Cieszymy się, że stopniowo przyczyniamy się do rozwoju działalności przyjaznej środowisku i niskoemisyjnej.


Wierzymy w relację win-win z tobą.

Dom ProduktyZestawy DVD Movie Box

disney dvd collection box set

Orzecznictwo
dobra jakość Kompletne zestawy DVD z serii TV na sprzedaż
dobra jakość Kompletne zestawy DVD z serii TV na sprzedaż
Im Online Czat teraz

Zestaw kolekcja pudełko disney dvd

Zestaw Cartoon Disney Dvd Box Set For Kids / Family, English Subtitle

 • Zestaw Cartoon Disney Dvd Box Set For Kids / Family, English Subtitle
Szczegóły Produktu:
Pan Peabody i Sherman


1.) Opis (Recenzje redakcyjne)

Pan Peabody (wokalista Ty Burrell) jest przedsiębiorcą tytularnym, wynalazcą, naukowcem, laureatem nagrody Nobla, smakoszy, dwukrotnym medalistą olimpijskim i geniuszem ... który również jest psem. Wykorzystując swój najbardziej pomysłowy wynalazek, maszyna WABAC, pan Peabody i jego adoptowany chłopiec Sherman (Max Charles), cofają się w czasie, by doświadczać zmieniających świat wydarzeń z pierwszej ręki i wchodzić w interakcje z największymi bohaterami wszechczasów. Ale kiedy Sherman łamie zasady podróżowania w czasie, nasi dwaj bohaterowie znajdują się w wyścigu, aby naprawić historię i ocalić przyszłość, podczas gdy pan Peabody może stawić czoła największemu wyzwaniu - być rodzicem. Oceniono PG za łagodną akcję i krótki niegrzeczny humor. Boks biurowy brutto: 111,4 miliona dolarów.

Wydany przez Fox.

2.) Funkcje specjalne

Współczesna ssaka metropolia Zootopia to miasto jak żadne inne. Składa się z dzielnic siedlisk, takich jak rytmiczny plac Sahara i lodowaty Tundratown, to miejsce, w którym żyją zwierzęta z każdego środowiska - miejsce, w którym nie ważne, kim jesteś, od największego słonia do najmniejszej ryjówki, możesz być kimkolwiek. Ale kiedy pojawia się optymistka Oficer Judy Hopps, odkrywa, że ​​bycie pierwszym królikiem na policji dużych, trudnych zwierząt nie jest takie łatwe. Zdeterminowana, by udowodnić sobie, że skacze na okazję do złamania sprawy, nawet jeśli oznacza to partnerstwo z szybko rozmawiającym, oszustem-artystą lisem, Nickiem Wilde'em, aby rozwiązać zagadkę.Zgadza się PG dla niektórych elementów tematycznych, nieuprzejmego humoru i akcji .

Kwota kasowa brutto: 341,2 miliona USD.

Wydany przez Disney.

Specyfikacja

Aktorzy Format
Rob Minkoff Pełny ekran
Ty Burrel Kolor

 • Format: wiele formatów, AC-3, animowane, Dolby, dubbingowane, podtytułowane, szerokoekranowe, NTSC
 • Język: angielski (Dolby Digital 5.1), francuski (Dolby Digital 2.0 Surround), hiszpański (Dolby Digital 2.0 Surround)
 • Napisy: angielski, francuski, hiszpański
 • Nazwany: francuski, hiszpański
 • Region: Region 1
 • Proporcje obrazu: 1,85: 1
 • Liczba dysków: 1
 • Oceniono:
  PG
  Zalecany nadzór rodzicielski
 • Studio: 20th Century Fox
 • Data wydania DVD: 14 października 2014 r
 • Czas działania: 93 minuty

Recenzja klienta

1.) Więc poszedłem zobaczyć to bez większego oczekiwania, jedyny zwiastun, który widziałem, nie przyjął mnie tak naprawdę, ale postanowiłem to zobaczyć i byłem mile zaskoczony. Pan.
Peabody to niezwykle inteligentny pies, który potrafi rozmawiać, a jego przybrany syn Sherman jest 7-letnim chłopcem, który jest gąbką dla faktów, ale dość powolny praktycznie. Idą na przygody w czasie, aby poznać historię. W ciągu pierwszych 15 minut, które przyniosły rezultaty, wyglądało na to, że film ma być dokumentem dla dzieci o historii, ale kiedy włączyło się do historii, było naprawdę zabawnie. Komedia rozśmieszyła mnie, efekty wizualne są oszałamiające, szkoda, że ​​nie widziałem tego w 3D, historia jest wyjątkowa, ale ma też podobne elementy innych filmów, mam niesamowitą przygodę Billa i Teda i dostaję trochę ogólne znaki, które widzieliście w wielu filmach animowanych, ale fabuła nie była nudna; Byłem zainteresowany do końca. Działanie głosu jest dość przeciętne, ale sposób, w jaki pan Peabody mówi, że coś dodaje do filmu.

