Cieszymy się, że stopniowo przyczyniamy się do rozwoju działalności przyjaznej środowisku i niskoemisyjnej.


Wierzymy w relację win-win z tobą.

Dom ProduktyNiestandardowy zestaw DVD Box

classic movie dvd box sets

Orzecznictwo
dobra jakość Kompletne zestawy DVD z serii TV na sprzedaż
dobra jakość Kompletne zestawy DVD z serii TV na sprzedaż
Im Online Czat teraz

klasyczne zestawy filmów DVD

Zestaw kina domowego DVD Blu-Ray, zestaw pudełek kolekcji Disney Dvd Kompletna seria

 • Zestaw kina domowego DVD Blu-Ray, zestaw pudełek kolekcji Disney Dvd Kompletna seria
Szczegóły Produktu:
Fakty życia Kompletna seria


1.) Opis (Recenzje redakcyjne)

Pani Garrett i jej dziewczyny są gotowe, aby rozśmieszyć (i zmusić do myślenia) od nowa w The Facts of Life: The Complete Series! Dołącz do Blair (Lisa Whelchel), Tootie (Kim Fields), Natalie (Mindy Cohn) i Jo (Nancy McKeon), gdy doświadczają wzlotów i upadków, których wszyscy doświadczamy na drodze do dorosłości. Dzięki stale rozwijającej się przyjaźni naszych czterech młodych bohaterek i delikatnej mądrości pani Garrett, The Facts of Life angażowała publiczność przez dziewięć sezonów i pozostaje ulubieńcem niezliczonych fanów do dnia dzisiejszego.

Od Eastland School for Girls do Edna's Edibles ... od zabawnego Cousin Geri (Geri Jewell) do hunky George Burnett (George Clooney) ... wszystkie 201 odcinków tego kwintesencyjnego sitcomu z 1980 roku są dostępne po raz pierwszy w jednym wygodnym pakiecie na DVD. Kto powiedział, że "świat nigdy nie wydaje się spełniać twoich snów?", Nikt, kto dodaje Fakty życia: The Complete Series do ich kolekcji!

2.) Funkcje specjalne

 • Zapamiętywanie faktów z życia - Featurette
 • Po fakty - Featurette
 • The Girls School - Diff'rent Strokes Episode przedstawiające dziewczyny z Eastlake Academy
 • Fakty życia trafiają do Paryża - film telewizyjny z 1982 roku
 • Fakty życia w latach - film telewizyjny z 1987 roku
 • Poznaj fakty - gra Ciekawostki
 • 2014 Odrodzenie obsady w Paley Center

3.) Specyfikacja

Aktorzy Format
Mindy Cohn Ac-3
Lisa Whelchel Bluray

 • Format: wiele formatów, zestaw pól, kolor, pełny ekran, NTSC
 • Język: angielski
 • Region: Region 1
 • Liczba dysków: 27
 • Oceniono:
  NR
  Nie oceniony
 • Studio: Shout! Fabryka
 • Data wydania DVD: 13 stycznia 2015 r
 • Czas pracy: 4440 minut

Recenzja klienta

1.) Miałem zamiar odnieść pierwsze pięć sezonów, które zostały wydane od dawna. Teraz cieszę się, że nigdy do tego nie doszło. Jak tylko to zobaczyłem, zamówiłem to i nie jest mi przykro, że tak zrobiłem. Jest zapakowany w solidną zewnętrzną skrzynkę z pięcioma tradycyjnie wyglądającymi obudowami DVD, z których każda mieści wiele dysków. Pierwsze cztery przypadki mają po dwa sezony, podczas gdy finał ma dziewiąty sezon i dysk bonusowy. Naprawdę cieszę się, że nie wymyślili jakiegoś szalenie większego rozmiaru skrzyni z tekturowymi rękawami, które służą tylko do zniszczenia dysków. Nie, nie będziesz miał problemu z dopasowaniem tego do półki z resztą twojej kolekcji i pewności, że płyty pozostaną dobrze zabezpieczone.
Jakość wideo jest tak dobra, jak można się spodziewać w przypadku zestawu DVD. Oczywiście wolałbym to na Blu, ale wątpię, by wyglądał znacznie lepiej. Jeśli chodzi o dodatki, to zawierały one kilka łagodnych informacji, odcinek Diff'rent Strokes, "The Girls 'School", z którego powstały The Facts of Life, oraz dwa filmy telewizyjne: The Facts of Life Idzie do Paryża, a Fakty życia w dół. Dołączono także reunion w 2014 roku, który jest w istocie panelowym wywiadem z kilkoma oryginalnymi członkami obsady oraz grą ciekawostek. Wreszcie, jest broszura, która zawiera nazwy i opisy wszystkich odcinków.
Moją jedyną skargą jest to, że nie uwzględniono filmu z reaktywacji w 2001 roku. To, moim zdaniem, naprawdę dopełniłoby cały zestaw. Jednak nie możemy mieć wszystkiego, prawda? Najważniejsze jest to, że dobra dalece przewyższają złą, a jeśli jesteś fanem serii, to naprawdę nie możesz się pomylić z tym zestawem. Wysoce polecany.

