doświadczeniach w każdym numerze czasopisma. "800 WORDS" nie jest ciężkie, każda historia to plaża pełna śmiechu. Serial to zwycięzca pokazu tuż przy molo. O tak bliskich rodzinnych dramatów, jakie widziałem z dołu. Coś dla nastolatków (niektóre sugestywne sytuacje i odrobina skóry z tyłu) i dorosłych, pozostawiając cię bardziej. Tak, jest sezon drugi.

Film Video Zestawy amerykańskich seriali telewizyjnych, Funny Disney Movie Box Set Wszelkie prawa zastrzeżone

 • Film Video Zestawy amerykańskich seriali telewizyjnych, Funny Disney Movie Box Set Wszelkie prawa zastrzeżone
Szczegóły Produktu:
Fifty Shades Darker (2017)


1.) Opis (Recenzje redakcyjne)

 • Jamie Dornan i Dakota Johnson powracają jako Christian Gray i Anastasia Steele w Fifty Shades Darker, drugim rozdziale opartym na bestsellerowym światowym fenomenie Fifty Shades. Kiedy zraniony chrześcijanin próbuje zachęcić do życia ostrożną Anastazję, domaga się nowej umowy, zanim da mu kolejną szansę. Gdy dwoje zaczyna budować zaufanie i znaleźć stabilność, niewyraźne postacie z przeszłości chrześcijaństwa zaczynają krążyć wokół pary. Jack Hyde (Eric Johnson) i Elena Lincoln (Kim Basinger) dołączają do obsady, zdeterminowani, by zniszczyć nadzieje pary na wspólną przyszłość. Tym razem nie ma żadnych zasad.

2.) Funkcje specjalne

 • Digital Copy of Fifty Shades Darker - Unrated (Wersja do wygaśnięcia - szczegóły na stronie NBCUCodes.com).
 • Obejmuje UltraViolet (Z zastrzeżeniem wygasania. Przejdź do NBCUCodes.com, aby uzyskać szczegółowe informacje.)
 • A Tease to Fifty Shades Freed
 • Usunięte sceny
 • Pisanie Darker
 • Ciemniejszy kierunek
 • Mroczne Reunion
 • Nowe zagrożenia
 • The Masquerade
 • Intymny z Darkerem

3.) Specyfikacja

Aktorzy Format
Dakota Johnson Kolor
Jamie Dornan AC-3

 • Format: kolor, NTSC, podtytuł, panoramiczny
 • Język: angielski (Dolby Digital 2.0 Stereo), angielski (Dolby Digital 5.1), francuski (Dolby Digital 5.1), francuski (DTS 5.1), hiszpański (Dolby Digital 5.1), hiszpański (DTS 5.1)
 • Napisy: francuski, hiszpański
 • Napisy dla niedosłyszących: English
 • Region: Wszystkie regiony
 • Współczynnik proporcji: 2,40: 1
 • Liczba dysków: 2
 • Oceniono:
  NR
  Nie oceniony
 • Studio: Universal Studios Home Entertainment
 • Data wydania DVD: 9 maja 2017 r
 • Data wygaśnięcia kopii cyfrowej: 2 maja 2018 r
 • Czas działania: 500 minut
Recenzja klienta

1.) Po wstrząśnięciu światem w 2015 roku, Fifty Shades of Grey powraca z kontynuacją "Fifty Shades Darker".
Byłem bardzo podekscytowany widząc filmową adaptację tej części, ponieważ była to najlepsza książka w mojej opinii o serialu, a zwiastuny sprawiały, że wydawało się bardzo zbliżone do oryginalnego źródła, ale bałem się, ponieważ pierwszy film nie był dość lojalny wobec książka.
Poszedłem na pokaz filmowy o północy i nie zawiodłem się! "Darker" to duża poprawa w stosunku do pierwszego filmu, zapewniająca tę samą siłę, całkiem niezłą adaptację, która prawie zawsze pozostaje lojalna wobec oryginalnego źródła i dostarcza emocji i romansu, których wszyscy oczekiwaliśmy. Jeśli kochasz książkę, nie zawiedziesz się.
Pięćdziesiąt Shades Darker kontynuuje miłosną historię Christiana i Anyi, tym razem dostarczając tajemnicy, wiele ekscytujących akcji, nawet kilka dobrze wykonanych żartów pomiędzy nimi, a coś, co uważam za naprawdę odświeżające, to to, że wszystkie zmiany, które zostały wprowadzone, były dla dobry! Kinematografia jest dobrze zrobiona, kierunek poprawia się o 200%, a Jamie Dornan i Dakota Johnson wykonują świetną robotę, powracając jako kultowe postacie główne, wspierane przez powracające twarze i nowe.
Ogólnie rzecz biorąc, Fifty Shades Darker jest zabawne, ekscytujące i warto było czekać 2 lata! Zostawiłem filmy bardzo zadowolone i nie mogę się doczekać, aby je nagrać na Blu-Ray, ale na pewno będę je oglądał ponownie w kinach.