2.) Niedawno pożyczyłem to członkowi rodziny z bliźniaczymi 5-letnimi chłopcami, a on powiedział w bardzo zaskoczony sposób ... obejrzeli go 5 razy w ciągu pierwszych dwóch dni po powrocie do domu i nadal będzie to oglądać dzisiaj !. ..Myślę, że muszę ponownie kupić to teraz :( Jestem w moich wczesnych latach 40-tych i też mi się podobało w / moim teen ... choć, mój związany z drugim gatunkiem filmów jest dobrze napisane, animowane filmy (Aladdin, Finding Nimo, Toy Story, Spirited Away, Brave, itp.) więc ... Plus, wyglądają tak dobrze teraz, szczególnie na Blu-ray i na dużym ekranie HD. mówić o samym filmie, ale kto lubi spoilery?

Zestaw pudełek kolekcji Disney Dvd Just Shoot Me! Kompletne seriale telewizyjne Bluray

 • Zestaw pudełek kolekcji Disney Dvd Just Shoot Me! Kompletne seriale telewizyjne Bluray
Szczegóły Produktu:

Po prostu mnie zastrzel! Kompletna seria 19DVD

1.) Opis (przegląd redakcyjny)

Śmiech jest zawsze modny!


Laura San Giacomo (sex, kłamstwa i kasety video), David Spade (Saturday Night Live), Wendie Malick (Hot In Cleveland), Enrico Colantoni (Veronica Mars) i nominowana do Oscara George Segal (The Goldbergs) gwiazda w filmie Just Shoot Me !, nieskończenie zabawny przebój współtwórcy Modern Family, Steven Levitan.


Dowcipna komedia do pracy w biurze magazynu mody Just Shoot Me! kroniki codziennej harówki i zabawnych nieszczęść dziwacznego personelu magów. Ta kompletna kolekcja zawiera wszystkie 148 odcinków z serii "siedem sezonów", które były prawdziwym modelem stylu sitcom.

2.) Funkcje specjalne

  • CZTERY KOMENTARZE ODNIESIENIA:
   Back Issues - Commentary with Creator and Writing Producers
   Lemon Wacky Hello - komentarz z twórcami i pisarzami
   King Lear Jet - komentarz do twórców i twórców piosenek
   My Dinner With Woody-Commentary with Creator and Writing Producers
   Always In Fashion: rozmowa ze Stevenem Levitanem i obsada Just Shoot Me!
   Galeria Blush Covers

 • Szczegóły Produktu

  • Aktorzy: Laura San Giacomo, George Segal, Wendie Malick, Enrico Colantoni, David Spade
  • Dyrektorzy: różne
  • Format: Zestaw skrzynek, Kolor, NTSC, Pełny ekran
  • Język: angielski
  • Region: Region 1 (tylko USA i Kanada. Więcej informacji na temat formatów DVD.)
  • Proporcje obrazu: 1,33: 1
  • Liczba dysków: 19
  • Oceniono:
   NR
   Nie oceniony
  • Studio: Shout! Fabryka
  • Data wydania DVD: 5 września 2017 r
  • Czas działania: 3270 minut
Najlepsza ocena klienta:

1.) Steven Levitan jest geniuszem. Po raz pierwszy zacząłem pisać o jego twórczości i produkcji w filmie "Frasier", szczególnie w sezonie dwa z Breaking The Ice. Stworzył "Just Shoot Me" i było to magiczne. Działający aktorski nie ma sobie równych, pismo jest fantastyczne i (być może zainspirowane "Frasier" i jego czarnymi kartami) okładka aktualnego numeru magazynu BLUSH umieszczonego między scenami z kamerą skupionego na artykule, który jest grą lub trochę ironii na nadchodzącą scenę. Odcinki są świeże, w tym jeden w sezonie drugim, podobny do "Króla Leara", drugi zaprojektowany w stylu Annie Hall o nazwie "My Dinner With Woody" i niezliczonych legendarnych gości. Te tytuły są cudownie krótkie i jedynym aktorem, który nie jest klasycznym wytrenowanym, jest David Spade, który jest tak wygodny w aparacie, że dotrzymuje tempa wszystkim.

