Cieszymy się, że stopniowo przyczyniamy się do rozwoju działalności przyjaznej środowisku i niskoemisyjnej.


Wierzymy w relację win-win z tobą.

Dom ProduktyZestawy DVD dla dzieci

children movies on dvd

Orzecznictwo
dobra jakość Kompletne zestawy DVD z serii TV na sprzedaż
dobra jakość Kompletne zestawy DVD z serii TV na sprzedaż
Im Online Czat teraz

filmy dla dzieci na DVD

Kreskówki dla dzieci filmy na DVD dla kolekcji Disney, język angielski

 • Kreskówki dla dzieci filmy na DVD dla kolekcji Disney, język angielski
Szczegóły Produktu:
Śpiąca Królewna

1.) Opis (Recenzje redakcyjne)

Kiedy młody książę i jego zaufana pomoc dowiadują się o przeklętym, wiecznym śnie snu księżnej, wyruszają w podróż, aby ją uratować. Muszą walczyć ze złowrogą królową i legionami nieumarłych potworów, zanim będzie wolna. Nie oceniony.

Wydany przez The Asylum
. Zakochaj się w chwale bajki Disney's Ultimate Princess Fairy Tale! Magia jest prawdziwa, ponieważ doświadczasz całej widowiskowości i mocy na Blu-ray - i po raz pierwszy w historii Digital HD - z niesamowitym obrazem w wysokiej rozdzielczości i ekscytującym, szybkim dźwiękiem! Piękno, cud i przygoda kręcą się razem w wielkiej legendzie, która wykracza poza czas jako Maleficent, jeden z najbardziej spektakularnych złoczyńców animacji, wysyła ukochaną księżniczkę Aurorę w zaczarowany sen. W majestatycznej opowieści, która budzi wszystkie zmysły, Dobre Wróżki uzbrajają dzielnego księcia Filipa, by pokonać przerażającego, oddychającego ogniem smoka i uratować Aurorę. Ale sukces w walce może nie wystarczyć, bo jedynym sposobem na obudzenie księżniczki jest pocałunek Prawdziwej Miłości! Twórz wspomnienia, które będą trwać całe życie dzięki wspaniałemu ŚWIATOWIU SLEEPING BEAUTY Disneya - obowiązkowi dla klasycznej kolekcji każdej rodziny!

2.) Funkcje specjalne

 • Uwaga: ten przedmiot jest tylko w wersji diamentowej. Po otwarciu etui znajdziesz Diamond Edition jest wydrukowany na dysku. Skreślone i alternatywne sceny: Przekleństwo zostaje spełnione, Nadejście Złego, Uczciwość.
Specyfikacja

Aktorzy Format
Mary Costa Disney
Eleanor Audiey Bluray

 • Format: wiele formatów, AC-3, animowane, kolorowe, Dolby, dubbingowane, NTSC, podtytułowane, szerokoekranowe
 • Język: angielski (Dolby Digital 5.1), francuski (Dolby Digital 5.1), hiszpański (Dolby Digital 5.1)
 • Napisy: francuski, hiszpański, angielski
 • Nazwany: francuski, hiszpański
 • Region: Region 1 (tylko USA i Kanada. Więcej informacji na temat formatów DVD.)
 • Proporcje: 2,55: 1
 • Liczba dysków: 1
 • Oceniono:
  sol
  Ogólna publiczność
 • Studio: Walt Disney Studios Home Entertainment
 • Data wydania DVD: 7 października 2014 r
 • Czas działania: 75 minut

