Cieszymy się, że stopniowo przyczyniamy się do rozwoju działalności przyjaznej środowisku i niskoemisyjnej.


Wierzymy w relację win-win z tobą.

Dom ProduktyZestawy DVD Movie Box

disney collection dvd box set

Orzecznictwo
dobra jakość Kompletne zestawy DVD z serii TV na sprzedaż
dobra jakość Kompletne zestawy DVD z serii TV na sprzedaż
Im Online Czat teraz

zestaw disney dvd box

Episodes Disc Classics Disney Collection Zestaw płyt DVD dla dzieci / rodziny, wysokiej rozdzielczości

 • Episodes Disc Classics Disney Collection Zestaw płyt DVD dla dzieci / rodziny, wysokiej rozdzielczości
Szczegóły Produktu:
Detektyw Conan Sezon 1-5

1.) Opis (Recenzje redakcyjne)

Zbrodniczy umysł jest zakręcony, a Jimmy Kudo zna zacienione korytarze ludzkości jak żaden inny detektyw w branży. Włożył więcej szumowin za kratami, niż o każdego na rytmie, a jego umiejętności przyniosły mu mnóstwo wrogów, a on płaci cenę za jedną ciemną noc ... Został otruty i pozostawiony na śmierć.

Ale zamiast spełnić swój koniec w płytkim grobie, Jimmy zaczyna nowy początek. Przebudzenie, by znaleźć się przemienionym, zły eliksir bezimiennych wrogów zmieniło go w małego chłopca - idealną osłonę! Wykorzystując swoją nieprawdopodobną nową osobowość i najnowocześniejszą technologię, Jimmy jest na tropie swoich napastników jako Conan Edogawa.

2.) Funkcje specjalne

Droga do sprawiedliwości będzie przesiąknięta okrucieństwem i szaleństwem, najgorszym z ludzi, którzy są eksponowani, gdy ten śledczy przemierza podziemia w poszukiwaniu odpowiedzi, rozwiązując jedną chorą zbrodnię na raz. Prawda nie jest otwarta na interpretację. Nie ma miejsca na błąd, gdy życie i kończyna są na linii. Detektyw jak żaden inny, Conan jest w tej sprawie!

Sezon 4 zawiera episdodes 80-105 na 4 dyskach.

3.) Specyfikacja

Aktorzy Format
Alison Retzlof Kolor
Chris Cason AC-3

 • Format: Zestaw skrzynek, NTSC, napisy, pełny ekran
 • Język: japoński, angielski
 • Napisy: angielski
 • Region: Region 1
 • Proporcje obrazu: 1,33: 1
 • Liczba dysków: 4
 • Oceniono:
  nieoceniony
  Nie oceniony
 • Studio: Funimation
 • Data wydania DVD: 17 lutego 2009 r
 • Czas działania: 600 minut
Najlepsze opinie klientów

W czwartym sezonie Sprawa zamknięta. Detektyw Conan zrobił to ponownie i rozwiązał wszystkie swoje sprawy. Wskazówki dla Czarnej Organizacji nie mają nic wspólnego z naprawianiem jego problemu z rozmiarami dzieci. Conan napędza jednak każdą sprawę, mając nadzieję, że znajdzie jakieś wskazówki dotyczące problemu. Teraz, gdy Harley Hartwell zna sekret Conana, myśli, że Conan powinien powiedzieć o tym Richardowi i Rachel. Ale Conan uważa, że ​​lepiej jest trzymać go w ciemności. Conan jest teraz poza młodszą ligą detektywistyczną, która rozwiązała niektóre sprawy, które nie trafiają do Richarda. Tak więc Conan może znaleźć wskazówki w sprawach leżących przed nim, czy też jest skazany na bycie dzieckiem, dopóki nie dorośnie w naturalny sposób.
Pamiętaj "Tylko jedna prawda zwycięża".