2.) Oparłem się na opiniach innych osób, aby podjąć decyzję o zakupie tego zestawu, więc pomyślałem, że dodaję go do listy teraz, gdy mam go pod ręką. Krótko mówiąc, jestem bardzo zadowolony z mojego zakupu! Trochę się martwiłem o jakość wideo, ponieważ kilka miesięcy temu kupiłem zestaw DVD The Wonder Years. Jak niektórzy mogą wiedzieć, ta seria została nakręcona w latach 1988 - 1993 - również PO FAKTACH ŻYCIA. Zaniepokoiłem się, widząc, że jakość niektórych filmów z odcinków The Wonder Years była niezwykle ziarnista - co jest zaskakujące. W rzeczywistości Netflix ma całą serię WY online, a odcinki z Netflix są znacznie bardziej przejrzyste niż te w zestawie CD (które, przy okazji, zapłaciłem 200 $ za). Więc możesz sobie wyobrazić, dlaczego bardzo się wahałem przed zakupem faktów z życia. Cieszę się, że jakość wideo w tym zestawie FOL jest bardzo satysfakcjonująca. Oczywiście nie jest to HD, ale jest bardzo szanowany - szczególnie w przypadku serii nakręconej na początku lat 80-tych. Nie obejrzałem jeszcze każdego odcinka, ale jak dotąd nie znalazłem problemów z jakością vidów. Ktoś z jednej z recenzji wspomniał, że brakuje niektórych dźwięków w odcinku "62 Pickup". NIE znalazłem tego w moim zestawie. Może naprawili problem? Jeśli tak, cieszę się!

3.) Dla tych z was, którzy są mega fanami tego programu, muszę wam powiedzieć, KUPIĆ TEN KOMPLETNY ZESTAW SERYJNY! Ponieważ serial ten był pokazywany na różnych stacjach telewizyjnych, założę się, że próbowałeś go oglądać kiedykolwiek i gdziekolwiek był pokazywany. Rzecz w tych wszystkich pokazach, które zauważyłem to to, że epizody są odcinane na czas i brakowało minut tu i tam. Cóż, powiem ci wszystko, co jest WSPANIAŁE i ODŚWIEŻAJĄCE, aby zobaczyć te odcinki dokładnie tak, jak były, kiedy były pierwotnie emitowane. Siedzę tu dzisiaj, uśmiechając się od ucha do ucha, śmiejąc się też, ponieważ zupełnie zapomniałem, jak naprawdę przyjemnie ten serial był w swojej pierwotnej długości. Przyzwyczajasz się do powtórzeń i sposobu prowadzenia dialogu, więc oglądanie programu jest szokiem dla systemu (w dobry sposób). Podsuwam czapkę do SHOUT! i dziękuję za ten kompletny zestaw DVD z serii. Przeczytałem kilka krytycznych recenzji dotyczących odtwarzania i różnych skarg dotyczących jakości, które prawie kazały mi NIE kupować tego zestawu. Oglądałem na moim komputerze, a moje płyty są doskonałe pod każdym względem. Wiem na pewno, że nie zobaczyłbym tego w ten sam sposób, gdybym zdecydował się obejrzeć dzisiejszą telewizję HD lub większą telewizję z płaskim ekranem. Rzeczywistość jest taka, że ​​naprawdę nie można przenieść starego wideo na cyfrowy. jeśli masz problemy lub zadrapania na dyskach, ale spróbuj nie oczekiwać, że ogólna jakość techniczna będzie zgodna z dzisiejszymi standardami. Po prostu udawaj, że to lata 80-te i oglądasz je w swoim pokoju na małym 13-calowym telewizorze. rozkoszuj się wspomnieniami, które wywoła i staraj się nie chcieć, aby było więcej niż jest. Wiem, że prawdziwi fani będą zachwyceni tym zestawem. Zmienię moją recenzję, jeśli znajdę którykolwiek z tych problemów, o których inni mówili, ale do tej pory jestem bardzo zadowolony z mojego zakupu. To był idealny zestaw do kupienia, żeby dostać się przez najbliższy sezon zimowy. Prezent dla siebie, ponieważ jak powiedziałby Blair, jestem tego wart! Ty też jesteś, więc kup to!