Opinie klientów

1.) Jeden z moich ulubionych filmów! I to jest z nowymi funkcjami bonusowymi! Obejmuje:
· "Once Upon A Parade" (z udziałem Sarah Hyland) - Za każdą atrakcją, wydarzeniem i paradą w Magic Kingdom jest wyjątkowa historia.
· Art of Evil: Generations Of Disney Villains - Ten starodawny utwór ukazuje ulubionego animatora Disneya, Marc Davisa i jego osławione kreacje postaci takich jak Maleficent i Cruella. W całym utworze będziemy rozmawiać z współczesnymi animatorami, takimi jak Andreas Deja, a także z nową generacją animatorów (Lino DiSalvo, dyrektor animacji FROZEN), w jaki sposób projekty i postaci Marca wpłynęły na to, co robią dzisiaj.
· @DisneyAnimation: ARTISTS IN MOTION (Edycja Rozszerzona) - Dołącz do artysty Walt Disney Animation Visual Development Brittney Lee, która przechodzi proces tworzenia trójwymiarowej rzeźby Maleficent, całkowicie bez papieru. W tej rozszerzonej wersji wejdź głębiej w proces Britney

2.) To jeden z moich ulubionych filmów Disneya. Uwielbiam muzykę Czajkowskiego słyszalną w całym i piękno animacji i grafiki. Piękna Mary Costa śpiewa jej serce jako księżniczka Aurora / Briar Rose. Kiedy byłam dziewczynką, miałem papierowe lalki tych postaci i album Śpiącej królewny Piotra Czajkowskiego, którego mogłem słuchać, podczas gdy ja grałem. Nazwałem nawet moje pierwsze dziecko Aurora. Więc tak, zdecydowanie kocham ten film.
Ta wersja jest tak piękna, jak ją zapamiętałem, zawiera dodatki do krótkiego fragmentu Fantasy Parade, a także tło wypowiedzi projektantów i animatorów, a także niektórych aktorów. Zawiera także kilka plansz historii na różne sposoby, w jakie można opowieść, a także sekwencje akcji na żywo, które animatorzy używali do rysowania postaci. Dochodzi do około 3 godzin filmów i dodatków w tej cenie.
Jeśli jesteś członkiem Disney Anywhere, otrzymasz 150 punktów do wydania na następny zakup Disneya.
Jestem prawdziwym fanem i myślę, że ta historia utrzymuje się dzisiaj ze złym Maleficentem, który stał się Smokiem i cudownymi wróżkami, Fauną, Florą i Meriwether. Te postacie są czyste Disney i zostaną zapamiętane.

3.) Większość z nas zna tę bajkę ze względu na animowaną kreskówkę Walta Disneya. Ale jest tyle sposobów, aby wasze dzieci mogły tego doświadczyć. Szukałem książek z obrazkami (w bardzo przystępnej cenie za pośrednictwem sprzedaży książek używanych przez Amazon). Było więcej niż jedna adaptacja z pięknymi pracami plastycznymi i wariacjami na temat, którymi mogli podzielić się z dziećmi. Sleeping Beauty to także piękny balet. Możesz znaleźć i uzyskać doskonałą wydajność przez światowej sławy zespoły baletu za pośrednictwem Amazon używane taśmy lub DVD w naprawdę przystępnej cenie. Lub więcej niż jeden, aby pokazać, w jaki sposób różni choreografowie, scenografowie, kompozytorzy itd. Zmieniają temat. Jaka mała dziewczynka nie chce założyć tutu i tańczyć. Znowu przystępny tutus przez Amazon.
Ta szczególna stara taśma sprawiała mi tyle radości, że mogłem ją przedstawić dzieciom. Potem obejrzeliśmy animację Disneya. Moje wnuki zdecydowały, że bardziej podoba im się występ na żywo. Kto wiedział?!

Zestawy Blu-ray dla dzieci z serii Digital DVD Wszystkie prawa zastrzeżone, hiszpański Audio

 • Zestawy Blu-ray dla dzieci z serii Digital DVD Wszystkie prawa zastrzeżone, hiszpański Audio
Szczegóły Produktu:
Song of the Sea


1.) Opis (Recenzje redakcyjne)

Powraca klasyczna opowieść o Piotrze Panu. Dołącz do Piotruś Pan i Tinker Bell w tym familijnym filmie, gdy zabierają troje małych dzieci na przygodę swojego życia. Podniecenie eksploduje, gdy staną twarzą w twarz z kapitanem Hookiem i jego załogą. To magiczne wideo ma wyłączne nagranie z produkcji Petera Pan.Organizowane biuro G.Box brutto: 87,4 miliona dolarów.