To doskonała seria anime dla lubiących tajemnicze i kryminalne seriale. Z głównym bohaterem (Conanem), który jest świetnym detektywem, ale zmuszonym do życia w ciele młodego chłopca po tym, jak został zmuszony do wzięcia jakiejś straszliwej nowej i eksperymentalnej pigułki, seria staje się dość intrygująca, ponieważ chłopiec musi teraz zebrać wskazówki i rozwiązywać zbrodnię na różne sposoby, ponieważ nikt nie uwierzyłby w małe dziecko. Każdy odcinek jest tak zabawny, gdy Conanowi udaje się zebrać wszystkie wskazówki, rozwiązać zbrodnię i postawić przestępców przed sądem za pomocą kilku różnych metod. Fajnie jest też próbować dowiedzieć się, kto popełnił zbrodnię, zanim zrobi to Conan. Sezon 4 jest tak samo wspaniały jak poprzedni, z wieloma nowymi i intrygującymi przypadkami do rozwiązania. Nie jest zbyt gwałtowny i wciąż ma wszystkie wspaniałe elementy do wspaniałej serii kryminałów / detektywów.

sprawa zamknięta to idealna anime, która pozwala Ci zgadywać i sprawia, że ​​chcesz czegoś więcej! Jimmy, 17-letni uczeń z liceum, skurczył się do dzieciaka i przyjął nazwę Conan po serialu sherlock holmes. Conan (jimmy) to genialny detektyw i odkrywa wszystkie zbrodnie i morderstwa, na które napotyka ... każdy wie, że się tylko zastanawiałem, mam już przypadek zamknięty w sezonie 4, ale jest to inna okładka niż ta. czy to to samo epsiodes ???
sprawa zamknięta to konieczność zakupu !!! amazon plzzzz zachować je wkrótce wkrótce 6 sezonu?

Pre-Review Menu Play Movie Disney Collection Zestaw DVD Box, Adventure Time Complete Series

 • Pre-Review Menu Play Movie Disney Collection Zestaw DVD Box, Adventure Time Complete Series
 • Pre-Review Menu Play Movie Disney Collection Zestaw DVD Box, Adventure Time Complete Series
Szczegóły Produktu:
Przygoda: Kompletny szósty sezon

1.) Opis (Recenzje redakcyjne)

Cartoon Network: Adventure Time The Complete Sixth Season

To jedna szalona przygoda po drugiej dla ludzkiego chłopca, Finna i jego najlepszego przyjaciela, Jake'a, 28-letniego psa z magicznymi mocami. Mają największą frajdę i na pewno odkrywają Ziemię Ooo! Niezależnie od tego, czy chodzi o uratowanie księżniczki Bubblegum, walkę z cukierkami z zombie, ośmieszenie króla lodu, czy rozkoszowanie się Marceline, Królową wampirów, z Finnem i Jake'em zawsze jest CZAS PRZYGODNY!

2.) Funkcje specjalne

Komentarz. Nie oceniony. Wydany przez Warner Bros

3.) Specyfikacja

Aktorzy Format
Jeremy Shada Podtytuł
John DiMaggio AC-3

 • Format: NTSC
 • Język: angielski (Dolby Digital 5.1)
 • Region: Region 1
 • Liczba dysków: 3
 • Studio: WarnerBrothers
 • Data wydania DVD: 11 października 2016 r
 • Czas działania: 473 minuty

4.) Najważniejsze opinie klientów

Uwielbiamy oglądać przygody jako rodzina. Jesteśmy bardzo smutni, że wkrótce się to skończy. Oglądaj to, póki możesz!

Jestem pod wrażeniem tego zestawu DVD, ponieważ są tam odcinki Adventure Time, których nigdy nie widziałem. Jest to w dużej mierze spowodowane faktem, że Cartoon Network postanawia zamiast tego uruchomić te straszne Teen Titans. Wciąż je uruchamia, uruchamia i uruchamia pomimo faktu, że nikt w rzeczywistości go nie lubi. Szkoda też, ponieważ Adventure Time to o wiele głębszy, bardziej inteligentny i dobrze napisany program. Więc to jest główny sposób, w jaki mogę zobaczyć Czas Przygód. I mogę popijać go za każdym razem, gdy mam to robić.

Największy program w historii nadawania (tak, nawet w interwebs).
Kupuj co sezon.
Kupuj każdy nowy sezon, np. Dzień, w którym się pojawi.
Oglądam z moim małym chłopakiem i inspiruję się, aby wyjść na zewnątrz i znaleźć nasze przygody oun!
ZASADY CZASU ADVENTURE!

To jest czas przygody. Wiesz, że to kochasz. Twój mózg pragnie go jak cukierka.