2.) Upewnij się, że oglądasz wszystkie dodatkowe sceny w wersji bez oceny. Żadnych dodatkowych scen erotycznych, ale o wiele więcej treści w książce. Cieszyłem się tym filmem lepiej niż ten pierwszy, ponieważ aktor wydawał się lepiej ze sobą współpracować i można powiedzieć, że są bardziej komfortowe. Jednak pierwszy film zdawał się podążać za książką bardziej niż drugi. Kilka rzeczy zostało pominiętych w filmie, które naprawdę chciałbym umieścić w filmie, tak jak on idzie do swojego terapeuty, zanim Anna powiedziała, że ​​tak, aby wyjść za mąż za Christiana. Ale poza tym nie mogę się doczekać, aż ostatni film wyjdzie w tej trylogii!

3.) Muszę przyznać, że naprawdę kocham ten film. Ten, który mnie uwiódł, ponieważ nie był taki, jak myślałem. Widząc to drugie, zestawia to dla mnie w sposób, w jaki kocham / kocham książki. NAPRAWDĘ kochałem wszystko, co robili w tym filmie. (Spoiler) Piłka była fascynująca. Oglądałem ten film 3 razy i oczywiście nie mogło to być po prostu jak w książce, ale ułożyło je w taki sposób, że naprawdę nie straciło wiele! Dobra robota.

Cyfrowe kopie skasowanych scen Zestawy amerykańskich seriali telewizyjnych z hiszpańskim systemem audio OEM

 • Cyfrowe kopie skasowanych scen Zestawy amerykańskich seriali telewizyjnych z hiszpańskim systemem audio OEM
Szczegóły Produktu:
Ugryziony sezon 2


1.) Opis (Recenzje redakcyjne)

 • Elena Michaels, jedyna na świecie kobieta-wilkołak, a zespół sprzymierza się z Coven of Witches, aby walczyć z tajemniczym wrogiem, który postanowił zdobyć władzę nad Otherworld.

2.) Funkcje specjalne

 • Kocham ten program! Książki Kelly Armstrong są niesamowite i uważam, że serial pozostaje wierny swojej serii. Jestem bardzo podekscytowany tym, że w tym sezonie pojawiły się także Czarownice. Zawsze martwię się o casting, kiedy tak bardzo kocham całą serię książek, ale nie martw się. Obsada jest świetna!

  3.) Specyfikacja

  Aktorzy Format
  Laura Kolor
  Vandervoort AC-3

  • Format: wiele formatów, NTSC, dźwięk przestrzenny, panoramiczny
  • Język: angielski
  • Region: Region 1 (tylko USA i Kanada).
  • Liczba dysków: 3
  • Studio: Sony Pictures Home Entertainment
  • Data wydania DVD: 7 lipca 2015 r
  • Czas działania: 440 minut

Recenzja klienta

1.) Bardzo podobał mi się pierwszy sezon - nie sądziłem, że może się polepszyć - ostatnie 4 odcinki udowodniły, że potrafi. Czekamy na resztę sezonu 2 i będziemy czekać na sezon 3.

2.) Przeczytałem całą serię i bardzo mi się podobały książki. Cieszyłem się z pierwszego sezonu Bitten i do tej pory cieszę się z drugiego sezonu. Rozumiem, że zawsze istnieją różnice między książkami i filmami lub serialiami telewizyjnymi, w których się je tworzy, na przykład, jak Clay stał się wilkiem na przykład, więc po prostu cieszę się seria i obserwowanie jej rozwoju. Nie zaszkodzi też mieć oko - Greyston Holt, Steve Lund i Michael Xavier - na które warto przyjrzeć.


3.) Jest to zabawna, przyjemna uczta dla dorosłych w przebraniu nadprzyrodzonej rodziny. Najważniejsze, aby wiedzieć, że ta historia się buduje; dlatego wszystkie kolejne pokazy przyczyniają się do postrzegania obecnych relacji. Dojrzałe i skomplikowane tematy, takie jak priorytetyzowanie potrzeb Twojego potomstwa z uwzględnieniem równowagi obowiązków wobec rodziny pochodzenia, polityka zarządzania energią i najbardziej powszechna przeszkoda, miłość i lojalność, hartowane z cierpliwością i zrozumieniem. Ten bardzo ambitny projekt jest ekscytujący do oglądania, ponieważ ból i walka mają takie wizualne dramatyczne sceny, które nie są możliwe w rzeczywistości. Mogę czuć ból, stratę i wściekłość, ale widząc delikatną kobiecą rękę zmiażdżyć srebrne sztućce, to jest epickie. To jest świeże i nowe, dziękuję.