2.) Funkcje specjalne

Nie mogę wyrazić, jak bardzo kocham ten film. Dzieci też to uwielbiają, ale myślę, że może bardziej to pokocham. Inne recenzje mówią o tym, o co chodzi, dziewczynie z selkie i podróży, którą zabiera jej brat, by pomóc jej stać się tym, kim jest, i utrzymać przy życiu magię historii, z którymi dorastali. Ale w tym filmie są takie emocje, których naprawdę nie można uchwycić słowami. Rodzina jest rozdarta, gdy tracą matkę, a wraz z żalem ich ojców, dzieci są pozostawione same sobie. Dzieci są wysyłane do życia z babcią i tylko wtedy, gdy próbuje uciec do domu, rozpoczyna się przygoda dla nich. Początek ukazuje żałobnego, niemal zaniedbanego ojca, małego chłopca, który jest zły na świat i swoją siostrę. I mała dziewczynka, która desperacko pragnie miłości i akceptacji swojego brata. W miarę jak ta historia toczy się dalej, chłopiec staje się mniej zły, mniej urażony i bardziej kochający wobec swojej siostry. Zaczyna rozumieć, że nic, co wydarzyło się w ich życiu, nigdy nie było jej winą, i stała się jej przywódcą, jej obrońcą i jej systemem wsparcia. Postacie w filmie odzwierciedlają się nawzajem. Rozpaczliwy olbrzym zamienia się w kamień odzwierciedlający ich ojca, a sowa wiedźma odzwierciedla ich babkę, próbując tylko pomóc, ale krzywdząc wszystkich w tym procesie. Kończy się szczęśliwą drogą dla wszystkich i niech cię Bóg błogosławi, jeśli nie wylejesz łzy.

3.) Specyfikacja

Aktorzy Format
Bobby Driscoll NTSC
Kathryn Beaumont AC-3

 • Format: cyfrowy, Blu-ray, DVD
 • Język: angielski (Dolby Digital 5.1), angielski (DTS-HD Master Audio 5.1), francuski (Dolby Digital 5.1), francuski (DTS 5.1)
 • Napisy: angielski, francuski
 • Nazwany: francuski
 • Region: Wszystkie regiony
 • Proporcje obrazu: 1,85: 1
Recenzja klienta

1.) My folk z Szmaragdowej Wyspy nie oglądamy dużo rozrywki dla dzieci z naszego sprawiedliwego kraju. Kiedy więc dowiedziałem się, że ludzie opowiadający się za urzekającą i absolutnie piękną Tajemnicą Kells tworzyli Pieśń nad morzem, magiczną bajkę przesiąkniętą irlandzkim folklorem i mitologią ... Wiedziałem, że muszę to zobaczyć tak szybko, jak to możliwe. Nie zawiodłem się! Pieśń nad Morzem to magiczna, poetycka, wzruszająca i piękna opowieść, w którą wejdą dzieci, nie zwracając się do nich. Wizualizacje są stylizowane i bogate, a po prostu piękne. Co ważniejsze, Song of the Sea ma wielkie serce i dużo uroku.

Opowieść brzmi następująco: Ben i Saoirse (powiedział seer-sha) mieszkają w latarni morskiej z ojcem Conorem. Pewnej nocy, Saoirse zostaje zabrany do oceanu przez foki, gdzie ujawnia się, że jest palantką - magiczną istotą, która przybiera formę pieczęci w morzu. Kiedy Ben i Saoirse zostają wysłani, aby mieszkać z babcią w mieście, muszą stawić czoła swoim wewnętrznym obawom i wypełnić zadanie, aby utrzymać magiczne historie przy życiu.