Movie Box Sets DVD Bull Season 1 Big Little Lies Chesapeake Shores

 • Movie Box Sets DVD Bull Season 1 Big Little Lies Chesapeake Shores
 • Movie Box Sets DVD Bull Season 1 Big Little Lies Chesapeake Shores
Szczegóły Produktu:
Zestawy Movie Box Zestawy DVD Bull Season 1 Big Little Lies Chesapeake Shores

Bull Season 1 6DVD


1.) Opis (Recenzje redakcyjne)

Uznaje się za niewinnego do czasu udowodnienia winy? Dr Jean Bull (Michael Weatherly) wie, że to dobra teoria, która jest rzadko praktykowana. Przy tak wielu czynnikach ludzkich w każdej próbie, jego klienci potrzebują pomocy, aby zrównoważyć skalę sprawiedliwości. Uwolniając psychologię, neurolingwistykę, zaawansowane technologie i własną surową intuicję, Bull oblicza dokładnie to, co myślą jurorzy, prawnicy i świadkowie. Jest wspierany przez wysoko wykwalifikowanych ekspertów TAC (Trail Analysis Corporation), prowadzonych przez byłego pracownika Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego Departamentu Bezpieczeństwa Krajowego Marissa Morgan (Genewa Carr) i adwokata Benny'ego Colona (Freddy Rodriguez), którego szybki dowcip przewiduje każdą argumentację obronną. Z zaskakującymi spostrzeżeniami i oszałamiającymi kontrstrategiami, Bull i jego zespół przewidują werdykt, a następnie przestawiają scenariusz, by wyrwać zwycięstwo ze szczęk klęski.

Nie oceniony.

Wydany przez Paramount

2.)

Cechy szczególne

Dokonywanie Murdocha
 • Co nowego w sezonie 10 (2 min.)

 • Wydarzenia kibica (2 min.)

 • Ulubiona postać historyczna (1 min.)

 • Ulubiona gwiazda gościa (1 min.)

 • Najzabawniejszy członek obsady (1 min.)

 • Policja z domu stacji nr 4 (3 min.)

 • Spektakularne akrobacje z Murdoch Mysteries (2 min.)
 • Aktorzy: Freddy Rodriguez, Michael Weatherly
 • Format: AC-3, zestaw skrzynek, kolor, podtytuł, panoramiczny, NTSC
 • Język: angielski
 • Napisy: angielski
 • Liczba dysków: 6
 • Oceniono:
  nieoceniony
  Nie oceniony
 • Studio: Paramount
 • Data wydania DVD: 15 sierpnia 2017 r

Recenzja klienta

1.) Przykro mi było zobaczyć recenzję kogoś, kto był "przerażony" w odcinku z udziałem pana Lovecrafta. Mam nadzieję, że da tej serii kolejną szansę i nie osądzi jej przez jeden odcinek. Oglądałem serie od samego początku i pokochałem każdy sezon. Kilka odcinków może nie być tak dobrych jak inne, ale jest ich bardzo niewiele. Uwielbiam te postacie i od pierwszego dnia było to wspaniałe i obserwowałem rozwój postaci. Może biedny Higgins może przestać robić, więc może głupie błędy w następnym sezonie. W każdym razie seria, która jest w dziesiątym sezonie, nie powinna być oceniana w jednym odcinku.

2.) Rzadko zdarza się, gdy pojawia się serial telewizyjny, który trwa tak długo, jak ten jeden-teraz dziesięć sezonów, a niedługo pojawi się 11. miejsce. Murdoch Mysteries powstaje na przełomie XX wieku w Toronto i łączy tajemnice, silne postacie i historyczne perspektywy. Oparty na serii książek Maureen Jennings, seria ta stała się bardzo specyficzna i zabawna. Po pierwsze, od czasu do czasu odwiedzają je historyczne postaci - Teddy Roosevelt, Tesla, Bell, Houdini, Twain i inni. Daje to widzowi ciekawy i niepowtarzalny zwrot w tajemnicy i uziemia je również w czasach, które przedstawiają. Podczas gdy niektórzy spierają się o historyczną dokładność, należy pamiętać, że nie jest to serial historyczny, ale raczej serial detektywistyczny wykorzystujący nowatorskie i nowe techniki, które stają się dostępne w tym czasie. Nasz nieustraszony detektyw William Murdoch - wcielił się w postać Yannick'a Bissona - jest prostolinijnym śledczym w sprawie morderstw, które mają miejsce w Toronto, a czasami jego rozwiązania stanowią wariacje na temat wynalazków tamtych czasów. Wszystko, od wykrywaczy kłamstw i GPS po podsłuchiwanie i pobieranie odcisków palców, Murdoch szybko wykorzystuje czynniki naukowe i CSI w wieku, w którym ta seria jest ustawiona. Z pewnością można twierdzić, że jest wysoce nieprawdopodobne, aby takie narzędzia mogły być wielokrotnie powielane i wykorzystywane przez Murdocha, ale jest to częścią zabawy z tej serii. To, co dodaje uroku wynalazczości tych tajemnic, to solidna obsada postaci, której nie można nie wspomnieć. Wszyscy z Constable Crabtree - atrakcyjnego Jonny'ego Harrisa - i Inspektor Brackenreid - (Thomas Craig) i miłość miłosna Murdocha doktor Julia Ogden (Helene Joy) wszystko to dodaje do ogólnego poczucia zabawy i tajemniczości. Uznaję też tę kanadyjską serię produkcyjną za czołową kwestię społeczną. Zdarzały się przypadki związane z prostytucją, imigracją, gwałtem, prawami kobiet, prawami gejów, uprzedzeniami rasowymi i politycznymi