Shout Factory to prezent dla ochrony telewizji, przynieś to, a także niezliczone inne trudne do negocjacji serie. ("Newhart" zajęło dziesięć lat, aby wyprodukować drugi sezon, to SHOUT wynegocjował prawa). Posiadam wiele osób z kolekcji SHOUT. Daje to cztery gwiazdki nie ze względu na jakość epizodów, ale ze względu na jakość produkcji płyt. Na przykład ostatnie cztery odcinki na disctwo sezonu 5 nie będą odtwarzane. Ani pod "play all" ani z menu epizodów. Nie po czyszczeniu obiektywu, czyszczenie dysku (pierwszy widok) nie po silnych przekleństwach, które zwykle działa. Zdarzyło się to ponownie w Szóstym sezonie w połowie odcinka, w którym Dave Foley był niewidomym. Zastanawiam się, czy ten zestaw był prawdopodobnie wadliwy, "naprawiony", a następnie odsprzedany. Mimo to większość epizodów działa dobrze.

2.) Jak zawsze jednak Shout Factory ma świetny zestaw. Wszystkie 7 sezonów jest tutaj na 19 płytach. Zestaw zawiera także komentarz audio w kilku odcinkach, wywiad z fabułą i galerię okładek magazynu. To samo dotyczy starszych wersji Sony. Dyski są podzielone na cztery wyraźne przypadki z informacjami o epizodach na odwrotnej stronie. Grafika na opakowaniu jest przyjemna i kolorowa. Dyski są również kolorowe, ale mają gładki wzór z samym logo i numerem dysku. Dyski są podzielone na sezony 1 i 2 pory roku 3 i 4 sezony 5 i 6 sezon 7. Menu są odtwarzane wszystkie lub wybierz odcinek. Zestaw zawiera angielskie napisy kodowane. Próbując do nich dotrzeć, wybrałem odcinek, a następnie po podpisaniu odcinka wybrałem podpisy.
Ogólnie jak zwykle miłe wydawnictwo z Shout Factory.

Home Entertainment TV Series Blu Ray Box Sets Ultraviolet HD English Language

 • Home Entertainment TV Series Blu Ray Box Sets Ultraviolet HD English Language
Szczegóły Produktu:
Kiełbasa


1.) Opis (Recenzje redakcyjne)

W tym filmie animowanym CG, jedna kiełbasa prowadzi grupę produktów supermarketów, by odkryć prawdę o ich istnieniu i co tak naprawdę dzieje się, gdy zostają wybrani do opuszczenia sklepu spożywczego. Film zawiera wokalne talenty niektórych z najlepszych gwiazd komedii - Setha Rogena, Kristen Wiig, Jonah Hill, Billa Hadera, Michaela Cery, Jamesa Franco, Danny'ego McBride'a, Craiga Robinsona, Paula Rudda, Nicka Krolla, Davida Krumholtza, Edwarda Nortona, i Salma Hayek.

2.) Funkcje specjalne

Sausage Party, pierwszy film animowany CG z oceną R, opowiada o jednej kiełbasie prowadzącej grupę produktów supermarketów w celu odkrycia prawdy o ich istnieniu oraz o tym, co naprawdę się dzieje, gdy postanawiają opuścić sklep spożywczy.

Ocenione na R dla silnych prymitywnych treści seksualnych, wszechobecnego języka i używania narkotyków.

Wydane przez Sony Pictures.