Polecam ten magiczny film dzieciom i dorosłym. Przyjdź i podziel się cudami Irlandii.
Jak mówią w języku gaelickim, idźcie raibh míle maith agat!

2.) Song of the Sea to animowana fantazja w gatunku G, oparta na irlandzkim micie, ale nie pozwól, by ocena G-lub te opisy fantasy zmyliły cię, gdy myślałeś, że film nie dotyczy prawdziwego dramatu i prawdziwych emocji . W przeciwieństwie do wielu innych dziecięcych fantazji z kategorii "G", szczególnie tych, które pochodzą z Hollywood - i, wierzcie mi, lubię te, niektóre z nich całkiem sporo (Roboty, Wall-E, itp.) - Song of Morze nie opiera się na kliszach ani formułach. Nie boi się wejść głębiej w głowę dziecka. Podczas gdy pojazd dostawczy jest jednym z duchów związanych z Ziemią i ich wybawicielem, dzieckiem zrodzonym z jednego z nich, historia podąża ścieżką utraty, lęku, złego skierowania gniewu, rozpaczy, choroby, a ostatecznie zrozumienia, poświęcenia i heroizmu.

Obserwowałem to z moją ośmioletnią wnuczką i była zahipnotyzowana. Po filmie mieliśmy okazję porozmawiać o tym, jak sobie radzić z byciem smutnym. Ciężkie rzeczy dla ośmiolatka, ale film ułatwił rozmowę.

Technicznie film jest piękny. Jest pomysłowy i wizualnie pomysłowy. Wygląda na wyciągnięcie ręki.

Film ma nieco smutny i niepokojący ton. Jednak to przede wszystkim ta niesamowita przygoda, w której ta mała dziewczynka i jej starszy brat znajdują się; jest to przygoda bardziej ekscytująca dzięki realnym konsekwencjom niepowodzenia w osiągnięciu sukcesu.

3.) To pierwszy film, w którym wzięliśmy nasze 4,5-letnie bliźniaczki, aby zobaczyć je w kinie. Mój mąż i ja jesteśmy wielkimi fanami Secret of Kells, ale czujemy, że jest to trochę zbyt brutalne dla osób w wieku 4,5 lat, więc byliśmy bardzo podekscytowani, kiedy ukazało się Song of the Sea. Gdy siedzieliśmy w teatrze, byliśmy trochę zaniepokojeni tym, że materiał może być zbyt ciemny dla naszych dzieci, ale gdy tylko opuściliśmy teatr, poprosili go o ponowne obejrzenie.

Mój mąż i ja znaleźliśmy film wizualnie i tematycznie wykwintny i nie potrzebujemy zrozumienia ani uznania dla mitologii celtyckiej, by ją kochać. Muzyka jest marzycielska, a tempo jest odświeżającą zmianą od nadmiernie pobudzającej ceny, która obfituje w naszą kulturę. Podczas gdy oglądaliśmy ten film, wszyscy byliśmy przez niego zmieceni. I, zabawne jak to było, to także wywołało sensowne dyskusje. Niezwykły film.

Dziękuję Tomm Moore!

Classics Cartoon Disney Filmy dla dzieci na DVD Zestawy, The Wild Life DVD

 • Classics Cartoon Disney Filmy dla dzieci na DVD Zestawy, The Wild Life DVD
Szczegóły Produktu:
DVD z Wild Life


1.) Opis (Recenzje redakcyjne)