HD Komedia Nowe zestawy filmów DVD Zestawy O Pet Story Psi cel dla rodziny

 • HD Komedia Nowe zestawy filmów DVD Zestawy O Pet Story Psi cel dla rodziny
 • HD Komedia Nowe zestawy filmów DVD Zestawy O Pet Story Psi cel dla rodziny
Szczegóły Produktu:
Cel psa (2017)


1.) Opis (Recenzje redakcyjne)

 • Oparty na ukochanej bestsellerowej powieści W. Bruce Camerona, Dog's Purpose, od reżysera Lasse Hallstroma (The Cider House Rules, Drogi Johnie, The 100-Foot Journey), podziela uduchowioną i zaskakującą historię jednego oddanego psa (wypowiedziane przez Josha Gad), który odnajduje sens własnego istnienia poprzez życie ludzi, których uczy, aby śmiać się i kochać.

  Oceniono PG dla elementów tematycznych i pewne zagrożenia.

2.) Funkcje specjalne

 • Usunięte sceny
 • Outtakes
 • Światła, kamera, hm!
 • Cel pisarza

3.) Specyfikacja

Aktorzy Format
Britt Robertson Kolor
KJ Apa AC-3

 • Format: kolor, NTSC, podtytuł, panoramiczny
 • Język: angielski (Dolby Digital 2.0 Stereo), angielski (Dolby Digital 5.1), francuski (Dolby Digital 5.1), hiszpański (Dolby Digital 5.1)
 • Napisy: francuski, hiszpański
 • Napisy dla niedosłyszących: English
 • Region: Region 1 (tylko USA i Kanada).
 • Współczynnik proporcji: 2,40: 1
 • Liczba dysków: 1
 • Oceniono:
  PG
  Zalecany nadzór rodzicielski
 • Studio: Universal Studios Home Entertainment
 • Data wydania DVD: 2 maja 2017 r
 • Czas działania: 100 minut
Recenzja klienta

1.) OK. Po prostu nie wiem dokładnie, jak opisać, jak świetny jest film "Psi cel". OK, nie zamierzam go pokrywać cukrem, będziesz płakać. Moja żona chwyciła mnie za rękę i oboje płakaliśmy. ... Ale wcześniej roześmialiśmy się - czasami głośno, jak wszyscy w teatrze. Po tym, jak zaczęliśmy płakać, znów się roześmialiśmy. I oglądałem. I śmialiśmy się trochę więcej. Co mogę powiedzieć? Psy są śmieszne. I uśmiechaliśmy się. I zaśmiał się jeszcze trochę. I przypomniałem sobie raz jeszcze, dlaczego tak bardzo kochałem książkę W. Bruce'a Camerona. I dlaczego uwierzyłem w mój cel i, tak, cel psa. Z pewnością wierzę w przesłanie "Cel psa". Film nie jest dokładną repliką książki i nie można tego zrobić. Książka jest znacznie bardziej szczegółowa, ale na ponad 300 stronach będzie. Film jest kolejną opowieścią o wspaniałej historii i jest uroczym, czasem łamiącym serce, zawsze porywającym sercem, nostalgicznym grymasem wspaniałego czasu. Jeśli kiedykolwiek kochałeś psa całym sercem, ponownie uwierzysz w historię psa o imieniu Bailey i jego chłopca, Ethana. Opuściłem teatr, czując się uszczęśliwiony.

2.) Wziąłem moją córkę do kina, aby zobaczyć to dziś wieczorem i było lepiej niż się spodziewałem. Nie potrafię tego wyrazić słowami. Zaśmiałem się i wtedy płakałem nie mniej niż 10 razy, to był tak wzruszający film. Będę wracać, aby zobaczyć to w kinach ponownie, to było tak dobre! Wysoce zalecane dla miłośników psów. Cieszyć się!