3.) Specyfikacja

Aktorzy Format
Greg Tiernan Kolor
Conrad Vernon płyta DVD

 • Format: AC-3, zamknięty napis, Dolby, Dubbed, Napisy, Widescreen, NTSC
 • Język: angielski
 • Napisy: angielski, francuski, hiszpański
 • Nazwany: francuski
 • Napisy dla niedosłyszących: English
 • Region: Region 1 (tylko USA i Kanada. Więcej informacji o formatach DVD.)
 • Proporcje obrazu: 1,85: 1
 • Liczba dysków: 1
 • Oceniono:
  R
  Ograniczony
 • Studio: Sony Pictures Home Entertainment
 • Data wydania DVD: 8 listopada 2016 r
 • Data wygaśnięcia kopii cyfrowej: 31 grudnia 2019 r
 • Czas działania: 89 minut

Opinie klientów

1.) Oglądałem ten film z kilkoma przyjaciółmi i byłem jak, muszę mieć ten film. Ich smutna część w tym filmie jest albo pełna akcji, albo komedii. Uwaga na temat spoilerów: czarny charakter jest gigantycznym douche, co nie jest zabawne w tym


2.) Mam syna, który nie umie mówić, ale komunikuje się dobrze. Kupił psa-zabawkę Maxa zanim film wyszedł. Teraz nie jest wielkim obserwatorem filmowym, ale jeśli ma w sobie rybę lub psa, to go obejrzy. Zabrałem go do teatru i zobaczył zdjęcie psa Maxa. Wskazał na to i powiedziałem mu, że to film, który zobaczymy. Uśmiechnął się szeroko. Mój sześciolatek wraz z każdym innym dzieckiem w teatrze śmiał się tak ciężko przez cały film. Mój syn rzadko śmieje się z zabawnych części filmów, bo on tego nie rozumie, ale ten film zrozumiał i zaśmiał się, a on mnie rozśmieszył. Przytulił mnie przez cały film, który był jego słowem: dziękuję mamusiu, uwielbiam ten film. Jego ulubioną sceną, w której śmiał się najtrudniej, było to, że Max i drugi pies znaleźli fabrykę kiełbasek i są w kiełbaskach. Każde dziecko uwielbia tę scenę. Po filmie musieliśmy pójść do Walmartu i znalazł rozmowną pluszową zabawkę Maxa. Nosił go wszędzie. Wziąłem mojego syna, aby zobaczyć Zootopię, i na pół nudziło się, ale moje nastoletnie córki uwielbiały to, dlaczego? Fabuła była nastawiona na dorosłe dzieci i dorosłych, jednak Sekretne życie zwierząt domowych fabuła jest tak prosta, że ​​dzieciaki to uwielbiają i za to ją kocham! Mój dzieciak siedział przez cały film i kredyty, których nie chciał opuścić. Tak przy okazji, moje nastoletnie córki też uwielbiały ten film. Pamiętaj, to ma być film dla dzieci, a nie film dla dorosłych, a ten jest filmem dla dzieciaków! Kocham to!

3.) Historia, postacie, działania i dialog są drop-dead HILARIOUS! Dla tych z nas, którzy mają psie futro, tak wiele fabuły i zachowań zwierzęcych brzmi prawdziwie. Stale się śmiałam z brzucha na wybryki każdej postaci. Kolejne zwycięstwo ze studia, które dało nam Sługusów.

Paramount Disney Dvd Collection Box Zestaw High Definition Region 1, Kung Fu Panda 2

 • Paramount Disney Dvd Collection Box Zestaw High Definition Region 1, Kung Fu Panda 2
Szczegóły Produktu:
Kung Fu Panda 2


1.) Opis (Recenzje redakcyjne)

W "Kung Fu Panda 2" Po żyje teraz swoim marzeniem jako Wojownik Smoków, chroniąc Dolinę Pokoju obok swoich przyjaciół i innych mistrzów kung fu, Wściekłą Piątkę. Ale nowe życie Po jest zagrożone przez pojawienie się groźnego złoczyńcy, który planuje użyć tajnej, niepowstrzymanej broni, aby podbić Chiny i zniszczyć kung-fu. Po musi spojrzeć w przeszłość i odkryć sekrety swojego tajemniczego pochodzenia; tylko wtedy będzie mógł odblokować siłę, której potrzebuje, aby odnieść sukces.

2.) Funkcje specjalne

Po musi spojrzeć w przeszłość i odkryć sekrety swojego tajemniczego pochodzenia; tylko wtedy będzie w stanie odblokować siłę, której potrzebuje, aby odnieść sukces. Odnosiło PG do sekwencji działań w sztukach walki i łagodnej przemocy.Box office brutto: 165,2 miliona dolarów.

Wydane przez Paramount i DreamWorks.