Od niesamowitej papugi Mak do obskurnego tapira Rosie, od persnickety echidna Epi po akrobatyczną łuskowiec Pango, od tęgiego kozaka Scrubby'ego do zdroworozsądego zimorodka Kiki i zawsze chłodnego kameleona Carmello, wszystko jest większe niż ... życie na tropikalnej wyspie, która jest czystym dzikim zwierzęcym rajem. Wtedy Robinson Crusoe, człowiek z bronią w ręku, przybywa pośród wściekłej burzy, a ich życie zostaje na zawsze zmienione przez tę oszałamiającą nową "istotę". Bez względu na różnice, rozbitki ludzkie i dziwaczne zwierzęta rozpoczynają zabawną nową przygodę, budując pierwszy dom na drzewie i przetrwanie razem. Ale gdy dwaj spłodzeni członkowie królestwa zwierząt - dzikie koty Mal i May - rzucają się w bitwę o kontrolę nad wyspą, Crusoe i jego zwierzęcy posses muszą odkryć prawdziwą siłę przyjaźni przeciw wszelkim przeciwnościom (nawet dzikim kotom).

Oceniono PG za łagodne działanie / niebezpieczeństwo i trochę niegrzecznego humoru.

Wydany przez Lionsgate i Summit Entertainment.

2.) Funkcje specjalne

 • Dziki świat: robienie dzikiego życia
  Poznaj postacie
  Wskazówki dotyczące podróży
  The Wild Life Musical Adventure
Specyfikacja

Aktorzy Format
Ellen Degeneres Disney
Albert Brooks Bluray

 • Format: animowany, kolorowy, NTSC, panoramiczny
 • Język: angielski
 • Napisy: hiszpański, angielski
 • Region: Region 1 (tylko USA i Kanada. Więcej informacji o formatach DVD.)
 • Liczba dysków: 1
 • Oceniono:
  PG
  Zalecany nadzór rodzicielski
 • Studio: Lionsgate
 • Data wydania DVD: 29 listopada 2016 r
 • Czas działania: 91 minut

Opinie klientów

1.) Oglądałem kilka odcinków The Garfield Show. CGI było zgrabne, ale Garfield nie miał charakteru i większość gagów upadła! W filmie akcji Garfield wystąpiły podobne problemy. Chociaż Bill Murray był dobrym wyborem na głos Garfielda. Byłem fanem Garfield odkąd byłem 2-letnim ssaniem butelki. Miałem kiedyś tort urodzinowy Garfield. W latach 80-tych modne były pluszowe zabawki Garfield przyklejające się do okna samochodu. Garfield został stworzony przez rysownika Jima Davisa pod koniec lat siedemdziesiątych. Programy telewizyjne Garfield zostały przystosowane do telewizji sieciowej w latach 80-tych. Aktor Lorenzo Music był Garfieldem! Kiedy myślimy o "głosie Garfielda", myślimy o jego głosie. W komiksach Odie dołączył do obsady, gdy przyjaciel Jona, Lyman, zostawił go w swoim domu. Humor w komiksie Garfield jest suchy i sardoniczny. Śmieją się z poniedziałków, modnych diet, popularnych filmów, oszustów itp. Wygląd Garfielda, Jona i Odie został udoskonalony na przestrzeni lat. Garfield and Friends był świetną kreskówką w sobotę rano w CBS. Trwało to w latach 1988-1993. Dostarczono w jakości i ilości. Przedstawienie wypełnione było kreskówkami z US Acres. W Anglii US Acres znane jest jako "Farma Orsona". Muzyka na Garfield i Friends jest dobra biorąc pod uwagę ograniczony budżet.
Podoba mi się odcinek, w którym Garfield i Odie tańczą do muzyki polka na chodniku. To nie ma sensu, ale jest zabawne!
W innym odcinku Jon, Odie i Garfield nie mają gdzie się ukryć przed cechą stworzenia klasy B. Funkcja złego stworzenia jest również wyświetlana w kanale hiszpańskojęzycznym! Karykatury amerykańskich akrów są prawie tak samo zabawne jak Garfield. Podrabiali wszystko od Star Trek do Jamesa Bonda. Zajęło mi lata odkrycie, że Nermal był męskim kocim głosem kobiety. W niektórych dubbingowanych wersjach Nermal nazywa się "She"! Garfield and Friends (1988-1993) przedstawili Garfielda w jego najczystszej, prawdziwej formie.