3.) Widziałem ten film dzień przed "oficjalnym" dniem premiery 27 stycznia i wracam, aby zobaczyć go ponownie 27 stycznia. Jako wieloletni fan tej książki, przewidywałem ten film od bardzo dawna i nie było to rozczarowaniem! Przechodząc od śmiechu do łez, z powrotem do śmiechu, a następnie więcej łez, Bailey-Bailey-Bailey ukradnie twoje serce od pierwszej sceny. Wszyscy psi aktorzy najwyraźniej mają czasy swojego życia na tych filmach, a aktorzy wydają się świetnie bawić! Szkoda, że ​​wojownicza i niemal terrorystyczna organizacja quazi- "Animal Rights" próbowała zniszczyć ten film, publikując spreparowane wideo dotyczące przemocy na zwierzętach zaledwie tydzień przed jego kinowym wydaniem, ale ponieważ większość ludzi ma więcej niż dwa komórki mózgowe pocieranie się może przejrzeć ich śmieszne akrobacje reklamowe (ich założyciel i prezydent dumnie nazywają się "press sl * ts") ich próba była porażką.

Entertaining Show House Dvd Box Set Mariah's World Widescreen Format

 • Entertaining Show House Dvd Box Set Mariah's World Widescreen Format
Szczegóły Produktu:
Mariah's World Season 1

1.) Opis (Recenzje redakcyjne)

Ta odsłaniająca serial dokumentalny zabiera widzów za kulisy i do prywatnego życia jednej z największych div popowych wszechczasów - piosenkarki, autorki tekstów, producentki i aktorki, Mariah Carey. Mariah's World podąża za supergwiazdą muzyki pop, która podróżuje do Wielkiej Brytanii, Europy i Afryki, aby zobaczyć trasę "Sweet Sweet Fantasy".

2.) Funkcje specjalne

Gwarancja najniższej ceny w przedsprzedaży! Zamów teraz, a jeśli cena Amazon.com spadnie między czasem zamówienia a końcem dnia premiery, otrzymasz najniższą cenę.

3.) Specyfikacja

Aktorzy Format
Mariah Carey Kolor
Pedał AC-3

Wcześniejsze

Format: NTSC, podtytuł, panoramiczny

 • Język: angielski (Dolby Digital 2.0 Stereo)
 • Napisy dla niedosłyszących: English
 • Region: Region 1
 • Proporcje obrazu: 1,78: 1
 • Liczba dysków: 2
 • Oceniono:
  NR
  Nie oceniony
 • Studio: Universal Studios Home Entertainment
 • Data wydania DVD: 11 kwietnia 2017 r
 • Czas działania: 347 minut
4.) Najważniejsze opinie klientów

Rozrywkowe show. Głupio dramatyczny, ale nadal zabawny.

Uwielbiam opiekuna Mariah. I lubię ten program, czuję się bliżej niej po obejrzeniu go. Większość ludzi myśli, że jest upartą divą. Ale to show pokazuje, że jest skromną, zabawną, zorientowaną na rodzinę, divą. Lol

Ta seria jest świetna, jeśli jesteś wielkim fanem jak ja. Trudno jednak zrozumieć jej działania, jeśli nie znasz jej dobrze. Ona jest naprawdę słodką osobą. Większość jej żartów jest zrozumiała tylko dla jej prawdziwych fanów

Mariah jest przezabawna, elegancka, utalentowana i świetna. Myślę, że ten program może być moją nową, pełną poczucia winy przyjemnością. Uwielbiam to, że nigdy nie siedzi całkowicie wyprostowana.

Dorastając, naprawdę wpłynęła na moje życie jako młodego, niezabezpieczonego dziecka GAY. Kiedy na nią patrzyłem czułem, że mogę podbić świat tak, jak ona. Dała mi nadzieję, nauczyła mnie kochać siebie, jej muzyka była tam w ciemnych godzinach, gdy NIE BYŁO JEDNEGO ELSE! I dlatego kocham ją TAK DUŻO! Żaden inny piosenkarz nie zrobił tego dla mnie ❤️️❤️️ inni śpiewacy NIC nie są w porównaniu do niej

TV Shows / Classic Movie Dvd Box Sets Paperboard With Spanish Dubbed , Mars Season 1

 • TV Shows / Classic Movie Dvd Box Sets Paperboard With Spanish Dubbed , Mars Season 1
Szczegóły Produktu:
Mars sezon 1