3.) Specyfikacja

Aktorzy Format
Greg Tiernan Kolor
Conrad Vernon płyta DVD

 • Format: animowany, NTSC, panoramiczny
 • Język: angielski (Dolby Surround)
 • Region: Region A / 1
 • Liczba dysków: 3
 • Oceniono:
  PG
  Zalecany nadzór rodzicielski
 • Studio: Dreamworks Animated
 • Data wydania DVD: 5 stycznia 2016 r

Opinie klientów

1.) Kiedy zobaczyłem pierwszy film "Kung Fu Panda", pomyślałem, że nie mogą zrobić sequelu, który mógłby być lepszy od tego. A chłopak był w błędzie! Ten film był rzeczywiście lepszy niż pierwszy! Wszystko ulepszyło! I mam na myśli wszystko!

2.) Ten film naprawdę podnosi się na zupełnie nowe poziomy. W tym filmie jest nawet bardzo ważna i bardzo skuteczna lekcja (taka, której nie zepsuje), która naprawdę odnosi się do naszych obecnych problemów. Lekcja jest bardzo dobrze nauczana w całym filmie. Widzimy nawet, że zmienia się Po, czego nie widzimy naszym głównym bohaterom bardzo często w filmach animowanych.

3.) Ten film podnosi akcję, wiele z tego. Dostajemy o wiele zabawniejszą komedię niż pierwszą. Czarny charakter jest naprawdę dobrze zrobiony i całkowicie bije ten z pierwszego filmu. Muzyka jest pięknie wykonana. I jest też świetny rozwój postaci.

4.) "Kung Fu Panda 2" to prawdziwa definicja "nie oceniaj książki po okładce". To jest coś, co spodoba się wszystkim dzieciom, w tym rodzicom.

Disney Collection Cartoon DVD Box Sets For Kids , English Language

 • Disney Collection Cartoon DVD Box Sets For Kids , English Language
Szczegóły Produktu:
Śpiąca Królewna

1.) Opis (Recenzje redakcyjne)

Kiedy młody książę i jego zaufana pomoc dowiadują się o przeklętym, wiecznym śnie snu księżnej, wyruszają w podróż, aby ją uratować. Muszą walczyć ze złowrogą królową i legionami nieumarłych potworów, zanim będzie wolna. Nie oceniony.

Wydany przez The Asylum
. Zakochaj się w chwale bajki Disney's Ultimate Princess Fairy Tale! Magia jest prawdziwa, ponieważ doświadczasz całej widowiskowości i mocy na Blu-ray - i po raz pierwszy w historii Digital HD - z niesamowitym obrazem w wysokiej rozdzielczości i ekscytującym, szybkim dźwiękiem! Piękno, cud i przygoda kręcą się razem w wielkiej legendzie, która wykracza poza czas jako Maleficent, jeden z najbardziej spektakularnych złoczyńców animacji, wysyła ukochaną księżniczkę Aurorę w zaczarowany sen. W majestatycznej opowieści, która budzi wszystkie zmysły, Dobre Wróżki uzbrajają dzielnego księcia Filipa, by pokonać przerażającego, oddychającego ogniem smoka i uratować Aurorę. Ale sukces w walce może nie wystarczyć, bo jedynym sposobem na obudzenie księżniczki jest pocałunek Prawdziwej Miłości! Twórz wspomnienia, które będą trwać całe życie dzięki wspaniałemu ŚWIATOWIU SLEEPING BEAUTY Disneya - obowiązkowi dla klasycznej kolekcji każdej rodziny!

2.) Funkcje specjalne

 • Uwaga: ten przedmiot jest tylko w wersji diamentowej. Po otwarciu etui znajdziesz Diamond Edition jest wydrukowany na dysku. Skreślone i alternatywne sceny: Przekleństwo zostaje spełnione, Nadejście Złego, Uczciwość.
Specyfikacja

Aktorzy Format
Mary Costa Disney
Eleanor Audiey Bluray

 • Format: wiele formatów, AC-3, animowane, kolorowe, Dolby, dubbingowane, NTSC, podtytułowane, szerokoekranowe
 • Język: angielski (Dolby Digital 5.1), francuski (Dolby Digital 5.1), hiszpański (Dolby Digital 5.1)
 • Napisy: francuski, hiszpański, angielski
 • Nazwany: francuski, hiszpański
 • Region: Region 1 (tylko USA i Kanada. Więcej informacji na temat formatów DVD.)
 • Proporcje: 2,55: 1
 • Liczba dysków: 1
 • Oceniono:
  sol
  Ogólna publiczność
 • Studio: Walt Disney Studios Home Entertainment
 • Data wydania DVD: 7 października 2014 r
 • Czas działania: 75 minut