2.) Garfield & Friends świeci jako tak zwany "srebrny wiek" Garfielda ... nigdy nie rozumiał, jak to było w Srebrnym Wieku, jako że Złoty Wiek był starszym, zwinnym Garfieldem i zawierał wiele nieodłącznych postaci. Tom Dwa z serii ma wiele niezapomnianych kreskówek. Podobnie jak w przypadku wszystkich wolumenów G & F, segmenty amerykańskie Acres są hit-or-miss; zwykle odcinki z piosenkami w nich są "miss", podczas gdy inne są całkiem dobre rzeczy. Epizody Garfielda zawierają jednak udźwiękowienie Pat Buttram (głos szeryfa z Nottingham w filmie Disneya "Robin Hood" i Napoleona w "Arystokratach") oraz wielu innych klasycznych aktorów kreskówkowych. Epizody te zaczęły pojawiać się w formacie cyfrowym, ale są one niewytłumaczalnie powolne (legalne i powielane argumenty, w których PAWS, Inc. są zwykle podejrzanymi), więc bardzo polecam zakup tych płyt DVD, zanim nie będzie można ich znaleźć.

3.) Ach, to ta sama wielka kreskówka, którą pamiętam z dzieciństwa. Zwróć uwagę, że nie jest to wersja HD, więc początkowo wydawało się nieco "wyłączone" w porównaniu z ostrym obrazem, który jesteśmy przyzwyczajeni do oglądania na telewizorach HD z dużymi ekranami. Jednak po kilku minutach wspomina się, że obraz jest dokładnie taki, jaki był, gdy epizody pierwotnie wyemitowano, dodając uczucie nostalgii. Cieszę się, że ta kolekcja wideo jest dostępna, więc mogę dzielić "oryginalne" Garfield z moimi dziećmi.

Zestawy DVD dla dzieci z kreskówek Kompletne serie do kina domowego, orzeszki ziemne

 • Zestawy DVD dla dzieci z kreskówek Kompletne serie do kina domowego, orzeszki ziemne
Szczegóły Produktu:
Orzeszki ziemne


1.) Opis (Recenzje redakcyjne)

"Dobry dinozaur" zadaje pytanie: co, jeśli asteroida, która na zawsze zmieniła życie na Ziemi, całkowicie opuściła planetę i gigantyczne dinozaury nigdy nie wyginęły? Pixar Animation Studios zabierze Cię w epicką podróż do świata dinozaurów, w którym Apatosaurus o imieniu Arlo tworzy nieprawdopodobnego człowieka. Podróżując przez surowy i tajemniczy krajobraz, Arlo uczy się konfrontacji ze swoimi lękami i odkrywa, do czego jest naprawdę zdolny. Podzielił PG na niebezpieczeństwo, działania i elementy tematyczne.

Kwota kasowa kasowa: 123,0 mln USD.

Wydane przez Disneya i Pixara. S

2.) Funkcje specjalne

Od nowatorskich umysłów Disney-Pixara to zabawna, pełna emocji przygoda o potędze konfrontacji i pokonaniu twoich lęków i odkryciu, kim masz być. DOBRA DINOSAUR zadaje pytanie: co, jeśli asteroida, która na zawsze zmieniła życie na Ziemi, całkowicie opuściła planetę, a gigantyczne dinozaury nigdy nie wyginęły? W tej epickiej podróży do świata dinozaurów apatozaur o imieniu Arlo sprawia, że ​​człowiek jest mało prawdopodobny. Podróżując przez surowy i tajemniczy krajobraz, Arlo uczy się konfrontacji ze swoimi lękami i odkrywa, do czego jest naprawdę zdolny. Przyprowadź do domu tę oryginalną historię pełną humoru, serca, akcji i wyobraźni, idealną dla całej rodziny!