Funny Kids MovieDisney Collection Zestaw DVD Box, The Boss Baby 2017

 • Funny Kids MovieDisney Collection Zestaw DVD Box, The Boss Baby 2017
Szczegóły Produktu:

The Boss Baby (2017)


1.) Opis (Recenzje redakcyjne)

Fabuła

Siedmioletni Tim Templeton zawsze był chłopcem o nadaktywnej wyobraźni, a przez ostatnie siedem lat życie było dla niego wszystkim brzoskwiniami, czerpiąc całą miłość i czułość od troskliwych rodziców. Jednak życie nigdy nie będzie takie samo i Tim nie będzie już w centrum uwagi, ponieważ przybycie nieprawdopodobnego nowego brata o imieniu Boss Baby, ubranego w czarny garnitur wraz z krawatem i teczką, wkrótce okrada go ze wszystkich miłość, gdy przejmuje cały dom Templetonów. Niemniej jednak, chociaż może to być prawdą, wkrótce, Tim i nowy Szef w pieluchie będą musieli odłożyć różnice na bok i połączyć siły, ponieważ podstępny plan z udziałem szefa Puppy Co. grozi przechyleniem równowagi sił w kierunku ich podstępnie uroczych Furijscy antagoniści, nie mówiąc już o tym, że następna Konwencja Peta trwa tylko dwa dni. Bracia, pospieszcie się.

2.) Funkcje specjalne -

Wideo
Kodek: MPEG-4 AVC
Rozdzielczość: 1080p
Oryginalny współczynnik proporcji: 2,39: 1

Audio

Polski: DTS-HD Master Audio 7.1
Francuski: DTS 5.1
Hiszpański: Dolby Digital 5.1
Polski: DTS-HD Master Audio 7.1
Francuski: DTS 5.1
Hiszpański: Dolby Digital 5.1
(mniej)

Napisy na filmie obcojęzycznym
Angielski SDH, francuski, hiszpański
Angielski SDH, francuski, hiszpański (mniej)


Dyski
płyta Blu-ray
Zestaw dwóch płyt (1 BD-50, 1 DVD)
Kopia cyfrowa
Kopiowanie DVD

Opakowanie
Narzuty w oryginalnym tłoczeniu

Specyfikacja

Aktorzy Format
Ellen Degeneres Disney
Albert Brooks Bluray

 • Detale

  Oficjalne witryny:

  DreamWorks Animation [Stany Zjednoczone] Oficjalny Facebook

  Kraj:

  USA

  Język:

  język angielski

  Opinie klientów

  1.) Nauczyłem się czegoś ważnego o dzieciach zaraz po tym, jak moja nowonarodzona dziewczynka wróciła ze szpitala do domu. Pierwszej nocy spała jak ... cóż, jak dziecko. Mój dwuletni ... płakał jak jeden. Był nietypowo niespokojny, całą noc, podczas gdy jego siostra wydawała się całkowicie zadowolona (przynajmniej przez pierwszą noc). Posiadanie drugiego dziecka w domu jest trudne do przyzwyczajenia - szczególnie dla pierwszego dziecka. Dla tego pierworodnego może się nagle wydawać, że wszystko się zmieniło i że nowe przybycie jest teraz ważniejsze niż cokolwiek lub kogokolwiek innego. Kiedy nagle wydaje się, że nowe dziecko zwraca na siebie całą uwagę, a na każde jego wołanie odpowiada natychmiast, a każdy zachcianek jest zaspokojony, to dziecko może wydawać się ... szefem. Jest to zjawisko, o którym wiedzą tak dobrze rodzice z więcej niż jednym dzieckiem, które stworzyło podstawę dla książki dla dzieci autorstwa amerykańskiej pisarki i ilustratorki Marli Frazee z 2010 r. Oraz animowanego filmu fabularnego inspirowanego książką, "The Boss Baby" (PG 2017) (PG 1:37).