1.) Opis (Recenzje redakcyjne)

Podczas załogowej misji na Marsa astronauta Mark Watney (Matt Damon) zostaje uznany za zmarłego po gwałtownej burzy i pozostawiony przez swoją załogę. Ale Watney przetrwał i znalazł się osamotniony i samotny na wrogiej planecie. Mając jedynie skromne zapasy, musi wykorzystać swoją pomysłowość, inteligencję i ducha, aby przetrwać i znaleźć sposób, by zasygnalizować Ziemi, że żyje. Miliony kilometrów NASA i zespół międzynarodowych naukowców pracują bez wytchnienia, aby sprowadzić "marsjański" dom, podczas gdy jego załoganci wspólnie kreślą odważną, jeśli nie niemożliwą, misję ratunkową. Gdy te opowieści o niesamowitej odwadze się rozwijają, świat przychodzi razem, aby wykorzenić bezpieczny powrót Watney.

2.) Funkcje specjalne

Kup ASIN i otrzymaj kod nagrody, który możesz aktywować na certyfikat ważny na jedno przyjęcie (do 7,50 USD wartości całkowitej), aby zobaczyć "Obcy: Porozumienie" od 19 maja 2017 r. W kinach uczestniczących. Promocja ważna do 27 maja 2017 r

3.) Specyfikacja

Aktorzy Format
Ben Cotton Podtytuł
Alberto Ammann AC-3

 • Format: AC-3, Zestaw skrzynek, Kolor, Dolby, Dubbing, NTSC, Napisy, Widescreen
 • Język: angielski (Dolby Digital 5.1), hiszpański (Dolby Digital 2.0 Surround)
 • Napisy: angielski, hiszpański
 • Nazwany: hiszpański
 • Region: Region 1
 • Proporcje obrazu: 1,78: 1
 • Liczba dysków: 3
 • Studio: 20th Century Fox
 • Data wydania DVD: 11 kwietnia 2017 r
 • Czas działania: 331 minut
4.) Najważniejsze opinie klientów

Świetny pokaz. bardzo oryginalne. Wspaniale było, jak producenci miksowali prawdziwe koncepcje technologiczne w dramatycznej linii fabularnej. Postaci wyglądały realistycznie, z rzeczywistymi troskami i marzeniami. Bardzo podobały mi się również wyjaśnienia dotyczące technologii i strategii wspierającej podróż na Marsa.

Świetna mieszanka science-fiction. Istnieje wiele prawdziwego świata, "co zrobiliśmy, co teraz robimy" dokumentalnych nagrań, ale fabuła i historia rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, gdzie wszystko, co teraz robimy, umożliwia przyszłą załogową misję na Marsa w nadzieje na stworzenie stałej kolonii. Produkcja jest tak dobra, a historia tak ekscytująca, że ​​zastanawiamy się, czy NASA sponsorowała produkcję w nadziei uzyskania większego wsparcia publicznego dla większego finansowania, aby mogli uczynić z Mars Colony rzeczywistość (i teraz mają moje wsparcie!)

Zabawne, ekscytujące i pełne napięcia !!! Jeśli jesteś miłośnikiem kosmosu lub maniakiem SyFy, pokochasz tę serię. National Geographic Channel (NGC) wykonał świetną robotę, sprawiając, że czujesz, że to 2033, a my już zmierzamy na Marsa. Przedstawili prawdziwe fakty w fabule fikcyjnej załogi, która wyruszyła na Marsa. Porównywanie tej serii z jakimkolwiek innym filmem lub serialem jest śmieszne, ponieważ nie ma innego takiego show. NGC ma tu swój hit i wkrótce stanie się znakiem rozpoznawczym serialu konkurującego z setkami innych programów, które przyciągną Twoją uwagę. Ten program chwyta wyobraźnię i nie puszcza. Nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć, co się dzieje.

Tak, pojawiają się problemy i stwierdzenie, że seria jest przewidywalna, jest niemożliwe. NGC pokazuje wszystkim, że tak właśnie może być, ponieważ nic w życiu nie idzie zgodnie z planem. Wszystko / wszystko może pójść nie tak i podróżować tysiące kilometrów od Ziemi, aby myśleć, że nic się nie wydarzy, wtedy nie opuściłeś domu.

Szczegóły kontaktu
YJ CO Ltd

Osoba kontaktowa: Mr.

Tel: 86-20-15915808789

Faks: 86-20-32572998

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)