Specyfikacja

Aktorzy Format
Jeffrey Wright Kolor
Frances McDormand DTS

 • Format: AC-3, Animowane, Dolby, Dubbing, NTSC, Napisy, Widescreen
 • Język: angielski (Dolby Digital 5.1), francuski (Dolby Digital 5.1), hiszpański (Dolby Digital 5.1)
 • Napisy: francuski, hiszpański, angielski
 • Nazwany: francuski, hiszpański
 • Region: Region 1
 • Współczynnik proporcji: 2,39: 1
 • Liczba dysków: 1
 • Oceniono:
  PG
  Zalecany nadzór rodzicielski
 • Studio: Walt Disney Studios
 • Data wydania DVD: 23 lutego 2016 r
 • Czas działania: 94 minuty

Recenzja klienta

1.) Musiałem dać recenzję, ponieważ ludzie podają temu filmowi złe recenzje lub mówią, że ma problemy. Powiem od razu, że ten film nie jest "niesamowity", nie jest to nowy przełomowy film animowany, taki jak Frozen. Jednak ten film ma wszystkie klasyczne rzeczy, których szukasz w dobrym filmie animowanym, takim jak Król lew.

Nie chcę zbyt wiele opowiadać, ale w większości przypadków jest to ten sam banał, mały dinozaur w drodze powrotnej do rodziny po tragicznym wydarzeniu przechodzi przez serię prób w drodze do domu. Tak, tak, zostało to zrobione, w kółko i nadal i wciąż jest świetne. Ten film bierze to i tworzy głęboką, emocjonalną więź między tobą a bohaterami filmu.

Mój 5-latek absolutnie się podobało wraz z dorosłymi. Jestem dorosłym osłem i płakałem 4 razy podczas filmu. Nie płakałem podczas The Lion King i był to świetny film. To jest coś warte! Ten film nie przełamuje bariery w opowiadaniu historii, ale dostawa jest intensywna i tworzy bezpośrednie emocjonalne przywiązanie do postaci. Jeśli jesteś dorosły i nie płaczesz, potrzebujesz MRI, aby sprawdzić, czy twoje serce wciąż jest obecne.

2.) To był jeden dziwny film! Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak wyglądałoby życie na Ziemi, gdyby dinozaury NIE zostały zmiecione przez asteroidę, ten film może być twoją odpowiedzią!

Szczekająca osoba o imieniu Spot. Wha ??? Strach ojca, który został zmieciony, próbując zabić Spot. Ahhhhhh! Bycie ocenianym przez twoją rodzinę za to, co masz lub czego nie dokonałeś. Nie!!! Spotkaj człowieka jedzącego gigantycznego żuka. EEeeeww !!

Halucynacja wywołana jagodami była tak rozłączona, że ​​zastanawiałem się, co palili ci faceci w Pixar. Niesamowite!!

Ale nadal mi się podobało, chociaż starałem się tego nie robić. I, mogę, ale nie musiałem, płakać ... 4 razy.
Szczerze mówiąc, tylko trzykrotnie płakałem w filmie, a potem jeszcze raz, kiedy dzieciaki chciały znów to zobaczyć!

Dzieciom się podobało, i to jest warte 5 gwiazdek !!

3.) Kupiłem dobrego dinozaura do oglądania z moimi córkami w wieku 2 i 4 lat, 4 noce temu. Od momentu zakupu, od tamtej pory codziennie go oglądali. Osobiście widziałem to 3 razy i oglądałem go od początku do końca prawie wszystkie 3 razy. Nie trzeba dodawać, że naprawdę podoba nam się ten film.

Co lubić .... Grafika jest niesamowita. Niektóre sceny pokazujące rzekę wyglądają naprawdę. To świetna historia dla dzieci. Uczy wytrwałości, pokonywania lęków i wartości przyjaźni. Postacie są powiązane i sympatyczne. Korzeń Arlo przez cały czas w filmie, rośnie kochać miejsce i jak zaprzyjaźnia się i chroni Arlo, i cieszyć się innymi wspaniałymi przyjaciółmi Arlo spotyka po drodze zwłaszcza T-Rex Cowboys!