  2.) "The Boss Baby" jest bardzo kreatywny i sprawia wiele radości! Scenarzysta Michael McCullers (pisarz dwóch ostatnich filmów "Austin Powers", "Baby Mama", "Hotel Transylwania 3" i "Shrek 5") z powodzeniem rozszerza założenia powieści Frazee, by uczynić ją godną filmu fabularnego. Reżyser Tom McGrath (kierujący filmami "Madagaskar" i "Megamind") zapewnia, że ​​ekran wypełniony jest kolorowymi, pomysłowymi i przyjemnymi scenami, które napędzają tę przygodę z dzieciństwa do bardzo satysfakcjonującej konkluzji. Utalentowana obsada głosu zapewnia solidne wykonania, a animacja komputerowa spełnia najwyższe standardy, których Movie Fan oczekują od filmów DreamWorks. Opowieść jest powrotem do wcześniejszych stylów animowanych dziecięcych przygód, przypominając mi "Toy Story" i podobne starsze filmy. Rezultatem jest film, który jest w większości przyjazny dla dzieci (z odrobiną prostackiego języka i garścią dowcipów i ujęć niedopałków), a nawet może sprawić, że rodzice poczują trochę nostalgii za filmami z dzieciństwa. "The Boss Baby" jest ładnym szefem - i jest świetną zabawą dla całej rodziny. "ZA-"

  3.) Tim (wyrażony przez Milesa Bakshiego) jest typowym siedmiolatkiem. Ma aktywną wyobraźnię, uwielbia bawić się z rodzicami i jest szczęśliwy. Jest zadowolony ze wszystkiego, co w jego życiu. Teraz. Dzisiaj. Ale to wszystko się zmienia, gdy jego rodzice (Jimmy Kimmel i Lisa Kudrow) wychodzą z taksówki, wchodzą do domu rodzinnego i przedstawiają Tima nowiutkiemu młodszemu bratu. Tim szybko czuje się zaniedbany. Na przykład, jego dawny rytuał snem, w którym oboje rodzice przychodzą do jego pokoju, by czytać mu historie, śpiewać mu specjalną piosenkę, uściskać i całować go na dobranoc, zamienia się w oboje biegnąc w górę i w dół korytarza w kierunku pokoju dziecka, a następnie mijając z wyczerpania na kanapie w salonie. Ale Tim nie tylko reaguje na nowe dziecko, ale staje się wobec niego podejrzliwy. To dziecko nie zachowuje się jak normalne dziecko. Tim myśli, że ten mały tyke nie jest tym, kim wydaje się być. Tim myśli, że dziecko coś knuje, a ... Tim ma absolutną rację! Łapie swojego młodszego brata mówiącego - mówiąc w pełnych zdaniach - na (zabawkowym) telefonie! Tim konfrontuje dziecko, a dziecko mu odpowiada! To Boss Baby (wypowiedziane przez Aleca Baldwina) mówi Timowi, że jest tajną misją firmy Baby Corp., która zajmuje się produkcją i dystrybucją niemowląt na całym świecie. Baby (którego prawdziwe imię nie słyszymy do późna w filmie) wymaga pomocy Tima, obiecując, że gdy jego praca zostanie wykonana, opuści dom Tima na zawsze. Rodzice Tata pracują dla Puppy Co, która opracowuje nowy rodzaj szczenięcia, który zmniejszy ilość miłości rodzinnej dostępnej dla niemowląt bardziej niż jakikolwiek poprzedni model szczeniaka przed nią. Dzięki pomocy Tima (i pomocy innych dzieci - wyrażonej przez Conrada Vernona, Eric Bella Jr., ViviAnn Yee i Davida Sorena - których rodzice również pracują w firmie), Baby planuje zinfiltrować Puppy Co, dowiedzieć się, co oni robią i powstrzymać firmę i ich dyrektora generalnego (Steve Buscemi) przed przekształcaniem kochanki w miłość szczeniaka.

Szczegóły kontaktu
YJ CO Ltd

Osoba kontaktowa: Mr.

Tel: 86-20-15915808789

Faks: 86-20-32572998

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)