English Language Movie DVD Box Sets Night Gallery Special Feagture Digital Copy Dobly

 • English Language Movie DVD Box Sets Night Gallery Special Feagture Digital Copy Dobly
Szczegóły Produktu:

Galeria Nocy

1.) Opis (przegląd redakcyjny)

Przygotuj się na chłód życia jako mistrz napięcia, Rod Serling (The Twilight Zone), zawiera 98 opowieści o przerażeniu w tej klasycznej serii, przedstawiających każdy mrowiący epizod ze wszystkich trzech sezonów Night Gallery. Reżyserowane przez filmowych mistrzów, takich jak Steven Spielberg, oraz gościnne występy legendarnych gwiazd Hollywood, takich jak Diane Keaton, Joan Crawford, Sally Field, Mickey Rooney i inni, ten komplet kolekcjonerski tego kolekcjonera to taki, którego nie można przegapić.

2.) Funkcje specjalne

  • Płyta 4 - Night Gallery Season Two:
  • Odcinek 4 Podcast Komentarz: "Strach przed pająkami" z autorami i nocną galerią Historycy Jim Benson i Scott Skelton
  • Odcinek 4 Podcast Komentarz: "Junior" z autorami i galerią nocną Historycy Jim Benson i Scott Skelton
  • Odcinek 4 Podcast Komentarz: "Wino Marmolada" z autorami i galerią nocną Historycy Jim Benson i Scott Skelton
  • Odcinek 4 Podcast Komentarz: "Akademia" z autorami i galerią nocną Historycy Jim Benson i Scott Skelton  Płyta 5 - Night Gallery Season Two:
  Episode 5 Komentarz audio: "The Phantom Farmhouse" z Guillermo Del Toro Episode 5 Komentarz audio: "Cichy śnieg, tajemniczy śnieg" z Guillermo Del Toro

 • Szczegóły Produktu

  • Aktorzy: Vincent Price, Mickey Rooney, Sally Field, Sandra Dee, Bill Bixby
  • Format: Zestaw skrzynek, Kolor, NTSC, Napisy
  • Język: angielski (Dolby Digital 2.0 Mono)
  • Napisy: francuski, hiszpański
  • Napisy dla niedosłyszących: English
  • Region: Region 1 (tylko USA i Kanada. Więcej informacji na temat formatów DVD.)
  • Proporcje obrazu: 1,33: 1
  • Liczba dysków: 10
  • Oceniono:
   NR
   Nie oceniony
  • Studio: Universal Studios Home Entertainment
  • Data wydania DVD: 12 września 2017 r
  • Czas działania: 2034 minut
  • Top
Najlepsza ocena klienta:

1.) Rod Serling pracował - i palił - sam na śmierć. Co za płodny pisarz!
To NIE JEST "kolorowa wersja" Strefy mroku "..." jak niektórzy mają
domyślnie, ale te odcinki mają BARDZO znane twarze, takie jak Vincent
Cena £.
Pewnie, to stara seria: ja, pierwotnie, kupiłem je przez ten sposób Columbia House
który wysłał kasetę z kasetą wideo VHS do skrzynki pocztowej ... regularnie,
jak subskrypcja magazynu. Columbia House wyszedł z interesu, zanim ja
mam całą serię --- kilka odcinków w czasie --- tak, czekałem. I czekał.
Następna wersja to kilka odcinków na DVD; pamiętaj o zdobyciu The Stooges;
Strefa mroku; a nawet X-Files w ten sposób?
Następnie pojawiły się SEASON SETS --- "double-diping" stał się popularnym nowym produktem
dla tych z was młodszych ode mnie [68]. Galeria Nocy --- w sezonie --- była
PRICEY. Kupiłem pierwszy sezon, który zajmował o wiele mniej miejsca niż taśmy; ja
czekali na spadek cen, który nigdy się nie wydarzył.

2.) Jestem fanem od czasu filmu pilotażowego. Miałem większość z nich na Columbia-House VHS, dopóki nie przestali wydawać ich z powodu nadchodzących problemów z DVD. Kupiłem każdy z tych zestawów - sezon pierwszy, dwa i trzy. I kupiłem też ten. Cena jest odpowiednia, ludzie - idźcie za to !!! Doskonały zestaw - składający się z dysków dla oryginalnych zestawów sezonowych i nowych okładek na okładki DVD. Nie ma już wymówki, by oglądać zmasakrowane / edytowane seriale telewizyjne.

Szczegóły kontaktu
YJ CO Ltd

Osoba kontaktowa: Mr.

Tel: 86-20-15915808789

Faks: 86-20-32572998

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)