Czego nie lubić ... Mogę tylko pomyśleć dwa razy w filmie, w którym nie czułem, aby treść była odpowiednia dla moich młodych, i to były dwa razy zwierzęta były zjedzone. Ta część, w której Spot odgryza głowę Beatlesów, była niewielką grafiką dla młodej publiczności. Także ta część, w której sęp spożywa istoty po burzy. Moje dziewczyny nie wydawały się być przesuwane przez żadną scenę, ale byłem nimi trochę zaskoczony.

Ogólnie jest to film, który spodoba się całej rodzinie. Nie rozczarujesz się.

Bluray HD Cartoon dzieci filmy na DVD Kolekcja do kina domowego / Rozrywka

 • Bluray HD Cartoon dzieci filmy na DVD Kolekcja do kina domowego / Rozrywka
Szczegóły Produktu:
Zootopia


1.) Opis (Recenzje redakcyjne)

Od Walt Disney Animation Studios to komedia-przygodowa gra w nowoczesnej ssaczej metropolii ZOOTOPII. Zdeterminowana, by udowodnić, że jest oficerem Judy Hopps, pierwszym króliczkiem na policji Zootopia, skacze na szansę złamania jej pierwszego przypadku - nawet jeśli oznacza to partnerstwo z lisem oszustów, Nickiem Wilde'em, aby rozwiązać zagadkę. Zabierz do domu tę zabawną przygodę pełną akcji i serca. To świetna zabawa dla wszystkich kształtów i gatunków!

2.) Funkcje specjalne

Współczesna ssaka metropolia Zootopia to miasto jak żadne inne. Składa się z dzielnic siedlisk, takich jak rytmiczny plac Sahara i lodowaty Tundratown, to miejsce, w którym żyją zwierzęta z każdego środowiska - miejsce, w którym nie ważne, kim jesteś, od największego słonia do najmniejszej ryjówki, możesz być kimkolwiek. Ale kiedy pojawia się optymistka Oficer Judy Hopps, odkrywa, że ​​bycie pierwszym królikiem na policji dużych, trudnych zwierząt nie jest takie łatwe. Zdeterminowana, by udowodnić swoją wartość, rzuca się na szansę złamania sprawy, nawet jeśli oznacza to partnerstwo z szybko rozmawiającym, oszustem-lisem, Nickiem Wilde'em, aby rozwiązać zagadkę.Zgadza się PG za pewne elementy tematyczne, niegrzeczny humor i akcję .

Specyfikacja

Aktorzy Format
Byron Howard Kolor
Rich Moore płyta DVD

 • Format: DVD
 • Region: Region 1 (tylko USA i Kanada. Więcej informacji na temat formatów DVD.)
 • Liczba dysków: 1
 • Oceniono:
  NR
  Nie oceniony

Recenzja klienta

1.) Doskonałe opakowanie i produkt dotarły szybko. Udowodnij, że jest wysoki, ale jest rzadki, więc co masz zamiar zrobić?

2.) NIESAMOWITA oferta! DVD jest w idealnym stanie, a moja córka ogląda je codziennie! To był świetny dodatek do mojej biblioteki DVD w klasie. Obejmuje wszystkie pojęcia nauczane przez mój podręcznik naukowy. To była świetna recenzja dla moich uczniów, aby wzmocnić to, czego się nauczyli.

3.) Nasz syn jest tak zaangażowany w książki, matematykę, naukę, proste eksperymenty laboratoryjne ... jesteśmy dumnymi rodzicami. Uwielbiam te płyty DVD, bardzo łatwo zrozumiałe i interesują mnie, dopóki to się nie skończy. Kupiłem za moją córkę. Zabawne DVD i uczy się z niego.

Szczegóły kontaktu
YJ CO Ltd

Osoba kontaktowa: Mr.

Tel: 86-20-15915808789

Faks: 86-20-32572998

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)