Opinie klientów

1.) Jeden z moich ulubionych filmów! I to jest z nowymi funkcjami bonusowymi! Obejmuje:
· "Once Upon A Parade" (z udziałem Sarah Hyland) - Za każdą atrakcją, wydarzeniem i paradą w Magic Kingdom jest wyjątkowa historia.
· Art of Evil: Generations Of Disney Villains - Ten starodawny utwór ukazuje ulubionego animatora Disneya, Marc Davisa i jego osławione kreacje postaci takich jak Maleficent i Cruella. W całym utworze będziemy rozmawiać z współczesnymi animatorami, takimi jak Andreas Deja, a także z nową generacją animatorów (Lino DiSalvo, dyrektor animacji FROZEN), w jaki sposób projekty i postaci Marca wpłynęły na to, co robią dzisiaj.
· @DisneyAnimation: ARTISTS IN MOTION (Edycja Rozszerzona) - Dołącz do artysty Walt Disney Animation Visual Development Brittney Lee, która przechodzi proces tworzenia trójwymiarowej rzeźby Maleficent, całkowicie bez papieru. W tej rozszerzonej wersji wejdź głębiej w proces Britney

2.) To jeden z moich ulubionych filmów Disneya. Uwielbiam muzykę Czajkowskiego słyszalną w całym i piękno animacji i grafiki. Piękna Mary Costa śpiewa jej serce jako księżniczka Aurora / Briar Rose. Kiedy byłam dziewczynką, miałem papierowe lalki tych postaci i album Śpiącej królewny Piotra Czajkowskiego, którego mogłem słuchać, podczas gdy ja grałem. Nazwałem nawet moje pierwsze dziecko Aurora. Więc tak, zdecydowanie kocham ten film.
Ta wersja jest tak piękna, jak ją zapamiętałem, zawiera dodatki do krótkiego fragmentu Fantasy Parade, a także tło wypowiedzi projektantów i animatorów, a także niektórych aktorów. Zawiera także kilka plansz historii na różne sposoby, w jakie można opowieść, a także sekwencje akcji na żywo, które animatorzy używali do rysowania postaci. Dochodzi do około 3 godzin filmów i dodatków w tej cenie.
Jeśli jesteś członkiem Disney Anywhere, otrzymasz 150 punktów do wydania na następny zakup Disneya.
Jestem prawdziwym fanem i myślę, że ta historia utrzymuje się dzisiaj ze złym Maleficentem, który stał się Smokiem i cudownymi wróżkami, Fauną, Florą i Meriwether. Te postacie są czyste Disney i zostaną zapamiętane.

3.) Większość z nas zna tę bajkę ze względu na animowaną kreskówkę Walta Disneya. Ale jest tyle sposobów, aby wasze dzieci mogły tego doświadczyć. Szukałem książek z obrazkami (w bardzo przystępnej cenie za pośrednictwem sprzedaży książek używanych przez Amazon). Było więcej niż jedna adaptacja z pięknymi pracami plastycznymi i wariacjami na temat, którymi mogli podzielić się z dziećmi. Sleeping Beauty to także piękny balet. Możesz znaleźć i uzyskać doskonałą wydajność przez światowej sławy zespoły baletu za pośrednictwem Amazon używane taśmy lub DVD w naprawdę przystępnej cenie. Lub więcej niż jeden, aby pokazać, w jaki sposób różni choreografowie, scenografowie, kompozytorzy itd. Zmieniają temat. Jaka mała dziewczynka nie chce założyć tutu i tańczyć. Znowu przystępny tutus przez Amazon.
Ta szczególna stara taśma sprawiała mi tyle radości, że mogłem ją przedstawić dzieciom. Potem obejrzeliśmy animację Disneya. Moje wnuki zdecydowały, że bardziej podoba im się występ na żywo. Kto wiedział?!

Szczegóły kontaktu
YJ CO Ltd

Osoba kontaktowa: Mr.

Tel: 86-20-15915808789

Faks: 86-20-32572998

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)